Zlatibor, Zlatar, Kopaonik, Divčibare
Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 397

Tema: Zlatibor, Zlatar, Kopaonik, Divčibare

vitorovic
    Guest

Podrazumevano Z L A T I B O R

Maja_bg
    Guest

Podrazumevano e jel neko ide na Zlatibor za Novu?!!!

E sta mislite kako ce biti?

siki
    Guest

Podrazumevano Re: e jel neko ide na Zlatibor za Novu?!!!

[q

uote="Maja_bg"]E sta mislite kako ce biti?[/quote]

na zlatiboru nista posebno sem snega i cistog vatduha .
    drugo nem nista interesantno.

Početnik
    Učlanjen
    05.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zlatibor

Nije baš da nema nikakvog provoda, tamo je super ali treba naći mesto, makar u "Palisadu", hoće li neko da pođemo zajedno? Maš je dobar predlog, javite se posebno Maja iz Bg

bojanaPA
    Guest

Podrazumevano Kopaonik za novu godinu?!?

Da li neko zna nesto o doceku nove godine na Kopaoniku?Da li je neko bio proteklih godina ili zna kako je bilo tada?Da li neko mozda zna nesto o doceku ove nove godine na Kopaoniku?

Guest

Podrazumevano

Sto se Kopaonika tice super je! Nisam bila bas za Novu godinu ali bila sam pocetkom januara prosle godine. U svakom slucaju fenomenalano je, za druzenje, zezanje, skijanje... Sigurna sam da neces pogresiti ako odes za Novu godinu! Zelim ti lep provod!

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Zlatibor

...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Zlatibor!

Kakve su mogucnosti skijanja na Zlatiboru...
    Uzmite u obzir da sam iskusan skijash?

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

dobre,mada je Kopaonik....hm bolji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano hm..

Nije lose, ali ako dugo skijas, ne verujem da ces se zadovoljiti.. bolje se odluci za Jahorinu ili eventualno Kopaonik.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Znaci ima staza?NE MOGU jer sam vec dala kesh,inace na Kopaoniku skijam samo Duboke(Crvenu i Crnu)i retko Pancic jer je dosadno blaga staza,samo je dug.

odgovor
    Guest

Podrazumevano

jesi li ti sestro pala s marsa?

silvia
    Guest

Podrazumevano >>KOPAONIK<<

evo ja sam se upravo vratila sa kopa, provela sam fantasticnih mesec dana na toj predivnoj planini i interesuju me utisci drugih koji su bili!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: >>KOPAONIK<<

u je...mesec dana...kako

mita 21
    Guest

ZOVEM SE MILINKO(MITA)I TAKODE SVAKE GODINE SAM NA KOPAONIKU, NA KOPAONIKU STA SE MENJA TO SU SAMO CENE KOJE IDU NA GORE I NOVINA JE AUTOMATI ZA SKIJANJE POSTO SAM TAKO REC ODRASTAO NA TOJ PLANINI MENI SE SVIDA ALI MLOGO ZAOSTAJE UPOREDO SA RECIMO SVAJCARSKIM I DRUGIM POZNATIM SKI CENTRIMA

Aleksandar S
    Guest

Podrazumevano Kop je odlican

Na Kopu je super....Nazalost zbog sportskih obaveza nisam mogao da idem poslednjih par godina jer mi liga traje do aprila, ali od ranije znam da je uvek bilo strava...I najbolji period je u martu...Najmanja je guzva, ima jos uvek snega a suncano je....

Ovih dana iznajmljujem apartman na Kopu (posto ja ne mogu da idem) kod hotela Junior pa ako znas da bi neko isao javi mi....Dacu ga veoma povoljno posto svejedno ja ove zime sigurno necu ici.....

