HACKER CD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pirat:
Ако се несме јавно говорити, ми пиши на привате, јер бе баш занима!

Pazi ja nisam hacker i ne znam da hackujem, al znam jedno, da bi bio hacker ne znaci samo uzeti hack CD i za 21dan ces postati veliki hacker kao K.M..
Cek sta ti mislis ne znas viruse, ne znas trojance, ne znas operativne sisteme profi, ne znas programske jezike, pa samo moz da aktiviras neki jebani virus pa sjebes sam sebe..
Prvo se lepo sedne dole, pocne da se uci, konfiguracije OS sistema i njihovi principi rada dok uz to se uce programski jezici, e kad se to savlada do yaya, onda ti znas gde je sistem supalj i lako otkrijes..
Drugo nett komunikacija, sve o tome da znas, ja posto ne znam necu da nabrajam nista da ne ispadnem "pametan"..
Onda lepo da se nauce virusi trojanci njihova upotreba sirenje i te gluposti sto ces poznavanjem programskih jezika i tim hack CDom, a uz sve to morao bi i da poznajes dobro web jezike, i celu tu stvar sa webom, ma masa stvari..
Hacker se ne postaje iz knjige "Od lamera do K.M za 21 dan, vodic za sve koji zele da budu kao K.M"...
Biti hacker ne znaci igrati se tudjim podatcima i razvaljivati ljudima sisteme, krasti kintu sa kreditnih kartica i bla bla bla.. Ok to jeste hakovanje ali u stvari krekovanje, a ljudi rade to iz razloga da se dokazu, sto je ok za uzrast kad je neko 11-12 godina, pa ono da se dokaze.. Biti hacker je mnogo vise od toga..

Tako da ono, ako su ti namere da razvaljujes ljudima kucne sisteme, krades kintu, mada do ovog da krades kintu sa ovakvim ambicijama nikad ne bi stigao a da ne zavrsis u zatvoru, jer bez uvrede vecina koja postavlja ovakva pitanja javno su napaljeni klinci koji su videli film Hackers pa sad bi da se pokazu kako znaju, i ta vecina brzo izgubi volju za tim pa tako da ne doguraju mnogo.. Uvek je bilo, pas koji laje ne ujeda, tako i ovo..


Dosta od mene, izvinjavam se na smaranju, i izvinjavam se ljudima koji znaju o ovome vise nego sto cu ja ikad, i onim iskusnim hackerima jer verujem da ih imam mnogo, jer kao sto rekoh da hakujem nemam pojma, ali za razliku od nekih znam na pravi nacin da postujem hackovanje kao jednu kulturu, za slobodu na internet mrezama.. POz
 
Hakera vise nema, a o tome sam vec pisao... Pisao sam i o razlici izmedju hakera i crackera...

I slozio bih se sa tvojim postom, da ne pomenu Mitnika kao hakera... Pa on 'em da je budala, 'em nikad i nije bio haker... Zasto ljudi napravise ideala od njega? ... Pa on je totalni moron... cccc... Mediji cine cuda...
 
Incognito:
Hakera vise nema, a o tome sam vec pisao... Pisao sam i o razlici izmedju hakera i crackera...

I slozio bih se sa tvojim postom, da ne pomenu Mitnika kao hakera... Pa on 'em da je budala, 'em nikad i nije bio haker... Zasto ljudi napravise ideala od njega? ... Pa on je totalni moron... cccc... Mediji cine cuda...

Dobro on je bio kreker, on je razbijao tudje kodove, nije ih sam pravio, i to je tacno.. Ali sto se tice polja hackerisanje krekovanje, on je ja mislim najdalje otisao po tom pitanju i to je razlog sto sam ga pomenuo..
 
Incognito:
Hakera vise nema, a o tome sam vec pisao... Pisao sam i o razlici izmedju hakera i crackera...

I slozio bih se sa tvojim postom, da ne pomenu Mitnika kao hakera... Pa on 'em da je budala, 'em nikad i nije bio haker... Zasto ljudi napravise ideala od njega? ... Pa on je totalni moron... cccc... Mediji cine cuda...

Inco, sad i ti kenjash...
Mitnick je samo dokazao da je 90% hakovanja indeed telefonska prevara...
Ja potpisujem da u 95% sadashnjih sigurnosnih system-a ne moze da se probije, ako ti pre toga sekretarica Mica ne otkrije password....
Nije Mitnickova zica uopshte bila u hackovanju, nego u tome da mu ljudi veruju....
 
rastamann:
Inco, sad i ti kenjash...
Mitnick je samo dokazao da je 90% hakovanja indeed telefonska prevara...
Ja potpisujem da u 95% sadashnjih sigurnosnih system-a ne moze da se probije, ako ti pre toga sekretarica Mica ne otkrije password....
Nije Mitnickova zica uopshte bila u hackovanju, nego u tome da mu ljudi veruju....

Pa o tome ja i pricam... nije on nigde probio enkripciju, zastitu i sta vec... Samo se sluzio najslabijom karikom u sigurnosnom sistemu: covekom... Nervira me to sto ga ljudi gledaju kao da je on otkrio brzi MD5 algoritam, pa da je time razvalio neki zasticeni sistem...

I glupo je nazivati ga hakerom, jer je sve radio zbog svoje neposredne koristi... tj. bio je cracker, odnosno kriminalac... A takve ljude ne mogu velicati...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top