LDP i SRS zajedno u autobusu!

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
ZAJEDNO RADIKALI I ČEDISTI
Autobus sa aktivistima LDP na Rudniku pokupio i radikale koji su zbog kvara ostali bez prevoza. Bliski susret prošao bez većih incidenata

UŽICE - Članovi i aktivisti Liberalno demokratske partije Čedomira Jovanovića i Šešeljevi srpski radikali vratili su se preksinoć u užički kraj sa stranačkih konvencija u Novom Sadu, odnosno Beogradu, istim autobusom!?! I jedni i drugi na završne stranačke skupove krenuli su svojim prevozom, Čedini u dva autobusa, Šešeljevi u jednom, prekjuče ujutru iz Priboja, vozilima tamošnjeg privatnog autoprevoznika.

Usput, u autobuse su ušli članovi i simpatizeri ovih partija, naravno, svako u svoj autobus, u Novoj Varoši, na Zlatiboru, u Užicu... U povratku, kasno preksinoć, autobus u kome su bili Šešeljevi radikali pokvario se nasred magistrale na Rudniku, pa se jedan od autobusa u kome su bili Čedine pristalice od Gornjeg Milanovca vratio na Rudnik da sa magistrale pokupi radikale.

- Počeše radikali da ulaze u naš autobus, gledaju oni nas, gledamo mi njih. Mi sedimo, oni se sabiše u prolaz između sedišta, da stoje. Verujte da sam se u prvi mah uplašio da će doći do incidenta, ali je, srećom, sem nekoliko manjih čarki kasnije sve dobro prošlo.

- Nije bilo ni zastava ni transparenata, samo, mi na reverima naše bedževe "od nas zavisi", oni svoje velike bedževe sa Šešeljevom slikom - posvedočio nam je juče o ovom nesvakidašnjem događaju u političkom životu Srbije jedan od članova LDP koji je želeo da ostane anoniman.

Gužva u autobusu prepunom ljutih političkih protivnika malo je splasla kod kafane "Merak" u Tučkovu, između Ovčar Banje i Jelen Dola, kada je deo radikala prešao u drugi autobus, u kome su takođe bili ljudi iz Čedinog LDP, a onda su svi zajedno nastavili put ka Užicu i Priboju.

Ovo ipak govori da Tadic nije uspeo da podeli Srbiju!

Svaka cast pripadnicima obe partije, ipak smo ljudi na kraju krajeva!
 
Yebote pun autobus:shock: :lol:

autobusst5.png
 
Svaka chast pripadnicima i simpatizerima obe stranke......
Ja sam vishe puta bio u birachkim odborima ispred Ds-a i inikad nije bilo vecih problema chak ni sa radikalima.....
Kod radikala nisu pogreshni ljudi, pogreshna je politika u koju veruju.......
 
zato shto su ''programirani''
Vidish i ovde na forumu, u ''demokratskom bloku'' malo malo pa neke svadje
A oni chvrsti ko monolit.......
nema alternative, nema neslaganja, nema drugachijeg mishljenja :shock: :shock: :shock:
Svi ko Jedan, za slepim Vodjom 8-)
 
Meni prichao ortak, koji je bio u jednom od autobusa, da su radikali ipak morali da ostave ispred busa arsenal pecenih pilica, glavica crnog luka, slaninu , rakiju - muchenicu.......sve ono sto ih je mama naucila da je sastavni deo prtljaga kada se negde putuje........
Takodje , bilo im je zabranjeno da skidaju cipele u busu, sto su jako tesko podneli, a tek kada je sofer pustio " Iron Maiden".............polovina ih je zaglavila na vrata......:):):)
 
inagadadavida:
Meni prichao ortak, koji je bio u jednom od autobusa, da su radikali ipak morali da ostave ispred busa arsenal pecenih pilica, glavica crnog luka, slaninu , rakiju - muchenicu.......sve ono sto ih je mama naucila da je sastavni deo prtljaga kada se negde putuje........
Takodje , bilo im je zabranjeno da skidaju cipele u busu, sto su jako tesko podneli, a tek kada je sofer pustio " Iron Maiden".............polovina ih je zaglavila na vrata......:):):)
Koje su budale ti Cedisti ja ih ne bi pustio u bus bez litre domace necega za meze
 
inagadadavida:
Meni prichao ortak, koji je bio u jednom od autobusa, da su radikali ipak morali da ostave ispred busa arsenal pecenih pilica, glavica crnog luka, slaninu , rakiju - muchenicu.......sve ono sto ih je mama naucila da je sastavni deo prtljaga kada se negde putuje........
Takodje , bilo im je zabranjeno da skidaju cipele u busu, sto su jako tesko podneli, a tek kada je sofer pustio " Iron Maiden".............polovina ih je zaglavila na vrata......:):):)
''Izuli'' se od radze :lol: :lol: :lol: , ''patrijoti'' :lol: :lol: :lol:
 
goxy:
Svaka chast pripadnicima i simpatizerima obe stranke......
Ja sam vishe puta bio u birachkim odborima ispred Ds-a i inikad nije bilo vecih problema chak ni sa radikalima.....
Kod radikala nisu pogreshni ljudi, pogreshna je politika u koju veruju.......

Lepo receno ,evo svi znaju koliko pljujem radikale ,a jedan od mojih najboljih drugara je radikal (zadrti).
 
goxy:
zato shto su ''programirani''
Vidish i ovde na forumu, u ''demokratskom bloku'' malo malo pa neke svadje
A oni chvrsti ko monolit.......
nema alternative, nema neslaganja, nema drugachijeg mishljenja :shock: :shock: :shock:
Svi ko Jedan, za slepim Vodjom 8-)

to ja tvrdim takodje, oni su indoktrinirani i programirani svi na istom kodu.
tako sam svog druga zajebavao da su njega roditelji downloadovali sa www.srs.org.yu i da su tako svi radikali nastali jer su svi isti. o sebi govore iskljucivo jedno te isto, sve u superlativu naravno, i vrte iste ploce ko svaba tralala svi.
normalno je da se demokrate popice kada ima svako svoj mozak pa ga i koristi za razmisljanje. nismo svi isti. ali oni jesu, i svi prate svog Firera, i on im je izgovor postojanja, kult licnosti, oni ga vide kao piccolo Dio in terra i sve svoje postupke ravnaju Njegovim stavovima i pravdaju se Njemu. to im je uzviseni logos koji oni treba da prate u svetlost
 
anntaylor:
Ovo ipak govori da Tadic nije uspeo da podeli Srbiju!

Svaka cast pripadnicima obe partije, ipak smo ljudi na kraju krajeva!
analtejlor ti si teski psihopata.
zbog cega bi tadic predsednik srbije delio istu. deli je opozicija. to ti je usrafljeno u glavu i ti moras tako da govoris inace ces se suociti sa "the wrath of seselj" pa ce bacati gromove na tebe i bices anatemisana iz stranke.
naravno da ne treba da se pobiju. zasto bi se ubijali sto su u istom busu. to su politicka misljenja i nista vise. nazalost za raju ovde to cesto prelazi u nacin zivota.
sve mislim da ce se zvanicni srs hvaliti kako su ih chede pokupile busom.
 

Back
Top