Zar su srpskom narodu oni prijatelji
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Zar su srpskom narodu oni prijatelji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zar su srpskom narodu oni prijatelji

Prije 11 godina, bombarduju bosanske Srbe, prije nepunih 8 godina, i Srbiju, otimaju nam Kosovo i Metohiju, podrzavaju sve nase neprijatelje, podrzavaju Hrvatsku, ona izvodi Oluju, cera 300 000 Srba, a to je cinjenica, nemojmo se lagati da smo mi losi momci, drze nam sankcije i dan danas..podrzavaju Siptare, i mi prije par mjeseci, docekujemo americke pilote, koji su istu Srbiju bombardovali..kao osloboditelje, i jos ih novonarka RTS-a pita, kako se osjecaju, u zemlji koju su rasturali bombama....i nama da SAD bude saveznik, i prijateljska zemlja. Neka mi neko objasni kako

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: Zar su srpskom narodu oni prijatelji

Уопште не знам зашто ово постављаш као тему - сада ће да се јаве слугерање...
    Свако нормалан ЗНА ко су каубоји.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin bobanap (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

trazis objasnjenje.....?????????
    a cemu sluzi ono sto se zove SECANJE......
    kad smo se prodavali toj istoj Americi za sitne pare a na ustrb svenarodnog interesa, a pod kapom komunizma....ili si bio premlad ili si morao da blejis i cutis sa sve parolama , tipa-- bratstvo i jedinstvo.....i ostala sranja....
    uzrok i posledica !!!!!!!!!!!

Primećen član drvasic (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Уопште не знам зашто ово постављаш као тему - сада ће да се јаве слугерање...
    Свако нормалан ЗНА ко су каубоји.......
    Svako normalan, ali oni su u manjini, bar na ovom forumu.
    Kažu ničija do zore nije gorela pa neće ni njihova, ali , kad će se već ugasiti, da mi je to gledati......

Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bobanap
    trazis objasnjenje.....?????????
    a cemu sluzi ono sto se zove SECANJE......
    kad smo se prodavali toj istoj Americi za sitne pare a na ustrb svenarodnog interesa, a pod kapom komunizma....ili si bio premlad ili si morao da blejis i cutis sa sve parolama , tipa-- bratstvo i jedinstvo.....i ostala sranja....
    uzrok i posledica !!!!!!!!!!!
    Kad to beše, podseti nas.

Domaćin bobanap (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

toliko bas nisam besposlena, danas :-)

Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bobanap
    toliko bas nisam besposlena, danas :-)
    Očigledno nemaš odgovor i ne lupetaj o nečemu o čemu nemaš pojma.

Poznat ~Petar~ (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

naravno prijatelji, partneri, strateski saveznici....i tek cemo da budemo.
    normalni ljudi uche na greskama

Domaćin bobanap (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio drvasic
    Očigledno nemaš odgovor i ne lupetaj o nečemu o čemu nemaš pojma.
    bas ti zavidim :shock:

Primećen član
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Reputaciona moć
    46

Dokle vise da ratujemo?Treba da razvijamo dobre odnose sa Amerikom,Rusijom i Kinom.Dosta smo ginuli.Samo u miru mozemo da napredujemo.Ostale zemlje osim ove 3 i nisu bitne previse,jer nisu nikakav faktor u svetu.

Primećen član
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Reputaciona moć
    46

U politici nema prijatelja,samo interesa.Mi Srbi moramo da cuvamo nase interese.

Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sumadinac5
    Dokle vise da ratujemo?Treba da razvijamo dobre odnose sa Amerikom,Rusijom i Kinom.Dosta smo ginuli.Samo u miru mozemo da napredujemo.Ostale zemlje osim ove 3 i nisu bitne previse,jer nisu nikakav faktor u svetu.
    U prevodu : kad vidiš Amerikanca, Rusa ili Kineza ti se naguzi i razvi dobar odnos.

Primećen član
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Reputaciona moć
    46

Bravo.Hrvati su se guzili pa dobise drzavu,a mi se kurcili pa izgubili Bosnu i Hercegovinu Krajinu,Crnu Goru,Makedoniju,Kosovo i Metohiju i jos je ubijeno 110 000 Srba,triput vise invalida i
    4 000 000 ljudi je otislo odavde.
    Da li sad nesto shvatio?

Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Bravo.Hrvati su se guzili pa dobise drzavu,a mi se kurcili pa izgubili Bosnu i Hercegovinu Krajinu,Crnu Goru,Makedoniju,Kosovo i Metohiju i jos je ubijeno 110 000 Srba,triput vise invalida i
    Da li sad nesto shvatio?
    Da, shatio sam nešto o tebi. Možda je ovako bolje. A ja bi se i dalje rađe kurčio nego guzio a ti kako ti volja. LDP?

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Da li sad nesto shvatio?
    Тако мисле само они којима је сломијена кичма... и немам ништа против да се ОНИ и гузе - али не у моје име...

Показујеш потпуно непознавање планова Запада и Ватикана на Балкану - и то нема никакве везе са "скидањем гаћа" - они фурају своје замисли а ти можеш да истичеш своју гузицу колико год хоћеш !
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Da li sad nesto shvatio?
    Тако мисле само они којима је сломијена кичма... и немам ништа против да се ОНИ и гузе - али не у моје име...

