Tradicionalni Aikido

Jeste Nenad je trener,reći ću mu da se javi.
Ako mislite na Daču Živića,on je vojni specijalac u Crnoj Gori,nema gde da vežba,ali ima dobru osnovu,tako da gde god se pojavi pleni pažnju kvalitetnim radom.Znam da je na polaganju kod Suge došao samo sa jednim treningom za godinu dana,ali je sve impresionirao odličnom tehnikom.Nezvanično sam čuo da ovih dana počinje da radi u Beogradu u ‚‚kobrama‚‚ i da će verovatno vežbati kod Dragana u ‚‚Kokoro‚‚ ,u Šumicama,mada je moguće da pridje nekom od klubova u JAF,kako mu je moj trener savetovao.
 
Ljudi kud nestadoste! Ja se sad pojavila, a nikog nema...dajte...neka neko dodje i procaska jos malo o ovom aikidou! :x cekam... :D a ti...sto se lozis na vladu...da znas da ima i boljih od njega 8) ali to nije poenta ovog foruma!!! Lepo rekose ' razmena ljudi koji treniraju aikido ili ih zanima takva vrsta...' NE SPORTA! - vestine :) ali ispravili ste se pa... ok, nadam se da ce se jos neko pojaviti ovde :?
 
I aikidoke su ljudi nisu vanzemaljci,pa ako je Vlada faca,i treba da se pale na njega.Ne treba niko da bude ljubomoran.Aikido je prava stvar,ali treba da se gleda i na ono od čega se živi.Zato, sve cure na Vladu pa šta bude !!!
Vlado, konkurišeš za naj aikidoku,lepši si i od Njegoša i od Vese !!!
 
Pa, pazi ti to! Zna se da je boki faca, i glavni je macho tip u klubu ( sve otkidaju na njega :roll: ) a meni je bas truo :lol: nego vlada ti je komsija :shock: !?! `oces mu reci za ovo sto pisu o njemu :shock: nemoj da se uobrazi, onda nece biti tako sladak :? a i sutra imam trening, pa se mozda i on pojavi... ups, odadoh se :lol: aaaa...pa...nemam ja sta da dodam osim - VLADA JE ZAKON!
P.S. dali neko zna da li ima devojku 8)
 
milosmalic:
Vlada je vanserijski momak, moj komsija :-) I treba da se zaljubljujete u njega. Ali ni Bokiju nista ne fali, ima i on obozavateljke 100%

- nista, onda kad vidis Vladu posalji mu VELIKI poljubac od svih nas :oops: :oops: :oops:



____
ako ga pre toga mi ne izljubimo na treningu ! ! !
 
I da se vratimo na Aikido,ovih dana u Bgd gostuje Yokota.Nekoliko dana kod Mirka,nekoliko kod Vese.Kakav nam je Yokota,to hoću da čujem ?
A onog tamo vikenda dolazi Suga,dva dana u Bgd,jedan dan u Mladenovcu.Kakav nam je Suga,šta misli društvo ?
 
Za Sugu sam cuo pohvale ali necu da pricam jer neznam nista sem da je poznat majstor.

Jokotu sam gledao na snimcima sa raznih seminara a ekipa iz nase federacije je bila na njegovom seminaru u Makedoniji krajem prosle godine i svi su imali pozitivne utiske. Mislim da svakako ima sta da se vidi na njegovim seminarima :-)

Jokota ce drzati seminar u Beogradu sredinom Juna.
 
U nedelju 22.05.2005 majstor T.Suga gostuje u Beogradu,tog dana je gost kluba ‚‚Kokoro‚‚.Imam informciju da će održati treninge pre i popodne i da će ovo imati karakter blic seminara.Taksa je 20 eura,čak će održati i polaganje za dan stepene.Neznam tačan termin treninga, niti pak mesto,ali ću saznati vrlo brzo,pa ko voli nek izvoli,Suga je dobar majstor i ima se šta od njega naučiti.Pogotovu je dobar sa oružjem,dok su tehnike onakve kako ih je Morihej prezentirao tridesetih godina,bliže daito-ryu,nego tehnikama koje radi većina savremenih aikidoka.
 
pop pera:
U nedelju 22.05.2005 majstor T.Suga gostuje u Beogradu,tog dana je gost kluba ‚‚Kokoro‚‚.Imam informciju da će održati treninge pre i popodne i da će ovo imati karakter blic seminara.Taksa je 20 eura,čak će održati i polaganje za dan stepene.Neznam tačan termin treninga, niti pak mesto,ali ću saznati vrlo brzo,pa ko voli nek izvoli,Suga je dobar majstor i ima se šta od njega naučiti.Pogotovu je dobar sa oružjem,dok su tehnike onakve kako ih je Morihej prezentirao tridesetih godina,bliže daito-ryu,nego tehnikama koje radi većina savremenih aikidoka.

Da li mozes reci u kojoj sali se odrzava seminar, koji su termini treninga i sta ce se konkretno raditi od oruzja (stap, mac, noz,sve to, ili...). Voleo bih da vidim kako radi majstor Suga. Da li se moze samo gledati trening. Mislim da je 20 eura malo previsoka cifra za dva treninga, bar za mene. Ali dobro, nije moje da to komentarisem, ko ima zelju da radi nije mu to mnogo.
Bio bih ti zahvalan ako bi mi dao trazene informacije.Mozda se i vidimo u sali, ko zna.
Pozdrav
 
Nadam se da ću informaciju pribaviti do kasnih sati u utorak.Jeste mnogo 20 eura,a cifra je tačna,radi se o zaj.... organizatora koji snosi pola troškova boravka Suge u Beogradu.Suga radi seminar i u petak i subotu kod Vlade Pavlovića,Komazeca i još nekih likova koji snose pola troška njegovog boravka, ali neznam tačno gde će seminar biti.Pokušaću to da sazmam takodje.
 
pop pera:
Nadam se da ću informaciju pribaviti do kasnih sati u utorak.Jeste mnogo 20 eura,a cifra je tačna,radi se o zaj.... organizatora koji snosi pola troškova boravka Suge u Beogradu.Suga radi seminar i u petak i subotu kod Vlade Pavlovića,Komazeca i još nekih likova koji snose pola troška njegovog boravka, ali neznam tačno gde će seminar biti.Pokušaću to da sazmam takodje.

Hvala unapred.
 

Back
Top