Tehnikus Nova DS - Problemi

lex_luthor

Početnik
Poruka
31
1. Ne mogu da ucitam novi sooftver u risiver uopste. Pokusavao sam sa nekoliko verzija FTLINK-a (2.0, 3.4, 4.3), sa Edison Link-om (3.2.0), i nista nije uspelo. Ostvarim uspesno konekciju. Izaberem opciju 1, i on pocne da ubacuje blokove. Pojavi se prozor sa brojem blokova neki broj/515. Prvo na risiveru se pojavi greska ERR, a onda izbaci na racunaru gresku. Zasto nece da prihvati softver? Da li neko zna gde ima da se nadje softver za moj risiver, najnovija verzija i program kojim mogu to ubaciti?
- Ispostovao sam sva moguca uputstva oko nacina ubacivanja, ali nista mi ne uspeva!
2. Koji program da koristim za ubacivanje Transpondera i gde mogu naci listu istih spakovanih u fajl za ubacivanje odmah?
3. Koji program da koristim za ubacivanje kljuceva? Treba mi ime i adresa za download! Neka adresa za koju nije potrebna registrecija!
Napomena: Uspesno iscitavam podatke iz risivera kao sto je lista favorita i sli.
Koristio sam za to SetEdison2000! On kao ubaci listu favorita, ali ja je ne vidim nigde!
Zahvalan sam na pomoci unapred...
 
Aktuelno uputstvo za patch-ovanje Technikus Nova DS imaš ovde, a u download sektoru sektoru imaš uvek aktuelni softver i fajlove za Technikus Nova DS. Nažalost za download ćeš ipak morati da se registruješ, ako misliš da ti neko na jednom mestu organizuje fajlove sa kojima ćeš za 10s dobiti mogućnost da gledaš ono što do sada nisi mogao. ;)
 

Back
Top