PITANJE?

Ja sam primetila da mog decka pale bespomocne devojke (ako ste gledali La Blue Girl jasno vam je gde je to video) i onda mu ja kazem da hocu ja da mu budem zamorce(tako cu bar sigurno izbeci da budem gore) a on meni pa ti si nezna,ne mogu ja s tobom tako (a moze da me napije i da me ***) .
Eto sto su ti muskarci...grrr

Al stvarno ih pale devojke koje malko pate dok ih oni...al nebi vam to nikad radili :) mislim namerno vas povredjivali
 
la blue girl... sve mi je jasno... tz, tz, tz... perverzni japanci :D
bicje da inponuje... udara po egu... kak' sam dobar 'hebach... i tako to...
a prija i chinjenica da zadovoljavate nekoga... i da recimo on ne mozhe da se suzdrzhi od naleta strasti... pa energiju kanalishe u reprodukujicju govora... stvarajucji zvuchnu vibraciju... a ona se gotovo uvek lakshe oseti... osim ako nemate problema sa slushnim organom...
e, sad... ako neko ima razvijena i ostala chula, kojima ume da oseti... da li zadovoljava partnera ili ne, onda mu i ne mora znachiti bash mnogo..
a ako pak nema, kao ni samopouzdanja da sve chini kako treba, i da je dobar u tome shto chini, a pri tome ne dobija zvuchni signal, koji mu govori da je tako... mozhe da se dogodi...
"... da l' ja to radim kako valja?... gledao sam tete na "onim" kasetama, a one retko kad cjute...
bicje da je do mene.... ma, nije do mene... do nje je... 100%... "
 
Artinve:
la blue girl... sve mi je jasno... tz, tz, tz... perverzni japanci :D
bicje da inponuje... udara po egu... kak' sam dobar 'hebach... i tako to...
a prija i chinjenica da zadovoljavate nekoga... i da recimo on ne mozhe da se suzdrzhi od naleta strasti... pa energiju kanalishe u reprodukujicju govora... stvarajucji zvuchnu vibraciju... a ona se gotovo uvek lakshe oseti... osim ako nemate problema sa slushnim organom...
e, sad... ako neko ima razvijena i ostala chula, kojima ume da oseti... da li zadovoljava partnera ili ne, onda mu i ne mora znachiti bash mnogo..
a ako pak nema, kao ni samopouzdanja da sve chini kako treba, i da je dobar u tome shto chini, a pri tome ne dobija zvuchni signal, koji mu govori da je tako... mozhe da se dogodi...
"... da l' ja to radim kako valja?... gledao sam tete na "onim" kasetama, a one retko kad cjute...
bicje da je do mene.... ma, nije do mene... do nje je... 100%... "
Vidi druze, mnogo si ti to zakomplikovao. Mislim svi smo ti mi tu negde, nazovi,
amateri u tim zvucno vibracionim efektima vezanim za pritisak i tecnost. Samo sto se neki
od nas prave manje ili vise informisani i smeliji , a neki ipak vuku rucnu za takve ispade.
Filozofija je ipak nauka od koje se deca ne radjaju, zar ne? ;)
 
demon hunter:
Vidi druze, mnogo si ti to zakomplikovao. Mislim svi smo ti mi tu negde, nazovi,
amateri u tim zvucno vibracionim efektima vezanim za pritisak i tecnost. Samo sto se neki
od nas prave manje ili vise informisani i smeliji , a neki ipak vuku rucnu za takve ispade.
Filozofija je ipak nauka od koje se deca ne radjaju, zar ne? ;)
vidi druzhe... pitao si, pa rekoh da ti odgovorim... kako dolikuje... ali izgleda da zhelish drugachije odgovore... ili se meni uchinilo?... a pitash za mushkarce... pa sam se distancirao od lichnih izjava... a kada bih pisao o svojoj lichnosti, onda ne bi bilo filozofiranje, vecj pripovedanje... mogao sam dodushe i da se stavim u ulogu naratora, pa da pripovedam iz trecjeg lica... pa da stvari pokusham da sagledam bez mushko-zhenskih upliva... ali bilo bi teshko, jer si upitao za mushkarce... pa sam morao, samo iz tog razloga sam aktivirao mushkarca u sebi... a ne bih se machevao, niti uklapao u neke chopore... sa sve tajnim signalima... pa ne znam zashto si me citirao, ni kako bih ti odgovorio... a da bude uljudno... mozhda da stavim neki smajli na kraj?.... samo koji?
a ti si "kao" onaj koji pita... ne znam kakav odgovor ochekujesh, jer ga izgleda znash... zhao mi je shto nisam zadovoljio...
 
Iako sigurno postoje izuzeci, mislim da zene ne glume kad glasno uzdisu, citaj - vriste, stenju. Bez daljnjeg, vecinu muskaraca to pali. Ali ja bih postavila pitanje muskarcima zasto i oni ne uzdisu:) Pa i nas mozda pale te stvari.
A onda nas prvi komsija pri svakom susretu na ulici pocne gledati s narocitim interesovanjem:)
 

Back
Top