ZASTO SRBI [NI]SU DOBRODOSLI??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Torrente-BG:
Ej da imam cerku i da cujem da se zabavlja sa takvim,glavu bi joj razbio i prodao siptarima u Podujevo u belo roblje pa nek je k_resu. Ja ne znam kako ih vaspitaju ali to je strasno.Siptarka sa Srbinom ni mrtva ne bi bila.


Imam ja jednu skolsku, koja se udala za nekog Turcina iz Istambula. :lol:
Upoznali se na letovanju,ljubav ,sta ces.
Nemoj Tori da si tako okrutan,ljubav ne zna za granice. :D:D
 
filatelista:
Čuj zbog čeka Srbi nisu dobrodošli
Pa Vatikan i Jevreji
Ima u kripti bazilike u Vatikanu kamen gde piše da se Srbi maltretiraju kad odu preko granice....
Nadam se da ti je sve jasnije. To je jedini i pravi razlog, a što hoće da popiju, prebiju, razbiju, ukradu, slažu...jevrejska propaganda.


Detaljnije nadjite na temi "proverite sebe"... "Istorija sveta i Srba" autori Filatelista i Korner. :D:D :D

Procitao sam ono sve sinoc pre spavanja i padao u nesvest. :D:D
 
De profundis:
On je ganci bre.....Djo-ganci, znas ono:mrgreen:

Nije Đogani ciganin...., on je šiptar i rodom je iz Gnjilana.Prezivaju se Dogani i to je velika porodica i svi su tako crni kao stoka. Jedan od njih se zove Gazmend samo ne znam koji kromanjonac....

A što se tiče nečije dobrodošlice prema meni, od strane "bivše braće" , hvala im za to. Uvek kada su nam "dobro" mislili uporedo su nam i nabijali nož u leđa. Što se mene tiče ja ih jednostavno i ne primećujem niti me bole dupe šta misle o nama. Uvek smo za njih bili "pojam", u svačemu i iz svake oblasti i u svakom pogledu........
 
Torrente-BG:
Ej pa jos 80-ih kad sam bio klinac ziveo sam u zgradi na zadnjem spratu gde je postojala ona velika zajednicka terasa sto se protezala celom zgradom.Prvi komsija iz susednog ulaza bio mi siptar.
I druzio se on sa mojim roditeljima a i njihova cerka sa mojom sestrom.I cerka mu nadje decka ;srbina (jbg BGD) i on joj nije dao da se zabavlja sa njim i pozvao neku ekipu siptarsku da prebiju decka.Ov adosla kod mog caleta da se zali i onda ludnica izbila.Nisu prebili decka,cerka mu otisla od kuce a on stavio ogradu na terasi izmedju mog i njegovog dela.
Sta su ti siptari.I to 80-ih.

P.S.- Dve godine kasnije siptara zgazi tramvaj u gradu. Hahaaa! Majmun.

Ovo malo lici kao kad Albert iz Mucki prica pricu ali jbg.

Ахахахаааааааа........која прича........ти си скроооооозззззз......лууууууууууд...
немој ми рећи ДА ОВО НИСИ ИЗМИСЛИјО ??? Ахахахаааааааа........... :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top