Ko me nervira

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Ne postoji ni jedna stranka a da u njoj nema neko ko me jezivo iritira.Pa da krenem redom.Idem od najjacih pa na dole.

-SRS - Ona Natasa plava iz Kragujevca.Da sam onaj Toma isutirao bi je brzom brzinom iz stranke.Ne bi mogao da gledam onu njenu fioku.Zatim onaj Todorovic.Covek je glup kao ****.I ima jos 1-2 zenske persone ali im ne znam ime.A da.Jedna od njih je ona Jorgovanka Tabakovic.Ej JORGOVANKA !

-DSS&Co - Velja Ilic vrhunska seljacka lopovcina i onaj ministar za zaposljavanje od koga ospice dobijem kad ga vidim i cujem.Malo i Kostunica .Nekako mi previse autisticno izgleda.

DS- Auuu! Djilas,Petrovic,Pajtic.Samo kad ih vidim sve mi je jasno.Teska bagra.
Zatim onaj Djelic.Auuu! Do nekle Bogdanovic.Tadic naravno sa onim glumatanjem
amerikanca.

G17+ - Dulicka.Fascinantno antipaticno ruzno stvorenje i lose.Zatim onaj Dinkic.Covek
toliko voli moc da je to strasno.Niko na politickoj sceni Srbije se po tome ne
moze porediti sa njim.

LDP&Co - Svi sem Canka.Recimo on me ne iritira mada ga ne volim.


SPO - sve bagra lopovska
SPS - Trenutno niko ali nekada gomila.Spisak bi bio ogroman.OGROMAN!
ostalu sicu me mrzi komentarisati.
 
Ne nervira me niko posebno. Jednostavno,ne dozvoljavam sebi da me neki somovi iznerviraju,posebno ne preko TVa.
Cim vidim da neko lupa,ja samo promenim program. A inace sve zene iz SRSa su mi odvratne,tok Tomu i Vichica mogu da odslusam ponekad,kada im se desi da celu emisiju ne govore (bez ijednog konkretnog argumenta) samo: "Ti si lopov,ti si kriminalac,ti si mafijas...mi iz SRS smo Bogom dani"

Kostinju ne mogu da sluisam jer sporo prica brate...i samo prica o nebeskoj pravdi i bla bla bla...covek zvani "neka dosadna knjiga iz politicke teorije". Volim da slusam onog ...Jovanovica iz DSSa. Voleo sam da ga slusam i kao klinac kada je pricao o grckoj mitologiji u serijalu "Metla bez drske" :D:D
Dulicka jeste "talentovano" ruzna,ali nije ona kriva.A i to nije merilo kada je vodjenje drzave u pitanju.

Torente,ja imam jedan stav da na Djelica i Dinkica kukaju i vriste samo oni koji su se debelo omastili za ono vreme inflacije i da im nista od ovoga sto danas postoji:benzin na pumpama,kartice,stabilan kurs,fiskalne kase...itd.

U LDPu volim da slusam Samardzica i onog,cini mi se,Prokica i jos neke...volim da slusam i Milana St. Protica (posto je on cini im se na listi LDPa).

SPO,mi je nekako ravan. Nekada davno sam bio njihov veliki simpatizer,ali sada ne osecam nista prema njima,osim sto ih podrzavam oko otvaranja dosijea,iako svi znamo da oni to pominju samo pred izbore.
Da setih se...onaj Sreckovic im nije lose.Ako bese Sreckovic,mlad covek.
 
Korner zastavica:
..volim da slusam i Milana St. Protica (posto je on cini im se na listi LDPa).
Протић није на листи ЛДП. А иначе и ја сам волела да га слушам. Он ми је увек деловао као аутентични српски националиста и антикомуниста (уосталом, човек с правим "педигреом") (а уме и да говори). Једино ми, управо због тога није јасно у последње време шта његова странка ДХСС тражи са ЛДП-ом (Батић је на листи, додуше, као појединац).
 
automatizovani:
Okrenite temu pa da vidimo da li postoji neko pristojan koga vecina moze da podnese.
Није лош предлог. Али је стварно тешко таквог наћи.

Ипак, ево, сетих се - Томица Милосављевић, на пример, мени делује сасвим пристојно.
 
