Bela kuga!

megadeth

Početnik
Poruka
49
Ajde da malo prodiskutujemo o beloj kugi u Srbiji.

Ja licno mislim da ona nije ni slucajno vezana za ekonomsku situaciju jer Indija, Kina i Africke zemlje imaju najveci natalitet. Dok s druge strane Norveska, Svedska, Finska imaju ubistveno najvecu belu kugu u Evropi!

Po meni uzrok bele kuge je HEDONIZAM! Svaki oblik navedenog!
 
Ne zvali!

Kako mozes Milosevica optuzivati za tvrdu nacionalnu politiku kad se covek nijednom nije izjasnio kao Srbin!

A Seki je legenda da je on bio mesto milosevica na vlasti rat u pokojnoj SFRJ bi poceo i bio zavrsen za par dana!

Zar u to vreme nije Mindjic isao da jede pecenog vola na Palama? Ciji je Mauzer.

Zato batali o tome nego da se vratimo na temu!
 
megadeth:
Ajde da malo prodiskutujemo o beloj kugi u Srbiji.

Ja licno mislim da ona nije ni slucajno vezana za ekonomsku situaciju jer Indija, Kina i Africke zemlje imaju najveci natalitet. Dok s druge strane Norveska, Svedska, Finska imaju ubistveno najvecu belu kugu u Evropi!

Po meni uzrok bele kuge je HEDONIZAM! Svaki oblik navedenog!


majmuneeeeeee...



:D:D:D
 
megadeth:
Ne zvali!

Kako mozes Milosevica optuzivati za tvrdu nacionalnu politiku kad se covek nijednom nije izjasnio kao Srbin!

A Seki je legenda da je on bio mesto milosevica na vlasti rat u pokojnoj SFRJ bi poceo i bio zavrsen za par dana!

Zar u to vreme nije Mindjic isao da jede pecenog vola na Palama? Ciji je Mauzer.

Zato batali o tome nego da se vratimo na temu!

Stvarno bi mogao da ti odgovorim kao korner ,sto i stoji da si....

Ali tvoj sloba je sa radikalima zajedno cinio socijal-nacionalisticku partiju koja nije mnogo zaostajala od Hitlerove socijal-nacionalisticke partije .

Da smo malo manje ratovali nebi bilo kuge (bele)
 
sw-darthBEN:
Da smo malo manje ratovali nebi bilo bele kuge ..

A za to zahvali Shekiju , Slobi i njihovoj tvrdoj nacionalnoj politici

Када прочитам овакве коментаре запитам се зашто уопште долазим на овај форум?! Теби кроз главу мора да дува страшна промаја.
 
Ma pusti Belu Zastavicu on je psiho-sociopata. Nije vredan pomena.

Rat nema veze s tim covece jer je su Rusi recimo desetkovani prepolovljeni u drugom svetskom ratu i orgijanju judeo-boljsevika kao sto su Staljin i Trocki(pravo ime Bronstajn) pa ih opet danas ima 150 miliona. Bela kuga ih je zahvatila kad su poceli da uvoze nove "vrednosti" sa globalnih mreza kao sto su MTV itd, a narocito bagljavih americkih filmova!

A razmisli malo pored ovoliko cura koje nose dopicnjake svaki dan(pa i zimi) ko ide po splavovima moze da se uveri, zar bi se ti zenio? I osnovao porodicu? Koji je tvoj motiv? Mozes curu zbariti za par dana dakle promiskuitet, to takodje spada u hedonizam. Ajde ti nastavi dalje ili cuti...ako nemas stogod pametno da kazes!
 
Pa da hteli ste da pretvorite ovaj forum u radikalski forum ...

Da tebi vise stoji neki fasisticki forum tipa stormftont ili slicno ....mozda obraz ...

Promaja tebi duva kroz glavu cim verujes i branis radikale i slobu ....ccc...
 
Ne znam bas se pitam ko je gori Hitler ili Staljin , mislim ovaj Staljin da je gori jer posle svih muka u II svetskom ratu on je posle slao svoj narod u gulage a i poprilicno pobio nekih 40 miliona svog naroda .. pa opet ih ima ..

Uposredjujes mini drzavu Srbiju sa Rusijom blago tebi ...

Da nismo toliko ratovali nebi bilo bele kuge ,a znas vec kome treba da se zahvalite ....
 
sw-darthBEN:
Da tebi vise stoji neki fasisticki forum tipa stormftont ili slicno ...