Podrav 8)

Aleksandar S
    Guest

Podrazumevano Kop je odlican

Na Kopu je super....Nazalost zbog sportskih obaveza nisam mogao da idem poslednjih par godina jer mi liga traje do aprila, ali od ranije znam da je uvek bilo strava...I najbolji period je u martu...Najmanja je guzva, ima jos uvek snega a suncano je....

Ovih dana iznajmljujem apartman na Kopu (posto ja ne mogu da idem) kod hotela Junior pa ako znas da bi neko isao javi mi....Dacu ga veoma povoljno posto svejedno ja ove zime sigurno necu ici.....

supaca@EUnet.yu

Podrav 8)

silvia
    Guest

Citat Original postavio mita 21
    ZOVEM SE MILINKO(MITA)I TAKODE SVAKE GODINE SAM NA KOPAONIKU, NA KOPAONIKU STA SE MENJA TO SU SAMO CENE KOJE IDU NA GORE I NOVINA JE AUTOMATI ZA SKIJANJE POSTO SAM TAKO REC ODRASTAO NA TOJ PLANINI MENI SE SVIDA ALI MLOGO ZAOSTAJE UPOREDO SA RECIMO SVAJCARSKIM I DRUGIM POZNATIM SKI CENTRIMA
    hm,prosle godine sam bila u st. morizu i nije bilo lose ali ipak, kopaonik je kopaonik...

silvia
    Guest

Citat Original postavio mita 21
    hm,prosle godine sam bila u st. morizu i nije bilo lose ali ipak, kopaonik je kopaonik...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

slovenijaaa

kod kopa je bez veze sto su velike guzve...i sto nam je to jedino skijalishte

Početnik
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KoPaOnIk

izdaje li neko vikendicu na kopu u toku leta?

Koponik
    Guest

Podrazumevano Iznajmljivanje aprtmana na Kopaoniku

KOPAONIK, KOD HOTELA GRAND, PREMA KLUBU A, APARTMANI U KUĆI, U PRVOM NIZU, SA 4-6 LEŽAJA, SA ZASEBNIM ULAZIMA. 064/111-3267,011/188-958 ili na e-mail najsistem@sbb.co.yu[/b]

Početnik
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Privatni smestaj na Kopaoniku ili Jahorini

Da li neko ima inf. o privatnom smestaju na Kopaoniku ili Jahorini, treba mi dvokrevetna soba (ne apartman za xxx osoba kako vole da uslovljavaju vlasnici vikendica.)

blackcat@ptt.yu
    Guest

Podrazumevano

Kupi Vechernje Novosti,ja videh neke oglase da ljudi iznajmljuju sobe,chini mi se da je u pitanju bio Kopaonik.

Početnik
    Učlanjen
    27.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano LETNJE AKTIVNOSTI NA KOPAONIKU ???

Posto u avgustu imam uplacen desetodnevni boravak na Kopaoniku, a s obzirom da sam taj turisticki centar posetio poslednji put pre petnaestak, razmisljam o tome kojim bi se aktivnostima mogao baiviti. Ako ste posecivali Kopaonik u letnjim peridodima i imte neke zanimljive predloge kako provesti dan molim Vas da mi napisete da bih se sto bolje organizovao i korisno proveo odmor. Inace skoro svako leto idem na Zlatibor i tamo se dobro snalazim. Stvarno jedva cekam da odem na Kop i zelim da ga sto bolje dozivim. Ne bih zeleo da propustim neki dobar izlet ili obilazak nekih znacajnih mesta u tom kraju. Nisam od onih koji vole da se izlezavaju po ceo dan. Pisite. POZDRAV.

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.01.2004., 15:09
  2. KOPAONIK,ZLATIBOR PREVOZ LUX KOMBIJEM 063275468
    Autor dejan1808 u forumu Putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.01.2004., 16:25
  3. PREVOZ IUX KOBIJEM KOPAONIK ZLATIBOR....063275468
    Autor dejan1808 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.12.2003., 15:02
  4. PREVOZ IUX KOBIJEM KOPAONIK ZLATIBOR....063275468