Hardcore knjizevnost

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Hmm...Dobila sam inspiraciju citajuci neki knjigu...Na ovoj temi bi mogli da postujemo najperverzije...najsmesnije..najzanimljivije.. delove iz knjiga...npr. Bukovski...i slicno...
 
Ca blues - Milan Oklopadzic

"Udji po treci put rekla je, bez zvuka, bez buke.Povukao sam joj gacice na dole, ali me ona odgurnula i sama ih skinula izvlaceci levu nogu iz proreza i ostavljajuci ih bespomocno vishe oko zglavka desne noge.Zanjihala se kao klatno.
Htela bih...poceo je da govori iz nje methedrine...htela bih da pocnem da crpimkosmicku energiju najveceg kvaliteta...moje psi - plazma polje izlazi iz gravitacionih kontrakcija i andrenalnih konstipacija...menjas mi sve sprektralne linije...menjas mi detektibilnost...hocu da metaboliziram tvoje radijacije...osecam te...osecam te kao mikro - kokain fleseve preko svih mojih astralnih pupoljaka...taaaako...iznad...iznad svega...milioni telepatrona koji me zamrzavaju...sad mi menjas polje...da li je moo...da li je moguce - pedeset sedam hiljada gausa...imamo slobodno mesto za spajanje...ne menjaj ritam, ne menjaj ritam...izgubicemo se...autoritmicki metalni led...neokorteks...to, ubrzaj to...tako...oslobodi se svega, SAD MENJAMO GRAVITACIJU...TAAAKO, IZNAD SVEGA...UZDIGNI SE IZNAD SVEGA, SAMO TI I JA...POSTAJEMO JEDNO...TAAAAAKO, TAAAAAAAAKKKO,SAAAAD...OTVARAM PICKU PREMA SUNCU, OTVARAM PICKU PREMA SUNCU!!!"

:lol: :lol: :lol:
 
Ona dodade:”I Gocu Trzan volim isto da slusam, Grua… Da ne kazes da sam seljanka i slusam seljacku muziku. Mislim ti si iz varosi”… Zavucem ruku i uhvatim je za dojku. Ona vrisne. Previja se od smeha. “Aaa, mangupe jedan… to hoces”. Ja je uzjasem i ljubim je. Ona se sve kao otima. Zastanem da dodem do daha. Ona kaze: “Vidi ti njega, ko bi rekao”?!”Ma sta ko bi rekao”?!Nastavim da je ljubim i stiskam njene mesnate dojke. Zavucem ruku medu noge… Prespavali smo noc napolju. Zagrljeni. Zora se beli. Mazimo se i polako budimo iz sna. Skocila je na noge. Pruza mi ruku. “Hajde samnom, uzmi me kao Cvetko sto uzima svoje “devojke”. Gledala sam ga kako to radi”… Ustanem, a ona me uzme za ruku i uvede u stalu. Previla se preko jasli, spustila gace do kolena i zadigla suknju. Sevnula joj je bela guza. Digao mi se u sekundi. Jaoj, koji prizor! Znaju ti momci sta su imali. Debeli listovi i butine. Jedri guzovi. siroki kukovi. Neverovatno. Skidam farmerice i zajasem je kao da nisam sto godina… Hihoce od zadovoljstva. Punim je. Okrece glavu i daje mi usne. Francuski poljubac. Mala je sa momcima zanat izucila.
 
svestenikjr7.gif


... :lol: ...
 
Pičcka peče šarana,
Qurac gleda s’ tavana.
Uze pičcka lopatu,
Ud’ri qurca po vratu,
Stade qurac plakati,
A pičcka ga tješiti:
Šut’, kurčiću, ne boj se,
Sutra jeste Vidovdan,
Ići ćemo na Pazar,
Kupićemo svilen pas,
Zavićemo qurcu vrat!

