DSS-Ns u Areni

Fenomenalna završnica kampanje koju su vodili Voja i Velja. Sve je na svetskom nivou. Prepuna Arena (neću kao neki radikali ili žutaći da se gađam ciframa) i ljudi koji su govorili. Posebno me je oduševio Matija Bećković. On i svi ostali su dokazali da, bez svađe, bez laganja naroda, bez vređanja i prozivanja može doći do pobede na izborima.
 
Mislis ovo.

Da ovo je Super....
Ovo je POBEDA sa 51%
view_photo.php
 
Најновија промена у ДСС је то што госпа радовић напустила млохавог,
мислим није сад то ултра ново то је стара ствар,али после концерта када је са својом старом љубом из школских дана повереницом за КиМ он из Јованове она из Македонске,каква романтика још када су скупа одиграли плес камених фаца и воштаних фигура на цецином безблатном концерну поводом православне нове године
Увек може да се врати мачкама и понекој сови.
 
Pa šta?:
Најновија промена у ДСС је то што госпа радовић напустила млохавог,
мислим није сад то ултра ново то је стара ствар,али после концерта када је са својом старом љубом из школских дана повереницом за КиМ он из Јованове она из Македонске,каква романтика још када су скупа одиграли плес камених фаца и воштаних фигура на цецином безблатном концерну поводом православне нове године
Увек може да се врати мачкама и понекој сови.
Ti izgleda samo možeš da ga mrziš. Izvini, možeš i da izvadiš mlohavog iz usta. :lol:
 
Smesni ste! DSS demagogija puca po svim savovima. A krmak Velja moze da zajebava Tadica koliko hoce ono sto je Tadic govorio je na mestu, da treba da se kupuje stoka visoke rase koja ce puno mesa i mleka da donosi jer s to tako danas radi, ali je suvise glup da bi razumeo. Ali nije to problem nego je problem sto on ne samo da nije razumeo to vec je u svojoj gluposti ubedjen da ako to on ne razume da j to nesto za podsmevanje. E to je tragika. Ali najveca tragedija za njih ce biti kad DS osvoji duplo vise mandata od njih pa kad umru od muke jer SRS nece sa njima. Ili cak ako DS bude pravio samostalno vladu sa LDP i Gejevima. I onda svi u politicku proslost.
 
Primetio sam, da su izmedju vesto rasporedjenih clanova partije , u parteru , mogao voziti board, ili bicikla , bez opasnost da se neko povredi............ :roll:

Doduse iz daljine , uz sposobnog kamernana, moglo je nepazljivom gledaocu da se ucini da je sala puna.....steta sto se par puta omaklo u krupnom planu , da u vecini slucajeva , neki pacenik, drzi po dve zastave, svaku u po jednoj ruci..........mislim, trebalo je mahati tim barjacima dva sata :D :D :D

A i falilo je malo kulturno umetnickog programa , iako DSS ima u svojim redovima cuvenog svetskog sampiona u dancu............

TRAVOLTA IZVINI......

Ovo je fenomenalno. Who's Gonna Ride Your Wild Horses!? Srbija, zivela! Parlament

Rodjen je novi sampion. Imajmo ga u vidu za evropske integracije kojima stremimo. Why I Can Be You? Tako bi mi bilo lepo.

Sta, reci!?
 
inagadadavida:
Primetio sam, da su izmedju vesto rasporedjenih clanova partije , u parteru , mogao voziti board, ili bicikla , bez opasnost da se neko povredi............ :roll:

da si ti vozio 'ladno bi ti neko prilepio zausku usput onako preventivno... il' si video pravo stanje stvari pa sad poceo da se slihtash pobednicima :)
 

Back
Top