problem sa MSN-om

islandjanin

Aktivan član
Poruka
1.775
da li neko moze da mi objasni sta se desilo!!! Naime, pre par dana sam instalirao MSN, malo iz zezanja, da vidim kako funkcionise chat. Posto nisam imao hotmail ili msn adresu, napravio sam je, sve ko sto rekoh instalirao, podesio, i sve je funkcionisalo par dana, dok jedan nisam pokusao da se ulogujem, a nisam uspeo, iako je prepoznao moju adresu lozinku nikako ne prepoznaje, i sad ne mogu da otvorim MSN!

Da li neko zna sta se desava?
 
jbg ne znam...i meni msn neshto se.re...otkucam poruku i pritisnem send i nestane...ili pishe da ne moze svima da dostavi poruku, a u stvari je niko ne vidi :lol:...k'o da pricam sama sa sobom...:?:?:?
 
andrejtat:
Ja opet nemogu da uspostavim vezi ustvari kad klknem na sing in on mi pokaze na problem ""Your gateway appears to be offline ||" sta da radim??

Ova poruka kaže da nemožeš na internet dok ne prikačiš glavni kompjuter u mreži na internet , onaj koji ti obezbeđuje internet konekciju.
Apropo može biti da ti je internet eksplorer stavljen na work offline :)
Odeš na internet , pokreneš Internet eksplorer , pa klikneš FILE u ,menijima i pogledaš ako je čekirano polje "Work Offline" klikni na to polje onda da se dečekiraš i probaj posle toga opet da se uloguješ na MSN. :)
 
Auuuuuuuu descko ala si ti nervozan.. Sad ce neko jos da kaze da si ti neki vrhunski.. Pa zamisli da te jos zovem iz BiH da bi mi pomogao da rijesim problem.. Pa mogao bi cijeli komp da kupim za racun koji bi platio dok bi mi ti pomogao telefonom..

Ako te mrzi da kucas jedno te isto, sto mi vrlo cesto radimo, radije ne prosipaj reklamu na forumu..
Smatracemo je kao SPAM...
 

Back
Top