Vuk "ujeda" sve oko sebe!

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
drašković: koštunica kriv za prekid pregovora sa eu
Politika - Pre 26 minuta

BEOGRAD - Predsednik Srpskog pokreta obnove (SPO) Vuk Drašković optužio je večeras premijera Srbije Vojislava Koštunicu za prekid pregovora sa Evropskom unijom i izostanak hapšenja haškog optuženika Ratka Mladića.

"Vojislav Koštunica i službe bezbednosti koje su ostale nereformisane iz vremena Slobodana Miloševića, odlučile su da jedan čovek bude na slobodi, a da Srbija bude u zatvoru", rekao je Drašković na završnoj konvenciji SPO u Beogradu.

On je kritikovao i predsednika Srbije Borisa Tadića zbog izjave da je lustracija nemoguća šest godina posle demokratskih promena u Srbiji.

Predsednik SPO je naglasio da su najveći protivnici donošenja zakona o otvaranju tajnih dosijea bili Demokratska stranka, Demokratska stranka Srbije i G17 plus.

Svako pominjanje Koštunice, Tadića i ministra za kapitalne investicije Velimira Ilića simpatizeri SPO-a su na konvenciji propratili negodovanjem, zvižducima i povicima "Bando crvena!".

Drašković je ukazao da je i Albanija odmakla dalje od Srbije u procesu pridruživanja EU, i da država ne može da nastavi reforme bez otvaranja dosijea i objavljivanja imena doušnika i saradnika tajnih službi.

On je kazao da se na važne državne funkcije vraćaju kadrovi iz vremena Slobodana Miloševića i dodao da nema pravosnažnih presuda za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, četvorice funkcionera SPO na Ibarskoj magistrali, Ivana Stambolića i premijera Zorana Đinđića.

Zatražio je od građana Beograda i Srbije da SPO-u oproste sve greške koje je ta stranka napravila i glasaju za nju na izborima 21. januara "da bi konačno svanuo 6. oktobar".

Vuk Draskovic, u zimskoj kozi ali sa istom cudi, ujeda sve oko sebe svestan dolazece izborne katastrofe za SPO i izdaje od strane koalicije.
 
inagadadavida:
Vuku je mesto u skupstini......
On se , za razliku od mlohavog mlitavca, borio protiv Milosevica.......
Борио. Али ипак не довољно.

Друго, откуд ти то браниш њега, који је, као, за провраћај имовине, и као, четник?

(Мислим, иако је то све углавном "као", ипак, барем формално, личи. А зна се да то "чедисте" у сваком случају углавном иритира).
 
Norma Kampl:
Борио. Али ипак не довољно.

Друго, откуд ти то браниш њега, који је, као, за провраћај имовине, и као, четник?

(Мислим, иако је то све углавном "као", ипак, барем формално, личи. А зна се да то "чедисте" у сваком случају углавном иритира).

Pa, ja nisam cedista, pod prvo......
Drugo, ja sam 9.marta bio sa mojim prikanima sa Vozdovca , na trgu......i te kako.....
Trece, sto bi ja imao ista protiv povracaja imovine??
Cetvrto, nemam ja nista ni protiv cetnika, ali njih nema, pomrlo sve vise - manje...........ali imam protiv ovih novokomponovanih "ravnogoraca", sto misle da je smrdeti i prdeti mnogo srBski....... :roll:
 
shabac:
a sutra svi u Arenu.
tasheepmxqf8.gif
 
inagadadavida:
Pa, ja nisam cedista, pod prvo......
Drugo, ja sam 9.marta bio sa mojim prikanima sa Vozdovca , na trgu......i te kako.....
Trece, sto bi ja imao ista protiv povracaja imovine??
Cetvrto, nemam ja nista ni protiv cetnika, ali njih nema, pomrlo sve vise - manje...........ali imam protiv ovih novokomponovanih "ravnogoraca", sto misle da je smrdeti i prdeti mnogo srBski....... :roll:
Хвала на исцрпном објашњењењу. Ето, може се и тако, полако, сталожено...

(Иначе, била сам и ја тамо 9. марта. А затим и неких дана код Теразијске чесме. Али, то сам малочас и рекла - ми смо били разочарани што се тада није ишло даље, до краја, и ту некако видим, и до данас - Вука као главног одговорног за то. Откуд знам, може бити и да грешим. Али неки његови каснији потези само су ме уверавали у то, упркос свим оним малтретажама и несрећама које је доживљавао од режима СМ).
 
hmm.. korner... 9. mart je bio jedini pravi izliv nacionalnog bunta od WWII... prvi mislim 9. mart... e vrlo brzo se ispostavilo da je taj moron o kome pisete po temi slobin jatak i onda je ostao malo gorak ukus u ustima... ali bilo je ok, bilo je bojnih otrova, pubova sa kosova koji su lemali ljude a nisu smeli da zucnu nista, prevrtanja kola, paljkevine, rokanja, ali epilog je.... samo je slobi koristio i nikom vise.
 
Da nije bilo vuka sloba bi pao sa vlasti odavno .
Ali jadni vuja se navukao na belo pa su se sa njim igrali
kako su hteli .
Kad je poceo da brlja umalo ga ne ubise .
Ali se brzo 'sredio" pa nastavio da burgija po nalogu .
Da su hrvati imali vuka propali bi odavno .
 

Back
Top