Slusaj ortak jedini ti ovde u avataru imas KUKASTI krst koji je da budemo realni simbol iz Vince, ali objasni prvo sebi opsednutost svastikama pa onda i fasizmom ! Mene to ne interesuje Srbi su najvise stradali od fasista. A tvojim pominjanjem u svakoj recenici ti bre kao da se trudis da im ukazez nekakvu cast Boze me prosti!

I trece SRS je ROMU-CIGANINU kako god ih zoves PRVA u Srbiji dfala ni manje ni vise nego MINISTARSKO mesto!

Kraj price. LSD je klerofasisticka i nacisticka partija to se vidi u njihovim metodama i pozivima na agresiju. Jos onog narkomana upalih ociju nazivaju mladim?! Ja sam bre mlad imam 25 godina, a ne Ceda Raspad!
 
megadeth:
haha joj dobro je ovo za promaju pozajmicu :)

Nego brate sta mislis o uzrocima bele kuge?

Ма то је прост закон природе. Ондје гдје је мањак хране рађа се више дјеце и обратно, што се јасно може видјети ако поредимо стандард и наталитет у земљама ЕУ и например Африке. Мој наставник географије је то најбоље објаснио рекавши да у тим сиромашним срединама, муж се врати кући и шта ће друго да ради него да "скочи" на жену. У развијеним земљама брз начин живота, неимање слободног времена, окретање хедонизму и слично доводи до бијеле куге. Србија и РС су, ма колико се то чинило смијешно, ипак развијене земље са доста високим стандардом становништва. Бијеле кугу можемо успорити али је се не можемо ослободити, можда чак можемо да дођемо на позитивну нулу али озбиљним мјерама које се не односе само на економски стандард него на једну ширу деценијску едукациону кампању која ће да гради нови систем вриједности, а посебно јачати положај жене и не схватити је на начин на који се њен положај пропагира на Западу.
 
megadeth:
Ajde da malo prodiskutujemo o beloj kugi u Srbiji.

Ja licno mislim da ona nije ni slucajno vezana za ekonomsku situaciju jer Indija, Kina i Africke zemlje imaju najveci natalitet. Dok s druge strane Norveska, Svedska, Finska imaju ubistveno najvecu belu kugu u Evropi!

Po meni uzrok bele kuge je HEDONIZAM! Svaki oblik navedenog!

Pa ima i tu malo istine.Recimo ovi nasi bogatasi se bas i ne mogu podiciti da imaju dosta dece.
 
sw-darthBEN:
Ti bi da napravis od Srbije Afriku .... eto vam program radikala ...

promaja ste obojica

Ја лијепо кажем, очима се гледа, мозгом се види, а ти доказујеш да падаш код овог другог јер ни један најпростији текст не можеш да схватиш.
 
sw-darthBEN:
Vidim ja da sam pogodio isti ste ko ovaj negro-nazzi sa avatara ..

А како сам то ја наци, чиме браниш ту тезу?! Ти би требало да изађеш на улицу и кренеш да вичеш из свег гласа "мозак, тражим мозак!".
 
sw-darthBEN:
Ne znam bas se pitam ko je gori Hitler ili Staljin , mislim ovaj Staljin da je gori jer posle svih muka u II svetskom ratu on je posle slao svoj narod u gulage a i poprilicno pobio nekih 40 miliona svog naroda .. pa opet ih ima ..

Uposredjujes mini drzavu Srbiju sa Rusijom blago tebi ...

Da nismo toliko ratovali nebi bilo bele kuge ,a znas vec kome treba da se zahvalite ....

Ponavljas jedne te iste floskule ko pokvareni gramofon, pa bre vecu razmenu znanja bih imao sa guzom moje komsinice nego s tobom!

I drugo Staljin nije slao SVOJ narod u gulage mozes biti siguran jer on nije bio rus kao ni 90% judeo-boljsevicke bagre.

Ali covece mozes li ti da pricas o temi ili samo o onome o cemu si indoktriniran da ne kazem dresiran?

Usporedjivati Srbiju sa rusijom toga doba je potpuno legitimno ali nisam ni morao pogledaj Srbiju i posleratni tzv bejbi bum, a to je bilo vreme najvece nemastine!

Trece Jesu li Svedi i Norvezani ratovali? Zasto je kod nih bela kuga?

Ajde gukni covece da pricamo normalno! Pusti te partijske bljuvotine!
 
Banshee:
e sad ce neko da te napadne kako nemas prava da ga to pitas,sram te bilo :lol: :D

ja probala,pa mi rekli kako sam bezobrazna sto to pitam :(

nemaju decu,a kenjaju o natalitetu.
licimUri.

sticem utisak da su u tom fazonu ( cast izuzecima ) i kad su sve druge teme na repertoaru..... :shock:
 

Back
Top