Zjapece rupe u tzv "ekonomskom" programu Bozidara Djelica(Miki Mausa)
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Zjapece rupe u tzv "ekonomskom" programu Bozidara Djelica(Miki Mausa)

Obećava megadeth2 (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Zjapece rupe u tzv "ekonomskom" programu Bozidara Djelica(Miki Mausa)

Nemaju ti planovi veze s mozgom niti zdravim razumom! A evo zasto:

Prvo:

Bozidar Djelic je u vreme svojeg ministrovanja POVECAO porez na kupovinu stanova od 3% na 5%, a sada nam taj isti Djelic obecava smanjenje onog poreza koji je sam uveo ...

Drugo:

Djelic obecava 100 EVRA po hektaru zemlje u Srbiji! U Srbiji ima 4 000 000 hektara obradive zemlje sto znači da će samo SUBVENCIJA odneti POLA MILIJARDE EVRA!!! Odakle će naći te pare? Možda će vam pozajmiti Miskovic? Karic? Ne znam

Treće:

Bozidar Djelic je blizak prijatelj Nenada Bogdanovica koji je inače gradonacelnik Beograda, a koji je svoje vremeno uveo zabranu zidanja kuca u Beogradu zakljucnosa 2003 godinom. Iz prostog razloga sto je zeleo da svojim pajtasima lovatorima omogući veci promet stanova koje su zidali, a koje niko danas ne kupuje zbog visokih cena!

Cetvrto:

Bozidar Djelic je bio ministar u vladi koja je najsramnije predala Cementare, Secerane, i Sartid za bednih 1 evro(dobro ste procitali)!

Peto:

Bozidar Djelic ima u planu da od prodane NIS-a finansira svoje nadri-socrealisticke projekte parama gradjana Srbije, pritom ih ni ne pitavsi i ne objasnivsi kakav model privatizacije bi trebalo da se obavi kod ove glomazne kompanije.

Sesto:

Bozidar Djelic je vratio pare Bogoljubu Karicu jednom od najvecih lopova u Srpskom narodu. Vratio mu je pare i to sa KAMATOM!

Sve u svemu mogu ovako do sutra, B Djelic je kako ga u narodu zovu Derikoza(pitam se zasto je to tako) jedna od najslabijih politickih karika u Srbiji.

Može li neko ovog matrapana Djelica zamisliti kako grotesknom pojavom i piskavim glasom poput siparice poziva na usvajanje zakona ili za govornicom daje svoj expoze, ja ne mogu, a vi?

Ističe se Korner zastavica (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: Zjapece rupe u tzv "ekonomskom" programu Bozidara Djelica(Miki Mausa)

Koji si ti SOM !

Ti nocu sanjas Djelica,imas nocne more,budis se obliven znojem...?

Sto si se tako uplasio od Djelica,neco on da vas strelja. Samo ce da vas posalje u jednu instituciju za lechenje.

Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zjapece rupe u tzv "ekonomskom" programu Bozidara Djelica(Miki Mausa)

Znas kako polemisuci s tobom osecam se kao ucitelj u specijalnoj skoli, a ti moj najgori ucenik. Mislim da to dosta govori o tebi, cak i vise nego uvrede na moje celicne argumente. Umesto sto zvalis i prosipas gluposti ti uzmi procitaj pa glasaj za Radikale Bela Zastavice!

Vidis kako ja i sa vama divljacima mogu kulturno, ne moram uvek da se spustim na tvoj nivo kaljuge[B]!

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio megadeth2
    Znas kako polemisuci s tobom osecam se kao ucitelj u specijalnoj skoli, a ti moj najgori ucenik. Mislim da to dosta govori o tebi, cak i vise nego uvrede na moje celicne argumente. Umesto sto zvalis i prosipas gluposti ti uzmi procitaj pa glasaj za Radikale Bela Zastavice!

[B]Vidis kako ja i sa vama divljacima mogu kulturno, ne moram uvek da se spustim na tvoj nivo kaljuge!

