Бубало признао пљачку Сартида али - "нема везе"?!

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Предраг Бубало је синоћ на Фоксу сасвим прицизно рекао "закон није поштован при приватизацији Сартида, али знате и ја сам макијавелиста па гледам да ли радници примају плате, да ли се све плаћа електродистрибуцији...".
У свакој другој земљи на свету оваква изјава би изазвала тектонске поремећају на политичкој сцени, у свакој другој земљи признање крађе и сагласност са крађом не милиона, не десетине, не стотине већ милијарди долара би као последицу имала распад владајуће елите. Свугде само не у Србији.
 
Chávez:
Предраг Бубало је синоћ на Фоксу сасвим прицизно рекао "закон није поштован при приватизацији Сартида, али знате и ја сам макијавелиста па гледам да ли радници примају плате, да ли се све плаћа електродистрибуцији...".
У свакој другој земљи на свету оваква изјава би изазвала тектонске поремећају на политичкој сцени, у свакој другој земљи признање крађе и сагласност са крађом не милиона, не десетине, не стотине већ милијарди долара би као последицу имала распад владајуће елите. Свугде само не у Србији.
Ma upropastili radnike. Iz onakve idile u ovaj pakao... cccc
 
Velika je razlika između prava i pravde.
Slažem se da se zakon mora poštovati jer nestaje pravna sigurnosti i sama država postaje besmislena.
Sa druge strane gde je taj Sartid danas. najveći izvoznik Srbije, pokrenuo je peć koja nije radila mislim 20 godina, radnici imaju solidna primanja... Bezbroj pozitivnih strana.
Bubalo je trebao da kaže u kom segmentu je zakon prekršen.
Ako je Sartid namešten Amerikancima, onda im ja nemam ni jednu reč zamerke.
To je bio mudar potez.
 
Predrag Bubalo je najveći lopov na političkoj sceni trenutno , on je pre njegove političke karijere upropastio i Livnicu Kikinda , direktno je pokravši za preko 5 miliona dolara za vreme njegovog boravka u Kini kao predstavnik te fabrike. I posle toga je postao direktor iste firme , i čim je postao direktor te fabrike radnici u njoj nisu posle toga primili 6 meseci svoje zarade , toliko o njegovim sposobnostima kao rukovodioca. Lopov na kvadrat ,i posle je naravno prešao u političku elitu.
 
Негативна селекција ??? Одакле ми је то познато ???
a143.gif
 
Koliko sam ja upucen u tematiku sartid je pre nego sto ga je kupio US STEEL bio ogroman gubitas a danas je najveci srpski izvoznik posle udaje za doticnu kompaniju,mislim da bi trebali pitati radnike sartida koji redovno primaju pristojne plate syta oni misle o svemu tome?
Treba biti pragmatican u ovoj situaciji.
OBAVEZAN SMER>>>ULICA DR.ZORANA DJINDJICA>
 

Back
Top