Da li Vam se desilo ....

msjeja

Zainteresovan član
Poruka
420
.. da tokom sexa pogresite ime partnera, oslovite ga imenom bivseg/bivse .. buduceg/buduce ... ili da li Vam se desilo da kazete , uradite nesto sto utice na njega/nju tako da dodje do prekida sexa? :confused:

Objasnite .. ;)

P>S>
Pametnjakovici, NADAM SE DA OVA TEMA NIJE BILA.

cmok pozz
 
Desilo mi se nekoliko puta da pocnem da se smejem i ne mogu da stanem.
On je mislio da se njemu smejem, a nisam. Doslo mi tako, ne znam ni sama zasto.
Desilo mi se isto da se taj isti decko ljutio kad mi sapnem na uvce:' Maco..' Bio je ubedjen da sam bivseg isto tako zvala. Da, bio je u pravu.
 
Joya!:
Desilo mi se nekoliko puta da pocnem da se smejem i ne mogu da stanem.
On je mislio da se njemu smejem, a nisam. Doslo mi tako, ne znam ni sama zasto.
Desilo mi se isto da se taj isti decko ljutio kad mi sapnem na uvce:' Maco..' Bio je ubedjen da sam bivseg isto tako zvala. Da, bio je u pravu.

Meni se jednom devojka smejala. Kaze bez razloga "doslo joj". Znam samo da mi se posle toga nije mogao dici nedelju dana...:-(
 
Ja se nekad izsmejem ko luda , al decku to nikad nije smetalo ,cak i kad se smejem njemu samo me uhvati savlada i posle se ne smejem...:)
eto sto je lepo kad neko ima jaku veru u svoje sposobnosti , ja nebi mogla tako , mene bi bilo blam kad bi mi se smejao
 
mstara:
.. da tokom sexa pogresite ime partnera, oslovite ga imenom bivseg/bivse .. buduceg/buduce ... ili da li Vam se desilo da kazete , uradite nesto sto utice na njega/nju tako da dodje do prekida sexa? :confused:

Objasnite .. ;)

P>S>
Pametnjakovici, NADAM SE DA OVA TEMA NIJE BILA.

cmok pozz

ako moze bez tog cmoka :lol: :lol: :lol:

Ma jok bre ........ resenje za takve ispade stavi zvaku u usta da budesh nerazumljiv/a :lol:
 
mstara:
.. da tokom sexa pogresite ime partnera, oslovite ga imenom bivseg/bivse .. buduceg/buduce ... ili da li Vam se desilo da kazete , uradite nesto sto utice na njega/nju tako da dodje do prekida sexa? :confused:

Objasnite .. ;)

P>S>
Pametnjakovici, NADAM SE DA OVA TEMA NIJE BILA.

cmok pozz

e neverovatno kako mi se chesto ovo desi.... :lol:
 
mstara:
.. da tokom sexa pogresite ime partnera, oslovite ga imenom bivseg/bivse .. buduceg/buduce ... ili da li Vam se desilo da kazete , uradite nesto sto utice na njega/nju tako da dodje do prekida sexa? :confused:

Objasnite .. ;)

P>S>
Pametnjakovici, NADAM SE DA OVA TEMA NIJE BILA.

cmok pozz

:shock: Jao meni se desilo ..... :( bedak groooozan osecaj i jos najgore kad je on cuo da zoves drugacije njega ....hehe ijao uzas! 8-)
 

Back
Top