Ponekad imas i neki smisao za humor,doduse u tragovima,ali dobro.

Pa ti si pravi Radikal,dovedes se u red tek posle PVDM.

Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja u tragovima, a ti ni tako

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Pa naravno.Sve sto napisem,napisem mrtav ozbiljan. He!

Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Korner zastavica
    Pa naravno.Sve sto napisem,napisem mrtav ozbiljan. He!
    A ja sve vreme mislio da si ti pijan hahaha

E ****** cime vas sada drogiraju da trezni pricate brbljotine?

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Bozidar Djelic je blizak prijatelj Nenada Bogdanovica koji je inače gradonacelnik Beograda, a koji je svoje vremeno uveo zabranu zidanja kuca u Beogradu zakljucnosa 2003 godinom. Iz prostog razloga sto je zeleo da svojim pajtasima lovatorima omogući veci promet stanova koje su zidali, a koje niko danas ne kupuje zbog visokih cena!
    Hahahahahah kako je to uveo zabranu zidanja kuća?
    Alo bre nepismeni

Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011
    kako je to uveo zabranu zidanja kuća?
    Alo bre nepismeni
    Hej pijana moroncino. Urbanistickom odredbom iz 2003 godine ja sam je licno citao. Zvalo zvalava mutava, zar vi sem brabonjanja i meketanja nista drugo neznate?

Uzmi informisi se polupismeni primitivcu! Bogdanovic je zabranio zidanje kuca pod pretnjom rusenja bez pribavljanja SVIH dozvola za zidanja. Posto dozvole za gradnju ima 5 kuca u Beogradu, je r je katastarski neuredjen, mislim da je sve jasno.

Pametnom dosta idiotu premalo....

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Hej pijana moroncino. Urbanistickom odredbom iz 2003 godine ja sam je licno citao. Zvalo zvalava mutava, zar vi sem brabonjanja i meketanja nista drugo neznate?

Uzmi informisi se polupismeni primitivcu! Bogdanovic je zabranio zidanje kuca pod pretnjom rusenja bez pribavljanja SVIH dozvola za zidanja. Posto dozvole za gradnju ima 5 kuca u Beogradu, je r je katastarski neuredjen, mislim da je sve jasno.

Pametnom dosta idiotu premalo....
    Urbanističkom odredbom?!?!?!?!?
    Nepismeniji si nego što sam mislio
    Seronjo, uvek je bilo zabranjeno zidati bez dozvole.

Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011
    Urbanističkom odredbom?!?!?!?!?
    Nepismeniji si nego što sam mislio
    Seronjo, uvek je bilo zabranjeno zidati bez dozvole.
    hahaha pa sta je tu pogresno napisano mongoloidu zvaljavi

Majke mi trebas potraziti strucnu pomoc, zatucaniji si od slepog kuceta covece! :grin:

Budalcino ako je bilo "zabranjeno" ZASTO JE DONOSENA ODREDBA. hahaha ko sve danas ima racunar i internet konekciju fuj!

Tebe su kao malog izgleda pesnicama hranili!

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Izvini, previše si jadan da bih se nastavljao8-)

Čuj, urbanistička odredba?!?
    Ne znaš ni kako se zove, ni šta si čitao, mada.... sigurno nisi čitao sa razumevanjem

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Није у реду ово што радиш megadeth2.
    Заиста нема смисла овако шамарати особе ометене у развоју.

Učlanjen
    17.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Chávez
    Није у реду ово што радиш megadeth2.
    Заиста нема смисла овако шамарати особе ометене у развоју.
    he he he sta cu kad ne mogu odoleti

Neverovatno je kako su smradokrate dresirane da kake sako o odredjenim temama, nemaju sirinu znanja nego ular na glavi ko tovarne mazge. Pa kad ih izbijes iz te matrice u kojoj su indoktrinirani pocinju da gube nerve i prave budale od sebe

Pozz Chavez

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  2. Kletva na Miki Mausa
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 01.10.2008., 01:07
  3. "Ivica Dačić: pasosi imaju rupe"
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.07.2008., 16:37