DONJE BRIJANJE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Jooooj, ljudi, sto sam vidjao neke gadne donje radove kod riba! Npr, kad se lose izbrija, pa se to upali, pa bubuljice- bljak, bljak i opet bljak! Al sto sam tek vidjao neke pokusaje fancy radova: Riba ostavila samo crtu od klindze na gore , nema ni pola santimetra siroku, a maltene do pupka, al nije to najgore, nego promasila pravac, uopste ne ide vertikalno, nego nesto koso, krivudavo, boze sacuvaj. Tolko sam se smejao kad sam joj se spustio dole i video izbliza ono cudo, da umalo sex nije propao! Ili, riba ostavi samo kockicu, fino odradjena, sve Ok, samo zaboravi da potkrati dlacice- moz da zamislite kako je to izgledalo! Cure, kakve donje frizure uzgajate? Momci, jel bolje izbriceno skroz, ili izfazonirano? Sto se mene tice, neki naucnik bi trebao da izmisli donju alopeciju za zene. Kad vidim lepo izbricenu ribu, lizo bi je mesec dana, ma, dodje mi da glavu (gornju) gurnem unutra.
 
..i sad zamisli nas da se gadimo na vashe dlakavo dupe,maljave noge,mrshtimo na maljave grudi,a o medjunozhju da ne prichamo..jbt,neverovatno kakav si cepidlaka,pa chak i u takvim momentima.... :roll: :roll:
 
Pa eto..dakle,ribama se ne gadi dlakava guza.... i ljubice je...i nece se zhaliti i trazhiti dlaku :lol: :lol: a ti se uhvatio za devojku koja nije izvukla crticu dole pod zadovoljavajucim uglom ili zadovoljavajuce debljine...vec te vidim sa lenjirom... :lol: shta da ti kazhem,sledeci put doooobro premeri i chetvoro ochiju otvori... :roll: Nadam se da shvatash kakvu glupost si odvalio..ne? Never mind.
 
e 2pike mislim stvarnooooooo jel treba sad da pisem o qurchevima kakvih sve ima,..malih,krivih,ostrih kao kod svinje i itd? Ili o tome kako mushkarci ne briju svoja jaja i kite nego pustaju dlake i onda kao vila rajviojla...Ajd bre ne kenjaj...
 
Samantha Jouns:
e 2pike mislim stvarnooooooo jel treba sad da pisem o qurchevima kakvih sve ima,..malih,krivih,ostrih kao kod svinje i itd? Ili o tome kako mushkarci ne briju svoja jaja i kite nego pustaju dlake i onda kao vila rajviojla...Ajd bre ne kenjaj...
Redovno kratim, a i brijanje sam probo, al mi se ne svidja, trebao bih da obricim i noge i stomak, al sto je mnogo, mnogo je. A o kurcevima tupi kolko oces, ne smeta, ima nas raznih, pa i to da cujem
 
Peta W.:
Pa eto..dakle,ribama se ne gadi dlakava guza.... i ljubice je...i nece se zhaliti i trazhiti dlaku :lol: :lol: a ti se uhvatio za devojku koja nije izvukla crticu dole pod zadovoljavajucim uglom ili zadovoljavajuce debljine...vec te vidim sa lenjirom... :lol: shta da ti kazhem,sledeci put doooobro premeri i chetvoro ochiju otvori... :roll: Nadam se da shvatash kakvu glupost si odvalio..ne? Never mind.
Kad se vac brija, nek radi to kako treba
 
ama idite vi da vam depiliraju vase malje,ima da vristite ceo grad da vas cuje!

Inace nece da se upali ako stavite posle depilacije muski aftershave :)

Ja volim kad mi skine sve,osecam se skroz extra.
 
Peta W.:
Pa eto..dakle,ribama se ne gadi dlakava guza.... i ljubice je...i nece se zhaliti i trazhiti dlaku :lol: :lol: a ti se uhvatio za devojku koja nije izvukla crticu dole pod zadovoljavajucim uglom ili zadovoljavajuce debljine...vec te vidim sa lenjirom... :lol: shta da ti kazhem,sledeci put doooobro premeri i chetvoro ochiju otvori... :roll: Nadam se da shvatash kakvu glupost si odvalio..ne? Never mind.
To nije dlekava guza, nego rutina, da znas za ubuduce
 
Ja imam svoju kozmeticarku koju ne bih mijenjala ni za sta na svijetu.. Ona meni lijepo izdepilira SVE , ljeti doduse, a zimi dolje sve , samo gore ostavi jednu "kockicu" kako je neko gore pomenuo.
Jeste da boli , ali boli , da se sva preznojim i jedva pretrpim to , ali sam mirna dugo dugo.....Kakvo brijanje . Uzas!
Posle depilacije i kada rastu meke su , nisu ostre kao poslije brijanja.
Vosak rules :)
 
2pike:
Al sto sam tek vidjao neke pokusaje fancy radova: Riba ostavila samo crtu od klindze na gore , nema ni pola santimetra siroku, a maltene do pupka, al nije to najgore, nego promasila pravac, uopste ne ide vertikalno, nego nesto koso, krivudavo, boze sacuvaj.

E bre 2pike pa kako nemaš razumevanja za ekspresionističke radove svoje devojke. :lol:
Nego, ono što mene brine je kako ta crta ide do pupka? :|
 
@tema:
Izgleda lepo kada se uradi kako treba ali je najprakticnije kada je skroz golisavo... Po mogucstvu depilacijom.
Jednom tako malecka ostavila crtu. Lep rad, prija ti da pogledas... Kad u zaru borbe ona pocela da mi se trlja o **** :shock: Kada mi oci nisu iskocile napolje... Boli me dan danas kada samo pomislim na to...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top