Toma grob na "Avali"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
voditelj: " sta bi vi uradili , ako pobedite, po pitanju ulaska u EU??"
Toma : " nemojte to da me pitate......."
voditelj: ' pa ljudi ocekuju od vas............"
Toma : "nemojte to da me pitate, necu da vam kazem....., zasto da vam kazem?"
voditelj: "pa , dobro , sta cete da uradite, ako pobedite.......?"
Toma : " paa, uzecemo vlast.........." :roll: :roll: :roll:

Koji bolid, nepoporavljiv je...........program SRSa je :" uzecemo vlast" :roll:
 
Pa ono je za plakanje...sva sreca za plakanje od smeha,ali bogami i zabrunjvajuce za one koji glasaju za nekoga kao sto je SRS i Toma Nikolic.
Slusao sam malo. Najjavi mi je kada glumi smirenost,pa ga voditelj podbode nekim pitanjem a on skoci kao popaljen,pa pocne da vice i da se batrga. :lol:
U fazonu..."sta ti imas mene to da pitas". :D:D
 
Bio je izuzetno licemeran večeras :roll:
Kaže uništeno sve, bankarski sektor... A onaj glupi voditelj ga nije pitao, a kolika je bila štednja u tim kvalitetnim srpskim bankama kad ste vi bili potpredsednik Vlade?
I ko je opšte odlazio u banku, sem tata Zlobe da uzme krediti od par "tisuća" eura za vilče na Dedinju i to sa kamatom od par maraka na godišnjem nivou. :roll:
 
filatelista:
Bio je izuzetno licemeran večeras :roll:
Kaže uništeno sve, bankarski sektor... A onaj glupi voditelj ga nije pitao, a kolika je bila štednja u tim kvalitetnim srpskim bankama kad ste vi bili potpredsednik Vlade?
I ko je opšte odlazio u banku, sem tata Zlobe da uzme krediti od par "tisuća" eura za vilče na Dedinju i to sa kamatom od par maraka na godišnjem nivou. :roll:
Pa pomenuo je nesto indirektno.
Pomenuo je kao koliko su gradjani potrosili za NG i Bozic. A Toma kaze,kako su podigli kredite. Hehehehe!
Pa za vreme Cobeta kredit su mogli da podignu samo Mirko Marjanovic,Vucela i ekipa. Cobetu kredit i ne treba,on je ziveo na recku. :lol:
Zesci je som taj Toma.
 
Ja ne sporim da je bilo velikih grešaka, propusta da se moglo i brže i bolje, ali da dođe srednjoškolac koji sa tablicom množenja i deljenja ne stoji najbolje i počne da melje o bankarskom sektoru. Onda vidiš da ne zna, već da trubi politički i neće da kaže šta valja, već da ništa ne valja. E taj pristup je odvratan.
Pre neki dan Vučić izašao u stranci i poziva građane da izađu u što većem broju, a boja glasa i intonacija kao da idemo u smrt, a ne u neki prosperitet i razvoj. Gde je tu duh, energija, vedrina, optimizam....
Bukvalno se hrane i oni i ljudi koji ih podržavaju nekim defetizmom.
 
Само не знам ко ће да поверује у ове лажи и не знам која је сврха ове теме? Шта мислиш да постигнеш овиме? Колико људи мислиш да убедиш у те лажи? Колики је тај број у односу на број оних који су гледали интервју? Зар не видиш колико је бесмислено и узалудно то што радиш?

Сви већ знају став СРС по питању уласка у Еу - Србија треба да настави процес интеграција али и Европа мора да покаже да жели Србију у свом саставу и да поштује интегритет Србије - признавшу сувереност Србије над Косовом. Свако другачије прикључивање Србије ЕУ било би неразумно.
 
marlon:
a sho se bre chavez ti primas... nek vredja covek, kenjamo mi svi i o cedi i o borisu i o tomi.. pa sta. obicno iz toga moze da se izrodi ili fekalija ali neki put i neka pametna misao...kako kad.

Aham...
Recimo da sam veoma zaprepašten da niko nije pokrenuo temu sa glamuroznim naslovom "VELEIZDAJNIČKA TV BE92 pravila reportažu o SRS-u bez dozvole te stranke" I kako su prikazivali samo ono što su imali.
 
inagadadavida:
voditelj: " sta bi vi uradili , ako pobedite, po pitanju ulaska u EU??"
Toma : " nemojte to da me pitate......."
voditelj: ' pa ljudi ocekuju od vas............"
Toma : "nemojte to da me pitate, necu da vam kazem....., zasto da vam kazem?"
voditelj: "pa , dobro , sta cete da uradite, ako pobedite.......?"
Toma : " paa, uzecemo vlast.........." :roll: :roll: :roll:

Koji bolid, nepoporavljiv je...........program SRSa je :" uzecemo vlast" :roll:


Zahvaljujemo na stenogramu, tema je ipak nekorektna i besmislena.
Takodje, smatrao sam da Vi ne spadate u grupu ljudi koja lista TV kanale pa kad vidi političara koji mu nije po volji, na nekoj TV onda javi Krstarici...
Duboko ste me razočarali...
:lol:

p.s. vredjanje javnih ličnosti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top