Bora Corba umetnik?!?!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

direktor111

Zainteresovan član
Poruka
101
Bora je uvek bio sklon takvim glupostima ali je sada poceo da bude shlihtara vlastima i da pise stihove njima u korist jer,zaboga,nijedna pa ni Miloseviceva vlast mu nije ponudila mesto ministra kulture ali nasao se pametni Kostunica koji je tu nepravdu ispravio.E sad mene vise nervira sto niko na to od publike nije reagovao.Ako su svi bili toliko pijani da na to nisu ni obratili paznju onda OK ali ako jesu i slazu se sa tim,onda je to razlog za VELIKU brigu!I neka on malo vise gleda sebe a ne ko se dogira jer nije on kriminalisticki inspektor pa da resava takva pitanja.Sta vi mislite?
 
Ма Бора је уметник и када то схватите биће вам лакше. Ником није сметало док је Бора пљувао Милошевића и Миру Марковић. Сада сте добили напад поштења. Марш бре сви у ...
 
Čorba je ostavio veliki trag u srpskoj rok muzici. Sigurno je da je umetnik. Sad što nekad priča što se nekome ne sviđa, to je druga stvar. Lično mi se ne dopada onakav vid borbe protiv političkih neistomišljenika, posebno kad ti isti kako svi pretpostavljaju neće ni ući u parlament. Ne vidim čemu toliko pažnje i negativne energije usmerenih ka njima.
 
Сетимо се Бориних песама БАБА ЈУЛА и шта ја знам које. Певали сте их сви и то вам није било ружно, него занимљиво. Сада вам се дигло на поштење. Е па не може.
 
А да. Према теби је вероватно Јура Стублић прави човек због песме "Е мој друже београдски"? Иначе Борина песма је настала као одговор на Јурину. Па сад, ако је Јура по теби човек, онда је и Бора, а пошто је Бора доказани Србин и човек, не могу да верујем шта читам од тебе
 
no_problem:
А да. Према теби је вероватно Јура Стублић прави човек због песме "Е мој друже београдски"? Иначе Борина песма је настала као одговор на Јурину. Па сад, ако је Јура по теби човек, онда је и Бора, а пошто је Бора доказани Србин и човек, не могу да верујем шта читам од тебе


:shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
 
no_problem:
Ма Бора је уметник и када то схватите биће вам лакше. Ником није сметало док је Бора пљувао Милошевића и Миру Марковић. Сада сте добили напад поштења. Марш бре сви у ...
Bash tako!
Ja se secam kako nas je uveseljavao, kako je u vreme kada je Milosevic bio najjaci, izvrgavao ruglu i njega i Mirjanu Markovic. Ne secam se da mu je dlaka s glave falila, a sad ovi hoce da mu glavu uzmu. Demokatija stigla u Srbiju, nema sta :wink:
 
Bora je alkoholicar,a sin mu je ortodoxni narkoman,kao i njegova zena...sada koliko cujem bivsa.
No,ako to stavimo na stranu vrlo postujem Borin rad i stvaralastvo DO devedesetih godina. Posle toga je uglavnom trabunjao unaokolo i nije napisao dve pesme da valjaju za poslednjih 15ak godina.
 
nek misli ko shta hocje, bora je nekad davno bio umetnik. :)

smejao sam se ko blesav chitajucji danas kako je neko valjda iz DSSa branio Boru jer je ta pesma umetnichka sloboda garantovana ustavom. :lol: .... idi bre. ja sklepam par rima namenjenih pljuvanju pred hiljadama ljudi, i to je sad umetnost zato shto sam ja nekad davno bio dobar umetnik, a sad sam malo propao.... i to shto je nekad on bio, i to shto je umetnichka sloboda garantovana ustavom, donosi vishe odgovornosti nego shto je on ima.

al dobro sve to i nije tako strashno. malo marva da se nasmeje, druga marva da se razhesti.
koga zapravo briga shto je pljucn'o chedu... to je najmanje shto je mogao da uchini za njega. il najvishe. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top