muskarci koji ne vole "sponzoruse"...

rile_laki_oblak:
ne razumem sto ti odgovaras kad tebe uopste tarabica nije pitala? mislim.,.. tesko da ce i silikoni da pomognu... i nisam ti ja brat.... a, sad.... jel da da je lakse, po hiljaditi put, pratiti nekoga, nego razmisljati svojom glavom... jel zbog toga?

Svako pitanje je ovde javno, ako nije , onda ide na pp.
Ovde se upućenje , tj. adresa tretira kao usmerenje na čije se reči odnosi pitanje ili odgovor.
 
Moram jos malo da pametujem :D , i da se udaljavam od postavljene teme. Ako muskarac oseca da je kupio devojku, mislim bukvalno kupio, poklonima, parama itd ona se unapred odrice toga da ce je on postovati. Ono sto kupis tvoje je, mozes to i da razbijes ako pocne da ti se suprotstavlja :?
 
Kad_LupimLupim:
Ja kad pozelim lutkicu pored sebe, odem do Agencije za Poslovnu Pratnju, pljunem kesha i uzivam... par dana, nedelju, dve, mesec... kolko god dusha ishte.
KLL.. zar nisi chitao "forumski zavet" i to da se $est dana sponzorka jebe, a sedmi dan odmara$ od rada i $alje$ tu lutkicu nama forumskoj sabraci i sirotinji da je dokursurimo. Sponzorke su moj dechachki san ... mene oce samo ove pametnice, intelektualke i umetnice.
 

Back
Top