Cedo Jovanovic

rikir

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
257
Nigdje, ali nigdje na svijetu sem u Srbiji, ne bi se moglo desiti da vodja jedne partije, otvoreno radi protiv interesa svoje drzave..ne kazem da treba ratovati, ni vladati Siptarima, ali zar je previse traziti da KiM posle sve nase slavne istorije, ostanu u sastavu Srbije...a nismo svinje, pa da kao pomenuti gospodin, nemamo osjecaja prema narodu i drzavi
 
U srpskom jeziku, zvati Cedomira Ceda je lokalizam, tako da me ne ucis jeziku...ako on nije izdajnik, onda ne znam ko je...kakve su ti to glupe recenice, paljbe i ostalo....opusti se i uzivaj
 
rikir:
Ja sam neko ko ima malo nacionalnog ponosa...a reko sam ti ko ga nema, zivotinje
Ajde...a ko to propisuje i definise nacionalni ponos? Jel ima neki prirucnik?

ja kada sletim na neki aerdrom u Evropi,pa na salteru pise EU Passports i oni samo prolaze,a ja moram da idem na salter na kome pise All Passports,pa me onda zagledaju,merkaju,provarava pasos i vizu po 2-3 puta...posle tog izdrkavanja ne osecam se bas mnogo ponosno. Ne osecam se ponosno ni kada krenem iz Surcina,jer znam da ce da me drkaju na svim pultovima.
 
Ovo su nagudrani sastavljali !!
 

Prilozi

  • radikali.JPG
    radikali.JPG
    83,9 KB · Pregleda: 11
Korner zastavica:
Ajde...a ko to propisuje i definise nacionalni ponos? Jel ima neki prirucnik?

ja kada sletim na neki aerdrom u Evropi.

Prvo za nacionalni ponos ne postoji prirucnik ili ga osecas u Srcu(ako ga imas) ili ne osecas. Ako ponos ne osecas onda se osecas na trulu ribu :D

Drugo ne sletis ti nego avion pleonasticni matrapanu!
 
Чедо у српском језику није неисправно! А што се тиче ЛДП-а несумњиво је да је то једна антиуставна, антидржавна, антирационална, антиграђанска, антидемократска... странка која се отворено залаже да рушење државе Србије, њеног суверенитета, територијанлног интегритета. То је странка које отворенео вријеђа све Србе РС који су се борили за свој голи опстанак у БиХ, а које он оптужује за некакву агресију, геноцид и сличне глупости, који одлази на ХРТ да се извињава за опет тобожњу агресију, а ни ријеч да каже о 500.000 хиљада протјераних Срба, ни да укаже на непоштовање људских права и слобода Срба на КиМ, или нелегалну агресију НАТО-а итд. Тај Чеда (Чедо) је једна тешка будалетина који своју каријеру гради на наивности, надам се малобројних, људи испраног мозга који због сопствене заведености и фрустрација не могу да разумно сагледају ствари него упадају у његову утопистичку причу која је против сваког разума. Ипак он и његова странка чине једну корисну ствар, а то је што издвајају ту групу људи која гласа за њих, а којима очигледно треба помоћ и озбиљно лијечење да би смо коначно имали здравну нацију спремну да крене у будућност и да се отворено и без комплекса такмичи са свијетом.
 
sw-darthBEN:
Samo vi ometajte kampanju LDP pa cete morati da pojedete sva govna sto ste izasrali ... :)

Samo radikalsko lupetanje i nista drugo ..

Па чист разум омета вашу кампању, а ја овдје само долазим да на њега укажем таквима као ти.
 
rikir:
Nigdje, ali nigdje na svijetu sem u Srbiji, ne bi se moglo desiti da vodja jedne partije, otvoreno radi protiv interesa svoje drzave..ne kazem da treba ratovati, ni vladati Siptarima, ali zar je previse traziti da KiM posle sve nase slavne istorije, ostanu u sastavu Srbije...a nismo svinje, pa da kao pomenuti gospodin, nemamo osjecaja prema narodu i drzavi

mogu vam samo reći: kasno marko na kosovo polje stiže... da ste ovo prije htjeli, ne bi ni bilo ratova!
 

Back
Top