Zlatibor, Zlatar, Kopaonik, Divčibare

  • Začetnik teme vitorovic
  • Datum pokretanja
ZOVEM SE MILINKO(MITA)I TAKODE SVAKE GODINE SAM NA KOPAONIKU, NA KOPAONIKU STA SE MENJA TO SU SAMO CENE KOJE IDU NA GORE I NOVINA JE AUTOMATI ZA SKIJANJE POSTO SAM TAKO REC ODRASTAO NA TOJ PLANINI MENI SE SVIDA ALI MLOGO ZAOSTAJE UPOREDO SA RECIMO SVAJCARSKIM I DRUGIM POZNATIM SKI CENTRIMA
 
Na Kopu je super....Nazalost zbog sportskih obaveza nisam mogao da idem poslednjih par godina jer mi liga traje do aprila, ali od ranije znam da je uvek bilo strava...I najbolji period je u martu...Najmanja je guzva, ima jos uvek snega a suncano je....

Ovih dana iznajmljujem apartman na Kopu (posto ja ne mogu da idem) kod hotela Junior pa ako znas da bi neko isao javi mi....Dacu ga veoma povoljno posto svejedno ja ove zime sigurno necu ici.....


Podrav 8)
 
Na Kopu je super....Nazalost zbog sportskih obaveza nisam mogao da idem poslednjih par godina jer mi liga traje do aprila, ali od ranije znam da je uvek bilo strava...I najbolji period je u martu...Najmanja je guzva, ima jos uvek snega a suncano je....

Ovih dana iznajmljujem apartman na Kopu (posto ja ne mogu da idem) kod hotela Junior pa ako znas da bi neko isao javi mi....Dacu ga veoma povoljno posto svejedno ja ove zime sigurno necu ici.....

supaca@EUnet.yu


Podrav 8)
 
mita 21:
ZOVEM SE MILINKO(MITA)I TAKODE SVAKE GODINE SAM NA KOPAONIKU, NA KOPAONIKU STA SE MENJA TO SU SAMO CENE KOJE IDU NA GORE I NOVINA JE AUTOMATI ZA SKIJANJE POSTO SAM TAKO REC ODRASTAO NA TOJ PLANINI MENI SE SVIDA ALI MLOGO ZAOSTAJE UPOREDO SA RECIMO SVAJCARSKIM I DRUGIM POZNATIM SKI CENTRIMA

hm,prosle godine sam bila u st. morizu i nije bilo lose ali ipak, kopaonik je kopaonik...
 
mita 21:
ZOVEM SE MILINKO(MITA)I TAKODE SVAKE GODINE SAM NA KOPAONIKU, NA KOPAONIKU STA SE MENJA TO SU SAMO CENE KOJE IDU NA GORE I NOVINA JE AUTOMATI ZA SKIJANJE POSTO SAM TAKO REC ODRASTAO NA TOJ PLANINI MENI SE SVIDA ALI MLOGO ZAOSTAJE UPOREDO SA RECIMO SVAJCARSKIM I DRUGIM POZNATIM SKI CENTRIMA

hm,prosle godine sam bila u st. morizu i nije bilo lose ali ipak, kopaonik je kopaonik...
 
Posto u avgustu imam uplacen desetodnevni boravak na Kopaoniku, a s obzirom da sam taj turisticki centar posetio poslednji put pre petnaestak, razmisljam o tome kojim bi se aktivnostima mogao baiviti. Ako ste posecivali Kopaonik u letnjim peridodima i imte neke zanimljive predloge kako provesti dan molim Vas da mi napisete da bih se sto bolje organizovao i korisno proveo odmor. Inace skoro svako leto idem na Zlatibor i tamo se dobro snalazim. Stvarno jedva cekam da odem na Kop i zelim da ga sto bolje dozivim. Ne bih zeleo da propustim neki dobar izlet ili obilazak nekih znacajnih mesta u tom kraju. Nisam od onih koji vole da se izlezavaju po ceo dan. Pisite. POZDRAV.
 

Back
Top