Velja je buzdovan!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Toma Nikolic:
- Koštunica je doterao dotle da mu i ovi njegovi iz stranke kažu da ne idu s Veljom, jer će ih upropastiti. A on kaže: Mi od njega nemamo boljega! Nit' ko više može da popije, nit' da pojede, niti da rasturi više brakova! Velja je najveći buzdovan u Srbiji! Takvog buzdovana mi u stranci nemamo. Svaki njegov kadar je kriminalac, a najveći kriminalac je onaj general Grujica Davidović, kojim je buzdovan Velja "vitlao" za skupštinskom govornicom kao Supermenom koji će saseći pljačku na naplatnim rampama. A Veljina lopovčina je krala sve dok nije pobegla.

 
Torrente-BG:
Toma Nikolic:
- Koštunica je doterao dotle da mu i ovi njegovi iz stranke kažu da ne idu s Veljom, jer će ih upropastiti. A on kaže: Mi od njega nemamo boljega! Nit' ko više može da popije, nit' da pojede, niti da rasturi više brakova! Velja je najveći buzdovan u Srbiji! Takvog buzdovana mi u stranci nemamo. Svaki njegov kadar je kriminalac, a najveći kriminalac je onaj general Grujica Davidović, kojim je buzdovan Velja "vitlao" za skupštinskom govornicom kao Supermenom koji će saseći pljačku na naplatnim rampama. A Veljina lopovčina je krala sve dok nije pobegla.


Је л' мислио на БУЗДОВАН КРАЉЕВИЋА МАРКА ??? ХЕхехе... кога Чачанин Веља одалами......

 
Mislim stvarno...sta reci na to da jedna strana velica veljinu ''kulturu'' a druga tadicevo ''evropejstvo''.

velja je covek bolestan od bolesti zavisnosti zvane alkoholizam. to nije nista lose, ali je lose sto on ne zeli da se leci vec da obavlja posao ministra koji je nespojiv sa njegovim zdravstevenim stanjem. pored toga on je prost, bahat, bezobrazan i nekulturan. sutirao je novinara. psovao olju beckovic i studio b recnikom koga bi se svako pristojan stideo. ne zaboravite i nacisti su u Nemackoj prvo govorili a posle su ljudi zbog toga ginuli. isto je bilo i u Ruandi. Najgore je sto je isto bilo i ovde, i to pre samo desetak godina. pored toga on stalno iyjavljuje ja sam (mi smo) sazidali ovo, asfaltirali oni. pa nij eon to iz svog dzepa platio. a da li je uspesan ministar mogli bismo da utvrdimo po tome da li je su projekti koje je njegovo ministarstvo realizovalo uspesni po kriterijumima koji sluze za ocenu projekata uposte. ne bih sada govorio o tim kriterijumima jer mislim da nema smisla objasnjavati takve suptilnosti ljudima za koje ocigledna nesposobnost za obavljanje posla usled zdravstvenih problema ne znaci nista.
 
@ direktor_bgd

А ја мислим да си ти ЗАВИДАН И ЗЛОБАН, јер Вељи-Сељи ниси ни до колена... а погледај само свој ник, па ћеш схватити ко је болестан од вас двојице......имаш болесне амбиције......
 
Chávez:
Ништа ти ниси разумео. :D
Тома "цитира" Коштуницу:

"- Koštunica je doterao dotle da mu i ovi njegovi iz stranke kažu da ne idu s Veljom, jer će ih upropastiti. A on kaže:"
IlIć je DSS-u glavni adut za skupljanje glasova u unutrašnjosti?
- Koštunica je doterao dotle da mu i ovi njegovi iz stranke kažu da ne idu s Veljom, jer će ih upropastiti. A on kaže: Mi od njega nemamo boljega! Nit' ko više može da popije, nit' da pojede, niti da rasturi više brakova! Velja je najveći buzdovan u Srbiji! Takvog buzdovana mi u stranci nemamo. Svaki njegov kadar je kriminalac, a najveći kriminalac je onaj general Grujica Davidović, kojim je buzdovan Velja "vitlao" za skupštinskom govornicom kao Supermenom koji će saseći pljačku na naplatnim rampama. A Veljina lopovčina je krala sve dok nije pobegla.
Ovo boldovano nije rekao Toma u Koštuničino ime, već svoje :wink:
 