Norma Kampl:
Протић није на листи ЛДП. А иначе и ја сам волела да га слушам. Он ми је увек деловао као аутентични српски националиста и антикомуниста (уосталом, човек с правим "педигреом") (а уме и да говори). Једино ми, управо због тога није јасно у последње време шта његова странка ДХСС тражи са ЛДП-ом (Батић је на листи, додуше, као појединац).

Moguce,mada ja mislim da sam cuo da jeste na listi. Ali ne mogu da tvrdim.
Inace,slazem se za Protica da je autenticni sprski nacionalista i antikomunista i jos priznati intelektualac.
Volim da ga slusam,pa makar da prica o uzgajanju chinchili. :D:D
 
Norma Kampl:
Није лош предлог. Али је стварно тешко таквог наћи.

Ипак, ево, сетих се - Томица Милосављевић, на пример, мени делује сасвим пристојно.

Jel se meni ovo pricinjava ili sam poceo i previse da se slazem sa Normom? :D

Rekoh vec gore.
Tomica Milosavljevic mi deluje skroz ok.
Ok su mi Jovanovic DSS (mislim da sam mu pogodio prezime,onaj sedi,moguci ministar ino poslova)
Rekoh za Sreckovica iz SPOa.
Djelic iz DSa...ovi ostali su mi svi manje vise slicni. Bogdanovic mi je, tako, simpatican,uljudan.
ma sta pisem kada sam gore sve napisao,vec.
 
Korner zastavica:
Moguce,mada ja mislim da sam cuo da jeste na listi. Ali ne mogu da tvrdim.
Inace,slazem se za Protica da je autenticni sprski nacionalista i antikomunista i jos priznati intelektualac.
Volim da ga slusam,pa makar da prica o uzgajanju chinchili. :D:D
Чула прво и ја, али онда видела списак на њиховом сајту. Управо сам била радознала због Протића. Али, тамо га нема.

А иначе, мислим да је он исувише велик индивидуалац, (и сјајан интелектуалац, дакако). Али, малко и "пун себе", тако да за политичара уопште и није. А очигледно је и сувише поштен за то. Али стварно, увек је интересантно слушати га.
 
Evo bez obzira na same stranke i politiku, kad bih morao da biram najodvratnije, ekstremno me iritira sama pojava Boze Djelica i Mladje Dinkica. Likovi su jednostavno i stasom i glasom mucenje sa svakog ko ih gleda i slusa.

Znam, strucnost ispred politike, ali ispred ove dvojice bi trebalo da stave ogroman olovni zid :D
 
Torrente-BG:
Ne postoji ni jedna stranka a da u njoj nema neko ko me jezivo iritira.Pa da krenem redom.Idem od najjacih pa na dole.

-SRS - Ona Natasa plava iz Kragujevca.Da sam onaj Toma isutirao bi je brzom brzinom iz stranke.Ne bi mogao da gledam onu njenu fioku.Zatim onaj Todorovic.Covek je glup kao ****.I ima jos 1-2 zenske persone ali im ne znam ime.A da.Jedna od njih je ona Jorgovanka Tabakovic.Ej JORGOVANKA !

-DSS&Co - Velja Ilic vrhunska seljacka lopovcina i onaj ministar za zaposljavanje od koga ospice dobijem kad ga vidim i cujem.Malo i Kostunica .Nekako mi previse autisticno izgleda.

DS- Auuu! Djilas,Petrovic,Pajtic.Samo kad ih vidim sve mi je jasno.Teska bagra.
Zatim onaj Djelic.Auuu! Do nekle Bogdanovic.Tadic naravno sa onim glumatanjem
amerikanca.

G17+ - Dulicka.Fascinantno antipaticno ruzno stvorenje i lose.Zatim onaj Dinkic.Covek
toliko voli moc da je to strasno.Niko na politickoj sceni Srbije se po tome ne
moze porediti sa njim.

LDP&Co - Svi sem Canka.Recimo on me ne iritira mada ga ne volim.


SPO - sve bagra lopovska
SPS - Trenutno niko ali nekada gomila.Spisak bi bio ogroman.OGROMAN!
ostalu sicu me mrzi komentarisati.
:shock:Ти мора да си мој за сад непостојећи бата-близанац!Побројао си гњаваторе као да си ме питао.:D
 

Back
Top