POZDRAV STARIM DRUGARIMA

®

nema vishe te stare ekipe , vidjam samo Lilu s vremena na vreme, ti se pojavish ponekad , ostale nisam video mesecima ....dosla je neka nova X generacija .......stvarno mi je zao sto se nismo videli na onom okupljanju .....ali bice vremena .....;)
 
whitenicky:
®

nema vishe te stare ekipe , vidjam samo Lilu s vremena na vreme, ti se pojavish ponekad , ostale nisam video mesecima ....dosla je neka nova X generacija .......stvarno mi je zao sto se nismo videli na onom okupljanju .....ali bice vremena .....;)

Stvarno! Pihhhh.... Znaci pomreli nickovi.... :sad: Ma tuuu su negde, povremeno kao i ja.... garant! :grin:

:arrow: :arrow: :arrow: Kakvo okupljanje? Jel bio neko koga znam? a? a? a? :confused:

TEBE NISAM POMENULA!?!? A sta znaci taj tvoj r u krugu znak,a?!?!? POJMA NEMAS hehehehe ko te sisa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
RIP-thumb.jpg
 
E neeecu!!! :grin: :grin: :grin: hehehehe bas me briga heheheheh kad me niste zvali na zurku.... Nego, zagubio mi se duh negde malopre, da ga nisi videla.... Duheeee, duuuhe, duh, duh, dudududu... vab, vab...
 
Dej si bre Felericna!!!!

Da, da, ostavila sam cigarete, zagubila i ubrzo ih nadjem na obliznjoj trafici! heheheh NEK IDE ZIVOT!!! 8) :p :-D :lol: :razz: :shock:

Jel' bre, sad se Feler zove SGreskom,a?!? ccc ako, ako, tako brze idemo u JEvropu!!! xixixixix jos ce ispadne i p..iticki mrketing... hahahaha

Eto, onaj crta grobove, a vi svi manje-vise tu bre!!!! SVE VAS VOLE VAS GUDONIJE!!!!
:grin: :grin: :grin:
 
guda:
Lilu
Steffan
Lav607
registrovanom
Esperanci
Tommy_V
#
Seleni
Vragolastoj Amfibiji
Felericnoj


....itd... svima onima koji su piskarali tamo negde kad i ja....

Vas gudonije
GrrrrooooKkKkKkkkkk
:D :D :D

Ne mogu da verujem da si me stavila tek na drugo mesto... i to iza Lilu... uzas... da si me stavila iza Felericne pa jos ajde nekako, ali ovako jednostavno nece ici... :lol:

Necu da glumim odusevljenje da mi je drago sto te opet vidim, jer sam ga vec odglumio preko PP-a... :lol:

Sto se tice ostalih, pa... i niste mi nesto nedostajali da budem potpuno iskren.. :roll:
 
:grin: :grin: :grin: Pa ja sam tebi BOLNA uspomena na nikad dostiznu MASNU prasetinu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E, a da Lilu nije mozda tvoj nedosanjani san :shock: , pa ti kriiivooooo! a! hehehehehe prc...prc...gic...gic.... :grin: :mrgreen:
dakle, opet bi da cackas... CACKALICE! ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


ovde nista ne pise, dzabe citas hehehehehehehe


 
Steffan:
Ne mogu da verujem da si me stavila tek na drugo mesto... i to iza Lilu... uzas... da si me stavila iza Felericne pa jos ajde nekako, ali ovako jednostavno nece ici... :lol:

Necu da glumim odusevljenje da mi je drago sto te opet vidim, jer sam ga vec odglumio preko PP-a... :lol:

Sto se tice ostalih, pa... i niste mi nesto nedostajali da budem potpuno iskren.. :roll:

a102.gif
......
a213.gif
 
guda:
Lilu
Steffan
Lav607
registrovanom
Esperanci
Tommy_V
#
Seleni
Vragolastoj Amfibiji
Felericnoj


....itd... svima onima koji su piskarali tamo negde kad i ja....

Vas gudonije
GrrrrooooKkKkKkkkkk
:D :D :D


Pa dobro kevu mu.....gde sam ja ovde.....ccc.....a tako velika ljubav....:D.....ma nema veze ipak mi je drago da te vidim ponovo među živima, kiss! 8-):D
 
Uuuuuhhhhhh IZVINI SUPERTAJNI!!!!

Jedna steta - hiljadu greha! Mada, nisam namerno i ne samo tebe, ko zna kog jos dragog nicka i lika sam izostavila.... Vazno je da ste tuuu....na Krstuuuuu heheheheheh
:grin: :grin: :grin:
 

Back
Top