Zjapece rupe u tzv "ekonomskom" programu Bozidara Djelica(Miki Mausa)

megadeth2

Obećava
Banovan
Poruka
82
Nemaju ti planovi veze s mozgom niti zdravim razumom! A evo zasto:

Prvo:

Bozidar Djelic je u vreme svojeg ministrovanja POVECAO porez na kupovinu stanova od 3% na 5%, a sada nam taj isti Djelic obecava smanjenje onog poreza koji je sam uveo ...

Drugo:

Djelic obecava 100 EVRA po hektaru zemlje u Srbiji! U Srbiji ima 4 000 000 hektara obradive zemlje sto znači da će samo SUBVENCIJA odneti POLA MILIJARDE EVRA!!! Odakle će naći te pare? Možda će vam pozajmiti Miskovic? Karic? Ne znam

Treće:

Bozidar Djelic je blizak prijatelj Nenada Bogdanovica koji je inače gradonacelnik Beograda, a koji je svoje vremeno uveo zabranu zidanja kuca u Beogradu zakljucnosa 2003 godinom. Iz prostog razloga sto je zeleo da svojim pajtasima lovatorima omogući veci promet stanova koje su zidali, a koje niko danas ne kupuje zbog visokih cena!

Cetvrto:

Bozidar Djelic je bio ministar u vladi koja je najsramnije predala Cementare, Secerane, i Sartid za bednih 1 evro(dobro ste procitali)!

Peto:

Bozidar Djelic ima u planu da od prodane NIS-a finansira svoje nadri-socrealisticke projekte parama gradjana Srbije, pritom ih ni ne pitavsi i ne objasnivsi kakav model privatizacije bi trebalo da se obavi kod ove glomazne kompanije.

Sesto:

Bozidar Djelic je vratio pare Bogoljubu Karicu jednom od najvecih lopova u Srpskom narodu. Vratio mu je pare i to sa KAMATOM!

Sve u svemu mogu ovako do sutra, B Djelic je kako ga u narodu zovu Derikoza(pitam se zasto je to tako) jedna od najslabijih politickih karika u Srbiji.

Može li neko ovog matrapana Djelica zamisliti kako grotesknom pojavom i piskavim glasom poput siparice poziva na usvajanje zakona ili za govornicom daje svoj expoze, ja ne mogu, a vi?
 
Znas kako polemisuci s tobom osecam se kao ucitelj u specijalnoj skoli, a ti moj najgori ucenik. Mislim da to dosta govori o tebi, cak i vise nego uvrede na moje celicne argumente. Umesto sto zvalis i prosipas gluposti ti uzmi procitaj pa glasaj za Radikale Bela Zastavice! :D

Vidis kako ja i sa vama divljacima mogu kulturno, ne moram uvek da se spustim na tvoj nivo kaljuge!
 
megadeth2:
Znas kako polemisuci s tobom osecam se kao ucitelj u specijalnoj skoli, a ti moj najgori ucenik. Mislim da to dosta govori o tebi, cak i vise nego uvrede na moje celicne argumente. Umesto sto zvalis i prosipas gluposti ti uzmi procitaj pa glasaj za Radikale Bela Zastavice! :D

Vidis kako ja i sa vama divljacima mogu kulturno, ne moram uvek da se spustim na tvoj nivo kaljuge!


:D:D:D:D:D:D:D
Ponekad imas i neki smisao za humor,doduse u tragovima,ali dobro.

Pa ti si pravi Radikal,dovedes se u red tek posle PVDM. :D
 
megadeth2:
Bozidar Djelic je blizak prijatelj Nenada Bogdanovica koji je inače gradonacelnik Beograda, a koji je svoje vremeno uveo zabranu zidanja kuca u Beogradu zakljucnosa 2003 godinom. Iz prostog razloga sto je zeleo da svojim pajtasima lovatorima omogući veci promet stanova koje su zidali, a koje niko danas ne kupuje zbog visokih cena!

Hahahahahah kako je to uveo zabranu zidanja kuća?:lol:
Alo bre nepismeni:lol:
 
DellBoy-011:
kako je to uveo zabranu zidanja kuća?:lol:
Alo bre nepismeni:lol:

Hej pijana moroncino. Urbanistickom odredbom iz 2003 godine ja sam je licno citao. Zvalo zvalava mutava, zar vi sem brabonjanja i meketanja nista drugo neznate?

Uzmi informisi se polupismeni primitivcu! Bogdanovic je zabranio zidanje kuca pod pretnjom rusenja bez pribavljanja SVIH dozvola za zidanja. Posto dozvole za gradnju ima 5 kuca u Beogradu, je r je katastarski neuredjen, mislim da je sve jasno.

Pametnom dosta idiotu premalo....
 
megadeth2:
Hej pijana moroncino. Urbanistickom odredbom iz 2003 godine ja sam je licno citao. Zvalo zvalava mutava, zar vi sem brabonjanja i meketanja nista drugo neznate?

Uzmi informisi se polupismeni primitivcu! Bogdanovic je zabranio zidanje kuca pod pretnjom rusenja bez pribavljanja SVIH dozvola za zidanja. Posto dozvole za gradnju ima 5 kuca u Beogradu, je r je katastarski neuredjen, mislim da je sve jasno.

Pametnom dosta idiotu premalo....

Urbanističkom odredbom?!?!?!?!?:lol: :lol: :lol: :lol:
Nepismeniji si nego što sam mislio:lol:
Seronjo, uvek je bilo zabranjeno zidati bez dozvole.
 
DellBoy-011:
Urbanističkom odredbom?!?!?!?!?:lol: :lol: :lol: :lol:
Nepismeniji si nego što sam mislio:lol:
Seronjo, uvek je bilo zabranjeno zidati bez dozvole.

hahaha pa sta je tu pogresno napisano mongoloidu zvaljavi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Majke mi trebas potraziti strucnu pomoc, zatucaniji si od slepog kuceta covece! :grin:

Budalcino ako je bilo "zabranjeno" ZASTO JE DONOSENA ODREDBA. hahaha ko sve danas ima racunar i internet konekciju fuj!


Tebe su kao malog izgleda pesnicama hranili! :lol:
 
Chávez:
Није у реду ово што радиш megadeth2.
Заиста нема смисла овако шамарати особе ометене у развоју.

he he he sta cu kad ne mogu odoleti ;)

Neverovatno je kako su smradokrate dresirane da kake sako o odredjenim temama, nemaju sirinu znanja nego ular na glavi ko tovarne mazge. Pa kad ih izbijes iz te matrice u kojoj su indoktrinirani pocinju da gube nerve i prave budale od sebe :lol: :lol: :lol:

Pozz Chavez ;)
 

Back
Top