Da li Vam se desilo ....

Ja ih nikad ne oslovljavam po imenu,vec ljubavi,srecice,maco, pa tako ne mogu ni da pogresim,a oni nek se pitaju da li sam i druge zvala tako,a ni mene u krevetu ne oslovljavaju imenom,ali ja nisam opterecena time,bitno mi je da uzivam i da mi je dobro.
 
Jelena-bimba:p:
I? Da li si otkrila zbog cega places?
A on, da li se navikao na to pa vise i ne prekida? :wink:

nikada nije mogao da nasatvi, uvek smo prekidali, jako je eto uticalo na njega, a zasto sam plakala, mislim da je to bilo podsvesno neko nezadovoljstvo izazvano svadjama , ko ce ga znati

Mozda je odgovor u mojoj temi pod naslovom.. preveelika strast ...

procitaj ako te ne mrzi pa mozda tu pronadjes odgovor

a sta je s vama bilo, naviko se, sto si ti plakala/?
 
Mozda je odgovor u mojoj temi pod naslovom.. preveelika strast ...

procitaj ako te ne mrzi pa mozda tu pronadjes odgovor

a sta je s vama bilo, naviko se, sto si ti plakala/?[/QUOTE]

Ne, nije se navikao, ja sam prestala da placem... bar ne tako cesto kao nekada.
A zasto? Stvarno ne znam. Neko nedefinisano osecanje... Izmedju ostalog, i taj osecaj kao da nepovratno uzima deo mene... I ja onda zalim zbog toga.
:| :|
 
Jelena-bimba:p:
Mozda je odgovor u mojoj temi pod naslovom.. preveelika strast ...

procitaj ako te ne mrzi pa mozda tu pronadjes odgovor

a sta je s vama bilo, naviko se, sto si ti plakala/?

Ne, nije se navikao, ja sam prestala da placem... bar ne tako cesto kao nekada.
A zasto? Stvarno ne znam. Neko nedefinisano osecanje... Izmedju ostalog, i taj osecaj kao da nepovratno uzima deo mene... I ja onda zalim zbog toga.
:| :|[/QUOTE]

hm zanimljivo vidis nisam na taj nacin razmisljala :roll:
 
mstara:
.. da tokom sexa pogresite ime partnera, oslovite ga imenom bivseg/bivse .. buduceg/buduce ... ili da li Vam se desilo da kazete , uradite nesto sto utice na njega/nju tako da dodje do prekida sexa? :confused:

Objasnite .. ;)

P>S>
Pametnjakovici, NADAM SE DA OVA TEMA NIJE BILA.

cmok pozz

Desilo mi se da kazem 'Pusi mi do jaja' a ona kaze 'koja Maja?'Bila nagluva jadna a baterije u slusnom aparatu oslabile...
 

Back
Top