Krkljanac: Sutanovac protiv Cede!

megadeth2

Obećava
Banovan
Poruka
82
INTERVJU: Dragan Šutanovac
BEZBEDNJAK
Potpredsednik DS tvrdi da u ovom trenutku nije zainteresovan ni za jedno ministarstvo, ali da ima gotovu strategiju poboljšanja bezbednosti Srbije
BEOGRAD - Potpredsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac u intervjuu za Kurir kaže da je uveren da će njegova stranka biti pobednik na predstojećim izborima. Iako predizbornu kampanju ocenjuje kao mirniju od svih prethodnih, Šutanovac predlaže da se uvede nagrada pod nazivom „Dejan Mihajlov”, koja bi se dodeljivala onima koji izmisle i ispričaju najprljavije stvari.

- Čedomir Jovanović se kandidovao za nagradu, jer danima pokušava da poveže predsednika Tadića s kriminalcima sa kojima se ljubio i za koje bio „brat”, „batica”(Dusan Spasojevic Siptar prim. megadeth2) i njihova ljubav. Što se tiče DS, mi nismo nikoga oblatili, jer nama nije cilj da dobijemo što više mandata i imuniteta već da menjamo Srbiju.


Samo da mi je znati sta jos krije vesela druzina, mozda ovo :

vucic1nq2.jpg


ili ovo:

vucic2sv1.jpg




DODATAK:

Đinđić u Kulu dovodio sina

Petraković i Krsmanović ispričali su juče da su posle protesta JSO, 21. novembra 2001. godine, na Aranđelovdan, na slavu jedinice u Kulu došli ministar policije, načelnici resora državne i javne bezbednosti, komandant Žandarmerije i predsednik Vlade Zoran Đinđić sa sinom Lukom.
- Ulemek je sedeo do premijera i njegovog sina. Premijer je na poklon jedinici doneo pozlaćenu ikonu Bogorodice sa posvetom. Premijer i ministar policije upisali su se i u knjigu utisaka. Posle ručka premijer i njegov sin otišli su u našu streljanu na gađanje. Shvatio sam to kao dobar znak, znak pomirenja i poverenja - rekao je Krsmanović.


http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/januar/17/V-05-17012007.shtml

Druzili ste se s krimosima, a sad toboze bi da menjate Srbiju. Sikter more! :mad:
 
dusan82:
Brate,hajde nesto ,a da nije medjusobno prozivanje na partiskoj osnovi!!!!Nema politicara koji ne saradjuje sa mafijom.Rado bih glasao onoga ko ce da stane na rep Miskovicu!!!!!

Да, он је и по мени далеко највећи мафијаш у Србији - да само знаш колико обезбеђење има...... а сину купио у Лондону вилу за 12 милиЈона евра......ејјјјј......
 
eremita:
Да, он је и по мени далеко највећи мафијаш у Србији - да само знаш колико обезбеђење има...... а сину купио у Лондону вилу за 12 милиЈона евра......ејјјјј......
Pa u Srbiji kupuje sve sto je na prodaju a niko ga ne pita ni kako ni zasto!!!!!
 
Nece Miskovic nikad odgovarati, ne znam dal neko ima sliku sa otvaranja Tempa u Novom Sadu tu se sve lepo vidi na slici slozni i zagrljeni sa Miskovicem Maja i Mirovic iz SRSa , ministri Loncar i Bubalo DSS, i Bojan Pajtic iz DSa verovatno je bio i neko iz gey 17 samo su ga sutnuli u drugi red :D
 
Da...da ,a onda je mrmot zavio cokoladu...i za nekoliko generacija Miskovici,Karici,Bekoi ce biti suva aristokratija ove zemlje sa ponekim kosturom u ormanu,ali yebes aristokratiju koja pored ziliona opljackane love nema i neki kosturcic pride u pomenutom ormanu.....A sad svi na svoje radne zadatke!
 

Back
Top