KOMSILUK

volim i poshtujem svoj komshiluk... nekada su komshije bile cenjene i poshtovane, mozhda, chak i vishe od rodbine.. uvek su oni ti koji ti prvi priskoche, ili ti priskochish njima... kada je pomocj potrebna... ima i ludaka, ali ih ne bi ih davio... daju shmek kraju... bez njih bi svakako bilo dosadnije... i uglavnom se svi lepo slazhu... uredno se javljamo jedni drugima... dodushe ne posecjujemo se i ne kafenishemo, ali to samo mozhe biti razlog vishe zashto volim svoje komshije...
 
Artinve:
volim i poshtujem svoj komshiluk... nekada su komshije bile cenjene i poshtovane, mozhda, chak i vishe od rodbine.. uvek su oni ti koji ti prvi priskoche, ili ti priskochish njima... kada je pomocj potrebna... ima i ludaka, ali ih ne bi ih davio... daju shmek kraju... bez njih bi svakako bilo dosadnije... i uglavnom se svi lepo slazhu... uredno se javljamo jedni drugima... dodushe ne posecjujemo se i ne kafenishemo, ali to samo mozhe biti razlog vishe zashto volim svoje komshije...



Blago tebi ja kada dolazim kuci moram da pazim da me ludak sa petog ne polije vodom posto mu je to zanimacija.
 
ne samo trenutni komshiluk.... svaki je bio takav... valjda sam poneo to iz rodnog mesta, pa sam shirio dalje... uredno sam se javljao i vozachima iz gradskog prevoza... dugo vremena... i bash su me voleli... otpozdravljali su sa smeshkom svaki put... ali to je valjda kultura malih mesta, da se javish svakom... poshto se uglavnom svi zaju... ili prepoznaju... a eto, ja sam prepoznavao vozache busa :D... ma... dobre su komshije... komshiluk treba negovati... kao i sve ostalo...
 
Ja imam matore i nikada raspolozene komshije.Ne podnose muziku,tv,glasnu prichu,samo chekam da pochnu da mi se zale i na glasno disanje!A ja sam se TAKO nadala da ce komsha biti kopija Brada Pita...Chak i da mu sve ovo smeta-sve bih mu oprostila :D
 
Naj smesnija prica je kada je precednik kucnog saveta (koj inace ne postoji) isao po zgradi od vrata do vrata i trazio da se zabrani drzanje pasa u privatnim stanovima.
To naravno na moj racun posto imam dve kuce.
 
Sta znam...Ja nikada nisam imala problema...kontala sam da pravim zurku sutra ali sam odustala :roll:
Tad bih saznala bas kakvi su...
Trenitno je garnitura promjenjena...Vecina starijih je otisla da se predstavi Bogu, a stanari su uglavnom iznajmili stanove...
Dosta je mladih, sto je neobicno za ovaj dio grada, ali super za mene :-D
 
Moj komšija nije normalan. Popne se na krov i iseče mi kablove od telefona pa posle nijedan ne radi. Onda mi u sve tri brave na radnji zalomi neke ključeve i onda nismo mogli da uđemo. Kad treba da servisira klimu popne se na moj krov (sa koga je sekao moje kablove za telefon) i polomi mi crepove (a ne kaže šta je uradio) pa kad padne kiša onda mi roba u radnji pokisne.
Istukao bih ga, ali mi je žao zato što je debil i mnogo je fizički slabiji od mene.
Yebeš poso.
 
fin svet te moje komsije.......leti sede pored ulaza da im neko i nesto ne promakne........nudili me kiselim kupusom pred novu godinu koliko hocu da uzmem.......haha....stalno je veselo.........mladji svet se odselio negde, uglavnom su penzosi...a ima mladih, ali su u manjini.......
 
Uh kako guse, ali ne samo oni, ali oni tako guse isto kao i svi drugi, utripuju neke stvari i ne mogu to da zadrze za sebe nego guse, guse, guse, guse, nikad ne posumnjaju u price koje cuju, to mi je cudno kako niko ne moze da posumnja u ono sto mu se isprica dok mu se ne nacrta istina, pa sam zato ja upisala dizajn i izabrala Duska Polic da prodje sa mnom kroz sve to... :D
 
ja imam mnogo fine komshije... uglavnom se ne susrecemo... tako da ne znam ni kako izgledaju... ponekad ove iznad chujem kako se kreshu... domar je jedini koga tu i tamo vidim... lik je ok... uvek na raspolaganju sto bi rekli... i tako... i odgovara mi sto je u ovoj zgradi gde stanujem tako mirno...
 

Back
Top