Sta mislite o svingerima

Biturbopower:
Pitam vas sta mislite o svingerima PAR I PAR.voleo bih to probati ali kako da to objasnim supruzi??jednom se zivi zar ne...
Nije mi jasno kako ti ne bi smetalo da gledas kako nego yebe tvoju zenu???? I ona uzdise od silnog zadovoljstva, a tebe gleda u oci :shock: :shock: :shock:
Ja to nikad ne bih mogla, bio bi me toliki blam da me moj dragi gleda sta ja radim sa drugim, a sa druge strane NIKAKO ne bih mogla da gledam kako on yebe drugu. Ma oci bi im povadila, svima redom. Fuj!
Volis li ti svoju zenu kad bi tako nesto da radis i jos i nju da uvuces u sve to??? :shock: :roll: :?
 
Savetnica:
Nije mi jasno kako ti ne bi smetalo da gledas kako nego yebe tvoju zenu???? I ona uzdise od silnog zadovoljstva, a tebe gleda u oci :shock: :shock: :shock:
Ja to nikad ne bih mogla, bio bi me toliki blam da me moj dragi gleda sta ja radim sa drugim, a sa druge strane NIKAKO ne bih mogla da gledam kako on yebe drugu. Ma oci bi im povadila, svima redom. Fuj!
Volis li ti svoju zenu kad bi tako nesto da radis i jos i nju da uvuces u sve to??? :shock: :roll: :?

Hoces da te sad napadnem za konzervatizam i zaostalost :D :P :P

"Suti bola, erotika!" :lol: :lol:
 
Biturbopower:
Pitam vas sta mislite o svingerima PAR I PAR.voleo bih to probati ali kako da to objasnim supruzi??jednom se zivi zar ne...


Pravo da ti kazem, nisam od onih koji se zgrazavaju, ako je nekome lepo super, to je njihova stvar, samo nisam bas sigurna kako bih se ja osecala u toj ulozi. Teoretski je O.K. ali u praksi to verovatno malo drugacije izgleda. :?::?
 
Samo da kazem jedno da smo mi muskarci svinje,trazimo uvek nevine devojke za brak,a mi mozemo da imamo devojaka iza sebe veliku hrpu i to je kao normalno kod nas a naprimer ja znam, a i mnogi muskarci znaju da nakon nekog vremena zene koje nisu promenile drugog muskarca,cak i one koje su menjale mastaju o nekom drugom,kao naprimer kako bi bilo sa njim,kako se ljubi,kako vodi ljubav itd..Nijedna zena nije vlasnitvo muskarca,a takodje ni muskarac zene,zato hocu kazem da uciniti sex malo uzbudljivijim i za zenu i za muskarca,neznaci da bi se ta osoba izgubila,ako se te osobe dovoljno vole i imaju poverenja jedno u drugo.Verujem da bi svaki muskarac ,a i zena vise voleli da probaju biti svingeri nego da varaju jedno drugo iza ledja,mene bi barem to vise bolelo.Jedan je zivot,zato ga treba iskoristiti..Veliki pozdrav svima!!
 
ste gledali onu emisiju kad onaj lik novinar (jel se zove teru) ide po svetu i trazi zanimljive ljude (tzv ludjake) isao je i kod svingera u USA EEE pa bas su sto se kaze 'opushteni' bili. skroz veseli
 

Back
Top