(Erotska narodna pesma iz Vukove zbirke „Crveni ban”)
 
Završivši sa večerom pređoše u park preko puta. Kokan predloži devojci da se spuste na klupu ispred spomenika velikom prosvetaru i borcu za istinu Vasi Pelagiću.
Zauzevši mesto na klupi Natali pogleda s podozrenjem u ogromnu kamenu figuru čoveka koji je nekako, činilo se baš preteći, izazovno u svakom slučaju natkrilio knjigu nad njihovim glavama.
Kokan je brzo prešao na stvar. Dok ju je jednom rukom stezao uza se i utiskivao dugi poljubac na njene uzdrhatale, tople usne, druga ruka mu je kao neko živo svrdlo prodirala između njenih bujnih butina ka važnom cilju. Pošto je nosila čarape na tregere, njena glatka, mestimično s unutrašnje strane stegni svilenkastomaljava koža ga je prosto naprosto sluđivala. Mumlao je od zadovoljstva.
- Alal ti vera!...-uzviknu najzad, prigušeno, sav zadihan.
- Što?- odazva se ona, takođe sva dašćući.
- Nisi namakla onaj blentavi hula-hop, neguješ kla...klasiku...- dahtao je on, gnječio joj snažnim šakama njene oble, tople butine. - Mrzim suvišni tekstil na curama...- mumlao je dalje - pogotovo na ovakvim curama...
Ona se sad više nije javljala. Sklopljenih očnih kapaka,užarenih obraza, predava se sve više njegovim šakama i prstima. Lako stegnute butine opuštala je sve više. Hvatala je njima oktopodski njegove ruke, trljala ih njima.
Vrlo brzo su oboje uvideli da im položaj na tvrdoj klupi nije najbolji. Doduše, u prvo vreme, pripijeni jedno uz drugo i sve više se stežući i trljajući sopstvenu kožu i meso, jedva da su ossećali ćoškaste daske. Malo kasnije je Natali, obrvana strašću, gotovo obnevidela od želje da momka dobije što više u sebe, da ga uvuče u svoje telo, zajašila nekako klupu, a time unekoliko primakla na gotovo dovoljnu razdaljinu šlicu njegovih pantalona, koji je on pokušavao da raskopča, gotovo čupajući dugmad na njemu. Istovremeno, bokser je, vršeći akrobatiku svoje vrste, uzaludno pokušavao da je oslobodi donjeg veša. Bila je razapeta, raskrečena nad njim, sve je bilo stisnuto i zategnuto, niotkuda da povuče bar neki kraj. Najzad je nekako pošlo bokseru za rukom da joj strgne bluzicu, pa odmah zatim i grudnjak. Sasvim joj je razgolitio gornji deo tela, njene grudi blesnuše na mesečini, propeše se ka njegovim usnama.
- Ako naiđe milicija - pade joj zadihanoj ipak na pamet - pohapsiće nas zbog nemorala...- unjkala je dašćući.
- Pa šta!...- mumlao je bokser, gnjurio je lice u njene grudi.
- Propala bi mi audicija. Moja karijera...
Ali Kokan je zahvati novim poletom i ono prosto otpadoše otrgnuti snagom svojih strasti sa klupe kao zrelo voće. Otkotrljaše se u čvrstom zagrljaju, spletenih udova, omamljeni, odsutni za ceo svet, u gustu travu podno nogu kulturnog reformatora i istiniljupca Vase Pelagića koji je i dalje ozbiljno, važno, neodgodivo pružao nad njima i ka njima ogromnu raskriljenu knjigu.
Mladić je sada bio u mnogo zgodnijem položaju da lepotici Natali zadigne haljinu i gotovo samo jednim potezom ruke joj razgoliti i donji deo tela. Oni su već bili idealno spojeni za najvažniji završni čin, kad bokser oseti neko udaranje otpozadi u đonove svojih cipela. U prvi mah mu se učini kao da se, onako u grču i transu, odupire o neki u travu skriveni panj. A zatim je čuo i glas iza sebe i iznad sebe.
- Kakav je to način da uništavate zelenilo. Sramota, gazite travu u parku!...
Natali ciknu prigušeno i privi se još čvršće uz svog dragana. Gotovo da je nastojala da mu se uvuče u nedra, da se sva sakrije u njemu. Ili pod njim.
Iznad njih je stajao milicioner, pozornik. Mlatio je prekorno glavom.
- Da vas više nisam video da unuštavate gradsko zelenilo. Znate li vi kolikoje truda potrebno da se odneguje ovako gusta, sočna trava. Sram vas bilo! Oblačite gaće i - tutanj! Da vas oči moje više ovde ne vide!
:D:D:D
Radomir Smiljanic
 

Back
Top