Mislim stvarno...sta reci na to da jedna strana velica veljinu ''kulturu'' a druga tadicevo ''evropejstvo''.

velja je covek bolestan od bolesti zavisnosti zvane alkoholizam. to nije nista lose, ali je lose sto on ne zeli da se leci vec da obavlja posao ministra koji je nespojiv sa njegovim zdravstevenim stanjem. pored toga on je prost, bahat, bezobrazan i nekulturan. sutirao je novinara. psovao olju beckovic i studio b recnikom koga bi se svako pristojan stideo. ne zaboravite i nacisti su u Nemackoj prvo govorili a posle su ljudi zbog toga ginuli. isto je bilo i u Ruandi. Najgore je sto je isto bilo i ovde, i to pre samo desetak godina. pored toga on stalno izjavljuje ja sam (mi smo) sazidali ovo, asfaltirali oni. pa nije on to iz svog dzepa platio. a da li je uspesan ministar mogli bismo da utvrdimo po tome da li je su projekti koje je njegovo ministarstvo realizovalo uspesni po kriterijumima koji sluze za ocenu projekata uposte. ne bih sada govorio o tim kriterijumima jer mislim da nema smisla objasnjavati takve suptilnosti ljudima za koje ocigledna nesposobnost za obavljanje posla usled zdravstvenih problema ne znaci nista.

tadic za razliku od velje nije bolestan on je samo nesposoban, neradnik i neznalica. on je na mesto predsednika ds-a doveden posle jednih nedemokratskih stranackih izbora na kojima je uz pritisk ei kradju pobedio. tuzno je da su mu glavni oslonci pajtic, petrovic i slicni nesposobnjakovici a da je sve saradnike Zoranja Djindjica oterao od sebe, osim kada ih koristi kao predizbornu dimnu zavesu kojom pokusava da sakrije svoju nesposobnost i kohabitaciju. covek koji ucestvuje u donosenju ovakvog ustava, koji ne kaze ni rec o implikacijama ''proslave'' 13.01. za koga je kostunica prihvatljiv u bilo kom obliku ne zasluzuje nase poverenje.

samo je LDP snaga koja moze da menja Srbiju i da u njoj izgradi sistem vrednosti koji nam je potreban. da se nagradjuju rad i znanje, postenje i hrabrost. da najbolji budu uzor a ne kriminalci i nesposobni poltorni. na ovom forumu reci se olako shvataju a uvrede jos lakse izricu. zbog toga su nam se i dogodile devedesete. niko nije ozbiljno shvatio da cemo da se bijemo posto ne znamo da radimo. LDP vraca recima stvarno znacenje a ne koristi ih kao ds, dss i srs da bi rekli nesto sto lepo zvuci a ne znaci nista. u ustavu pise da je Kosovo deo Srbije. pa ljudi to je uvreda za svakoga ko nije lud. pa i na tarabi pise nesto pa taraba nije to. sto vec 8 godina na Kosovo mogu da putuju lakse svi osim nas iz Srbije? zato sto je ono deo Srbije? Zasto premijer i predsednik moraju da traze neciju dozvolu da posete deo teritorije svoje drzave? sram bilo ds, dss i srs sto su prevarile one ljude da izadju da glasaju za ustav i sto su onda pokrali resto koje im je nedostajalo do 50%. pa ko jos moze da glasa za takve lazove i lopove?
 
Тадић је језива сировина ! Од праве сировине дели га само то што не псује, и то му заиста недостаје у имиџу, види се.
Торенте, поштујем твоја ауторска права ал не могу да одолим ...
ekuitadimn1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top