Показујеш потпуно непознавање планова Запада и Ватикана на Балкану - и то нема никакве везе са "скидањем гаћа" - они фурају своје замисли а ти можеш да истичеш своју гузицу колико год хоћеш !

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

nikako.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Citat Original postavio rikir
    Prije 11 godina, bombarduju bosanske Srbe, prije nepunih 8 godina, i Srbiju, otimaju nam Kosovo i Metohiju, podrzavaju sve nase neprijatelje, podrzavaju Hrvatsku, ona izvodi Oluju, cera 300 000 Srba, a to je cinjenica, nemojmo se lagati da smo mi losi momci, drze nam sankcije i dan danas..podrzavaju Siptare, i mi prije par mjeseci, docekujemo americke pilote, koji su istu Srbiju bombardovali..kao osloboditelje, i jos ih novonarka RTS-a pita, kako se osjecaju, u zemlji koju su rasturali bombama....i nama da SAD bude saveznik, i prijateljska zemlja. Neka mi neko objasni kako
    tako sto to tako ide...sta ti nije jasno?

Britanci su drzali pola sveta, masakrirali Indijce, cedili Amerikance, istrebljivali se sa Francuzima vekovima, ugnjetavali Kineze, pa su sa svima danas u dobrim odnosima...
    Arguing on the internet is like running in the Special Olymipics.
    Even if you win, you're still retarded...

Primećen član JerryRopero (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2006.
    Reputaciona moć
    50

Da li sad nesto shvatio?
    Pa evo i mi Srbi se guzimo vec 7 godina, ponizavamo se kao sto se niko nikada nije ponizio, izrucismo sopstvenog predsednika bivseg drzave i jos skoro kompletan bivsi politicki i vojni vrh zemlje i opet rezultati nikakvi, politika zapada se nije ni za dlaku promenila prema nama.

To dokazuje da se politika drugih drzava prema nama ne formira na osnovu visine skinutih gaca, vec na osnovu interesa tih drzava. Interes tih drzava je da se Srbija i srpski narod uniste i svedu t eritorijalno, ekonomski i vojno na sto manju mogucu meru, i niko ko god na vlasti bio u Srbiji tu politiku ovih drzava ne moze da promeni.

Zato saveznike u borbi protiv ove zapadne politike unistenja Srbije i srpskog naroda treba traziti na drugim stranama prvenstveno u Rusiji.

Obećava
    Učlanjen
    23.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

[QUOTE=rikir. Neka mi neko objasni kako[/QUOTE
    ako te neko mlati kad stigne i kada hoce, imas dve mogucnosti: 1. da cutis [ako ne trazi da pevas] i da trpis dok se ne umori i 2. da ga javno unapredis u naj prijatelja, batina nema a tebi ostaje mogusnost da mislis sta hosec

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zar treba da te neko guzi, a da zauzvrat ne dobijas nista? Ima li koga u Srbiji, da kaze da zelimo da budemo partner, i Evropi, i Americi....dosta uslovljavanja, dosta ponizavanja...Srbija, sve zive izrucila, spusta se na najnize grane, a sta ima zauzvrat???? Uzece joj Kosovo...i nemojte mi zbog pokojno Sloba politike, on je imo taktiku kreni, stani...sve je predao, potpisao, on je imao svoj licni interes, a to je vlast...Siptari, kad treba, svi su ko jedan, Hrvati isto, Muslimani isto...i zato ih vise i cijene i postuju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Slazem se, saveznika treba u Rusiji traziti, ali sta ce nam ona, kad smo vec u Partnerstvo za mir usli,...da budemo meso za ubijanje po Iraku, ili mozda u Afganistan....nula, a ovi moji Dukljani iz Crne Gore, su jos gori, pa necu ni rijeci da trosim....al u Srbiji ko da su na vlasti neki antisrbi

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Dobro pitanje...I ja se cudim kako im se sad ulizujete...njima koji su vas unistavali do besvesti...zaista nelogicno...Ja ih nikad necu smatrati prijateljima,naprotiv to su djubrad koja mi ne trebaju dok sam ziva,tim vise sto su bombardovali moj narod i moju maticu...

Zainteresovan član De profundis (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Talking Re: Zar su srpskom narodu oni prijatelji

Slazem se, saveznika treba u Rusiji traziti, ali sta ce nam ona, kad smo vec u Partnerstvo za mir usli,...da budemo meso za ubijanje po Iraku, ili mozda u Afganistan....nula, a ovi moji Dukljani iz Crne Gore, su jos gori, pa necu ni rijeci da trosim....al u Srbiji ko da su na vlasti neki antisrbi
    Drži se ti duklje ponosne
    Nijesi za bolje

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=rikir]Zar treba da te neko guzi, a da zauzvrat ne dobijas nista? Ima li koga u Srbiji, da kaze da zelimo da budemo partner, i Evropi, i Americi....
    jel ja ovo ispravno razumem COVEK PRISTAJE DA GA GUZE ali da oni makar kazu da im je srbija PARTNER i to javno [ nece na crno da ga g...]

Slične teme

1. SNSD: Izetbgovićeva izjava pretnja srpskom narodu ratom
    Autor srbija do grcke u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.07.2008., 01:18
  2. Apel za pomoć Srpskom narodu u isporuci lekova
    Autor Ilinoida u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.03.2008., 01:21
  3. Prijatelji bivshi...Prijatelji budutji!
    Autor oxi u forumu Arhiva
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 05.08.2005., 19:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •