Moja prica iz Egipta i 4 meseca patnje

Siki1974

Početnik
Poruka
14
Iskreno da vam kazem moje iskustvo koje se prestvorilo bez veze u tesko stanje a trebao je da bude jedan jako lep godisnji odmor.

Prvo cu vam reci sta se desilo i otkriveno je pre 20 dana a posle cu vam reci sta se desilo greskama lekara i sta mi je dijagnostikovano.. a i da napomenem da sam zadnju onu vakcinu mislim onaj komplet tetano i sta sve ide primio jos '93 u vojsci.

Inace sam iz Beograda ali zivimu inostranstvu, naime krajem avgusta sam bio sa devojkom u egiptu i jos jednim drugom, zadnja dva dana u kada smo bili u kairu pri ulasku u piramidu u prvom delu ja sam samo malo zakacio glavom odnosno temenom glave sam udario u hrapavi deo i to je izgledalo kao svaki udarac mali glave u kuhinji kao pri ulasku u kola nista strasno odnosno obican bol koji traje 30 sekundi i covek se malo protlja po glavi i to prodje...
Ja sam u stvari i zaboravio za to jer nije nista bilo strasno jos covek kad je na odmoru jos na lepim prizorima pun emocija i svega. Posle jedno 3 sata je pocela jaka vrtoglavica i lupanje srca opsta malaksalost gde sam se ja osecao jako lose. kad sam dosao u hotel u posle podnevnim casovima samo sam otisao malo da prilegnem kao da se odmorim i probudilo me je strasno povracanje i psihofizicko stanje jako lose ustvari nisam znao za sebe ali kad se ispovracam kao da mi je lakse,, to su bili jaki bolovi u glavi a stomak je goreo ako mogu tako da se izrazim. legao sam u krevet i ne znam kako sam izdrzao do sutra ujutro jer sam se budio i isao na povracanje a i temperaturu nisam bas primetio samo sam je jako znojio i osecao da sam otrovan. sutradan sam pozvao lekara koji je dosao u hotel pregledao me je i davao mi je neke inekcije bili su antibiotici plus vitamin b6 i jos nesto i jos mi je dao nesto kao nas klometol pre jela i ranisan toga se secam. I tu mi je dijagnostikovao suncanicu ili toplotni udar mislim tesko je bilo sporazumeti se sa njim jer moj i njegov enleski su bili sacuvaj boze ali sam razumeo da je od sunca i bilo mi je malo cudno posto taj dan stvarno nije bilo nesto toplo ali rekoh hajde to je to prodje i cao... ja sam se vukao nekako kao prebijem ta 2 dana po hotelu nisam ni izlazio on je opet dosao sutra da mi da inekcije jer me je glava bolela i povracao sam. Sad je dosao dan da krenemo za beograd a u avionu sam mislio da cu da se srusim cas mi toplo cas hladno osecam neki otrov u organizmu, stomak kulja nesto i ako nesto pojedem odam mi temperatura skoci. Kad sam stigao u bg odem na jednu privatnu kliniku kod gastrologa pokazem mu lekove i kazem mu da mi je lose on mi kaze ovo mozes da izbacis ove antibiotike jer moze od njih muka da ti bude (bio je komplet Norfloxacin and Tinidazole) ja sam ga tad pio bio jedno mozda 5 dana.. on mi kaze da uradim analize krvi i stolice sto sam i uradio i dali imam proliv sto sam negirao jer ga nisam ni imao uopste. Na analizama krvi je bila uvecana sedimentacija urin je bio dobar a u analizi stolice nadju salmenelu enerite ustvari bezazlenu salmonelu koju mi je mikro biologo odmah rekao ova salmonela ne treba da se leci jer u 3 uzorka stolice nadjena je u dva a ti proliv nemas to si mozda malo zakacio nesto na pocetku tvog odmora i od nje se ne povraca niti boli glava.. ja kazem ok covek zna radi taj posao.. Posle 2 dana ja se osecam lose sami otrovi u organizmu stomak gori glava kao izgubljen slucaj. odem pravo na infektivnu u beogradu doktor pogleda analize i kaze mi istu stvar,,, nemas proliv nemas adominalni bol koji ja uopste nisam imao i kaze mi ovde nema sta da se leci trebao bi da uradis ultra zvuk stomaka, pregled na heliobact i hemokulturu krvi i objasni mi da salmonela ne zivi u stomaku i ne povraca se od nje toliko sem nekih tifo itd. posto je to bio dan kad sam ja rekao da trebao da krenem za italiju odnosno sutra ujutro morao sam da se vratim za italiju jer mi je i odmor prosao i sve a tu je vec proslo oko 10 dana od egipta.. kad sam dosao u italiju kod onom mog dokrora moram da ga nazovem dileja on odmah poceo da serenja (izvinite na izrazu) ti si lud pa ti doktori hoce da te ubiju, ja sam mu samo objasnio da se ne osecam dobro da mi glava gori da mi lupa,, e tu su vec poceli i orani da se tresu polako prvo jetra pa i ostalo.. Moras anti biotik ti nemas pojam sta je salmonela hajde poslusam ja njega dade on meni bactrim ali posto mi je uuvece skrroz pozlilo bolovi u glavi treskavica ja odem onako sav sacuvaj boze kod njega i kazem mu nije mi bre dobro daj uputi me u neku bolnicu ili kod nekog infektologa a on ma jok sta si se uplasio obicne salmonele bre mi moramo da pojacamo dozu i tu mi prepise da uzimam sa bactrimom i amplicilim od 1g. hajde ja stvarno sam kao osetio poboljsanje neko posle tri dana bolovi u glavi i ono lupanje se smanjilo samo sto sam se budio nocu u 2 u 4 i sve tako osecam kako mi krv tece kroz vene.. pio sam ja to tako jednoo 15 dana a u tom periodu i rgani i adominalni deo i stomak sve se treslo jednostavno stvarno strasno nisam mogao ni ljubav da vodim pocne samo da se tresem i drhtavica me hvata... tu sam u jedno periodu poceo i da gubim snagu u nogama i malo da mi se vid zamucuje stomak i dalje gori dal od gastritisa dal od antibiotika koce ga znati vise, ali bol u glavi i vratu polako i dlaje boli ne tako jako kao i pre ali onako boli dovoljan da me probudi nocu.. tu sam izgubio koncentraciju za tv za bilo sta nisam jednostavnoo bio za nista.. krajem septemra odem kod frizera i on mi nadje ranicu odnosno osetio sam i ja ranicu na glavi kad mi je cesljem vukao po kosi i kaze mi on idi kod doktora pokazi mu to mozda te je nesto ujelo ne znam stvarno sta je.. odem ja kod one moje budale izvinite na izrazu ali moram tako da ga nazovem i pokazem mu to i on mi kaze ma to ti je sigurno neki mladez tu pa si ga malo raskvario kod frizera,,, ja mu kazem pa alo jeli treba da uradim ove bre analize 5 puta ti kazem sto su mi u beogradu dali da uradim za hemokulturu i gastroskopiju a on ma jok bre usro si se od jedne salmonele ja m odgovorim pa dobro nisam ja kriv sto sam se uplasio i sto mi mozak ne radi i sto se lose osecam i sto se tresem a on ti si bre mnogo nervozan uzmi ti lekove za smirenje... poslusam ja njega i on tu meni da bromazepan u kapljicama da pijem 10 kapi ukutro sto je jednako 1mg i deset posle podne i 15 uvece i ako se probudim jos 15. i kaze on meni hajde da uradimo gastroskopiju.. odem ja na gastroskopiju tamo mi nadju stomak upaljen i gastritis na sve strane ali u konacnim analizama nema ni heliobact ni nista nego samo gastritis... kaze meni gastrolog nije nista strasno jeli se nerviras puno ja mu odgovorim ne,, sasvim sam opustena osoba nisam po prirodi nervozan jednostavno mi je lose pa lose vec mesec dana.. vratim se ja kod onog mog on meni kaze eto od stomaka te je bolela glava pij ovo za stomak i to ce sve proci...kako je tu vec bila sredina oktobra j sam se stvrano osecao bolje prestali su organi da se tresu da osecam onaj osecaj toksina u organizmu ali i dalje osecam bol u temenu glave i vratnom delu malo i neka kao drhtavica me hvata ali krene od vrata malo ali rekoh proci ce i sve mislim ono salmonela itd... krajem oktobra odem kod lekara i kazem mu da me boli teme glave i vratni deo on kaze to ti je na psihickoj bazi ti si ozdravio ali jos nisi svestan da si ozdravio idi na neki odmor odmori se malo i kad te boli glava ti misli da te ne boli.. dodjem kuci devojka me pita sta ti je lekar rekao ja kazem: kaze da sam ozdravio a da nisam svestan da sam ozdravio i da idemo na odmor.. spakujemo mi stvari stvarno odemo jedan vikend na jezero ja onako malo izgubljen pita me devojaka jeli te boli nesto ja kazem ma jok ,, a usebi se jadan mislim boli majku joj njenu.... vratm se ja tako isao sam i na posao osecam bol ne znam odakle dolazi a bio je tako sitam dovoljan da ti kida nerve i skida koncentraciju i da te baca u bedak... onda je lekar poceo da me ubedjuje ti si zdrav to je psihicki problem prirode takve gde sam se ja mucenik jos vise uplasio jer sam se odmah setio jedne moje sestre od strica koja je jadna jos kao mlada zbog nekih ljubavnih problema dobila psihicke probleme i sve tako setim se svih ljudi koji su imali taj problem i poceo sam se jos vise da se plasim ono u fazonu nije valjda da sam i ja dotle dogurao... posle toga opet krene doktor da me ispituje mora de se desilo nesto kad sam bio mlad i sve tako ja se baci u razmisljanje sta je moglo da bude jesam bio zivahan kao dete ono krao sam caletu kola ,, vozio bez dozvole pisala mi policija prijave i sve tako ali nista specijalno sve sam se u zivotu prisecao..i nastavio sam ja tako jedno 2 meseca sa tim bromazepanom i rekoh proslo je ono trovanje od salmonele valjda ce i ova lagana glavobolja da prodje ali sve vreme padnem u bedak od tih sitnih bolova ne mogu ni tv da gledam,, automobil koji sam uvek drzao cist bio je skroz prljav.. vreme je polako prolazilo i odem opet kod frizera gde on uzme onu cetku kao za cipele slicna cetka ali je bas za kosu napravljena i kad je krenuo da mi dize prednji deo kose i pritisnuo sa njom meni samo neka struja kroz mene i jak bol u temenu i ja mu kazem ,,joj pa tu imam onaj mladez jeli se secas on kaze,,, ma neas bre nista ovde i mi polako pipaj pipaj i opipam ja malu grmuljicu po kozom i kad je pritisnem takav bol mi stvori na celom temenu glave.... posto je to bio decembar mesec pred odmore kazem ja sebi to cu beogradu da zavrsim,,,i onda polako se prisetim nekih stvari posto me je devojka prisetila da sam udario glavom a i u jednom momentu kad su autobusi kretali zaprasilo me je kamenje neko sitno.. i rekoh sebi to je to... odem na kliniku infektivih bolesti gde doktor malo iscupa dlake kose odatle i kaze mora mala hiruska intervencija i posalje me na kliniku arheus na senjaku gde mi urade interven i posalju na PH.
P.S. Moram da postavim 2 deo dosta ima karaktera
 
morao sam da podelim u 2 teksta zbog duzine teksta


Izvadili su nesto velicine graska ali cim sam dobio lokalnu anesteziju ja sam osetio takvo olaksanje kad su oni to meni izvadili ja sam se preporodio i doktor me sa infektivne pita jeli te boli glava,, ma jok rekoh samo rana malo ali nije strasno.... joj ljudi ja sam se preporodio... NA PH nalazu je indentifikovana adenoma sebaceum a posle 4 meseca je tesko ustanoviti o kojoj je infekciji bilo reci ona je bila ostala... i zelim samo da se zahvalim ovom prilikom i dr.Malinicu sa infektivne klinike Beograd i celom osoblju Arheus klinike sa senjaka...
Kako covek moze malo da nastrada, pa bih zeleo da pitam nekog psihologa ili bilo koje strucno lice medicine posto je moj slucaj dugo trajao pa su se tu nakupile i razne skupine i price lekara koje su me jos vise i uplasile i sve tako od jedne male stvari nastala je komplikovana pa i pio sam taj bromazepan 2 meseca mozda i dva ipo po gore namenjenim dozama sad sam uzeo samo persen tablete pijem jako sam srecan sto se sve ovo zavrsilo i ne plasim se toliko kao i pre samo jos malo mi je koncentracija losa ali mislim sad ne mogu da tvrdim,, ali mislim da se i ona polako vraca i da li je moj problem vezan za neko trenutno depresivno stanje i da li je potreban razgovor sa nekim psihologom ili ce se sve to polako srediti i doci na svoje mesto.. ja sam svestan da to moram sto pre da zaboravim ali iskreno dugo je trajalo nije to bas bio bol ruke nego infekcija krvi i glave koja je posle izbila na stomak a u mom slucaju su bile malo zamenjene teze gde su govorili od stomaka boli glava a inace je sve bilo suprotno,,,, ono sto zelim da se sto pre vratim u moju nekadasnju formu kad sam bio pun snage i psihicki i fizici i kad dodjem kucici uvek uzmemo neki filmic da gledamo pa se zezamo salimo ono znat kao svaki mladi srecan par koji zivi zajedno,,, pun ljubavi srece i maste o putovanjima i sve ostalo,, mada mislis da narednih nekoliko godina necemo ici dalje od crne gore ... a i nije kriv egipat moglo je mozda da mi se desi bilo gde ali sta da se radiii....... pozdrav svim clanovima foruma :) :) :) :) :)
 
verujte ni meni nije jasno samo tu jeste bio udarac ja se jesam udario na tom mestu i bila je neka infekcija ja stvarno ne znam jer sam samo osecao jako glavobolje i toksine u organizmu a posto nisam imao nikada nekih problema sa zdravljem ja stvarno nisam znao ni sta je hemocultura i ostalo za mene je bila samo krivna slika sto sam poznavao mislim malo je bila i greska lekara koji me odmah nisu uputili na te analize jer u krvnoj slici je samo sedimentacija bila uvecana e sada infekcija je prosla za nekih recimo mesec ipo dana dok sam ja posle osecao tup bol na glavi odnosno koji se sirio i dolazio do ovog prsljena na vratnom delu (moram tako da ga nazovem jer ne znam kako se strucno kaze) i odatle mi je posle bila jaka napetost.. sad ja ne znam dali je ta adenoma nesto pritiskala kasnije neki nerv stvarno nerazumem se u medicinu ali ja sam imao te bolove kasnije koji su me malo bacili i u bedak i u strah e kako se se bolovi smanjivali ja sam uspeo slucajno kod frizera da otkrijem da da odatle dolazi,,, kada je poslato na pH radi se o adenomi sebaceum,, posto je 4 meseca proslo od kada se to desilo da sam odmah locirao i da me je odmah jos u septembru lekar poslao na analizu dok je to bila cvorugica velika nego on mi kaze sigurno si mladez malo raskrvario.. i naravno kome cu da verujem nego lekaru i jos kad sam dosao kuci kazem devojci stavi mi molim te neku mast vidi ovaj mladez sam neki izgleda raskrvario pa me jako boli... glupost , smesno,,,, nikad tu nisam imao mladez niti bilo sta... sad jos cudnija stvar jeste sto nisam imao temperaturu zapravo i nemogu da se setim prvih dana egipta sta je bilo u egiptu jer tu nisam znao za sebe i oni su me malo podigli sa onim inekcijama sto su mi davali i antibiotike....nego je kasnije krenula tempratura i sva ostale tegobe... od salmonele nije sigurno jer su mi uradili neki test WIDAL i to mi je lekar uradio u decembru da me ubedi da sam imao salmonelu kad ono u testu pise tifo sve negativno ,i kaze u pa nije bila salmonela u pitanju i ja ga pitam pa gde smo u kvizu pa nagadjamo sta je!!! a on pa dobro proliv si imao, bolove adominalne si imao a ja mucenik hiljadu sam mu puta rekao da nemam..... ja sam ovu pricu stavio mozda nekom pomogne jer neka bezazlena stvar moze da napravi infekciju i mozda je moja krivica bila sto sam zaboravio na taj udarac, a da nisam sigurno bi svim lekarima u tom momentu puno pomoglo a naravno i samom meni!!!!
 
OK,ali ja i dalje tvrdim da to sve nije moglo da nastane od tog adenoma koji si imao.Procitaj na netu sta su adenomi pa ces videti (a narocito sebaceum,videces od cega nastaje),cak i da je doslo do inflamacije istog,to nema veze sa gastritisom i povracanjem.Da bi jedan inflamirani adenom koze izazvao povisenu temperaturu morao bi da bude u stadijumu abscesa,tj da unutra ima gnoja a kao sto si rekao,to je bila samo mala ranica.
Eto,videces sta ce ostale doktorice da ti kazu.
Mada,sada kad je sve proslo ne trebas se time opterecivati.
Mozda bi trebalo da odes na odmor :-D
 
Slazem se d ani meni nije jasno sta se desilo postavljacu teme, mislim prica je interesantna, ali sustinski nista nam ne govori, i tvrdim odgovorno da adenom sebaceum nije mogao da napravi nikakvu infekciju ni nalik onoj koja je opisana (da je bilo sta napravilo infekciju a locirano iznad gornje usne na glavi, doslo bi do meningealne sepse i smrti, to zna svaki student medicine koji je stigao do klinike). Dakle od toga adenoma nije imao ni povracanje ni nikakve toksine ne mozes osecati kako ti struje kroz telo. Hemokultura, nisam shvatila da li je ili ne radjena, kolko sam imala zivaca da citam tekst ja sam razum,ela da je jos u beogradu pre povratka u Italiju trazena hemokultura na infektivnoj klinici? Dakle da je bilo kakve intoksikacije bakterijske bilo u krvi, to bi se pokazalo u hemokulturi. NI jedna ozbiljna intoksikaxcija niti bakterijemija ili sepsa ne mogu trajati 4 meseca bez da dovedu do smrti, toliko o tome. Sto se salmonele tice, bez obzira koliko se benignom cini, salmonela apsolutno moze da da gastrointestinalne tegobe i temperaturu, glavobolju i lose fizicko stanje. Sa druge strane, treba odvojiti akutno trovanje salmonelom (sto ocito dogadjaj u Egiptu jeste bio) od adenoma na glavi (koji je mogao da prouzrokuje dosadnu glavobolju ne preteranog intenziteta, pritsikajuci neki od lokalnih zivaca koze glave ili stalnom iritacijom tokom pritiska ili cesljanja.
Na sve to malo straha i psiholoske sklonosti ka drami, i eto problema. Ne kazem da stanje nije bilo zabrinajvajuce, ali ne vidim u celoj prici nikakvu gresku lekara - valja se setiti da je promenio 3-5 lekara i ustanova za kratko vreme od kojih ni jedan nije uspeo da stigne da odradi sve sto je bilo potrebno za celokupnu dijagnostiku, zbog cega deo dijagnostike nije radjen a deo je radjen duplo.
Ne vidim u cemu je sad problem, i na sta se sad zali postavljac teme obzirom da je sada sve proslo? Kao sto rekoh - stanje NIJE moglo biti izazvano udarcem u glavu. Suncanica i salmonela, pak u Egiptu - apsolutno moguci i veoma izvesni.
 
ja ne verujem da patolog moze da pogresi,,, ja ne kazem da je ona izazvala te sintome ona je posle ostala tu gde sam imao udarac ali samo zelim da kazem da je to bilo mesto ulaska infekcije neke, ja u periodu septembar oktobar nisam imao bolove na toj ranici nego cela glava mi je gorela, prosto receno temeratura,gastritis, vibracije organa i osecaj toksina u organizmu.. neki djavo je bio ali nije adenoma to znam i ja...
 
Pa patolog i nije pogresio, na patohistoloskom nalazu ustanovljen je adenom sebaceum, tako si napisao! I lepo ti kazem - d ati je tu usla 'infekcija neka' bio bi mrtav: infekcije sa tog mesta na glavi idu direktno u krvotok glave, izazivaju meningealnu sepsu i smrtni ishod je vrlo izvestan. Premna tome, veruj da ti od te posekotine nista nije bilo; ali od toplotnog udara i salmonele svakako jeste, takodje na gastroskopiji je pronadjen zesci gastritis sto znaci da ta salmonela i nije bila tako benigna.
 
Mislim hvala svima na odgovorima,,, nisam hteo da kritikujem ni jednog lekara ali sam samo posebno malo ljut na mog lekara ovde u italiji jer ja nisam mogao da uradim u beogradu hemoculturu jer morao sam da se vratim nazad za italiju a to je analiza koja se ceka i do mesec dana,,, ali kada sam dosao ovde on mi je odmah rekao kakva bre hemocultura to ti je slamonella,, ti lekari u srbiji hoce da te ubiju (kao u fazonu neka njegova prepotencija, ma mentol covek)... mislim to je malo smesno kad neko nestrucan za infektologiju se pravi da je strucan. Ja stvarno nisam ni znao sta je hemokultura i uradio sam tek sad pre 20 dana i sve je ok,,, I naveo sam da nisam imao tegobe 4 meseca nego sam ih imao oko 5 nedelja, jake glavobolja povracenje koje i kasnije nije bilo tako cesto koliko osecaj loseg stanja i povremen vibracije svih organa... verovatno su me spasili ti antibiotici koje sam uzimao: conaz, ampliclin, bactim i sve zajedno koji su davani kao za salmonelu kao sto sam i naveo..... a nisam isao kod 5 lekara nego kod 2 i iamo sam samo jedan pregled cim sam stigao... nisam zeleo nikog da uvredim mojim tekstom ali ja zanam kako sam se osecao i sta mi se desilo posle te posekotine...... tesko je to sada sve ustanoviti jer nije bila odmah uradjena hemocultura ali nebitno je sada sve je to proslo.....
 
Naravno,ne zavrsavaju se sve infekcije na glavi meningealnom sepsom i smrtnim ishodom,WW je verovatno mislila da infekcija ne moze da" preskoci " glavu i ode na telo gde ce dati simptome pa da se opet posle vrati na glavu,mada sad kad se vratim tekstu,on je i imao neke meningealne znake.
Ali je sada izlisno nagadjati znake koje je lekar onda pronasao posto se oslanjamo samo na anamnezu i simptome.
 
izvinjavam se jos jednom,,, ja toplotni udar nisam mogao da imam jer taj dan uopste nije bilo vruce, a widalova reakcija kaze da je tifo negativan, a infektolog sa infektivne mi kaze kakva god da je bila povraca se samo u akutnoj fazi dok je ona u zeludcu a brzo je ubije zeludacna kiselina i predje u creva...... a pogotova ta moja koja je iz grupe c2 ta ama bas nista ne izaziva..
 
ti si jos dobro prosao.za novu godinu decko mrtav pijan se posece na izlog ode da se usije i za par dana umre.jer je i sutra dan bio pijan i nije primio zastitnu injekciju(vakcinu)i pio antibiotike.i tako dobije sepsu i zavrsi za gluposti u 28 godini.eto sta moze da ti uradi nemarnost!
 
a i ja mislim da sam imao meningalne sintome jer u kairu su me kljukali inekcijama jakim iako su mi napisali kao suncanica a bile su inekcije antibiotici "conaz" to je onaj sastav ona 2.... meni je stomak izbio od nervnog sistema, ja nisam mogao da citam, da hodam,, hteo sam da urlam od bolova ali me bilo sramota od devojke i svih jer ko je jos nastradao od salmonele... ali nema salmonela veze sa glavom...
 
ma javicu se psihologu nije problem ali hocu nekog naseg psihologa voleo bi da se sa nasim ispricam (ako ima neki neka mi se javi bilo bi mi zadovoljsvo i platio bi lepo)...... e ****** sad i ti silver girl zezas:::::hi hi hi hi gde slon pade na pamet,, ha ha ha ha,,,,, ali dobro bre ljudi proslo je to svestan sam i ja i neka bude i salmonela ne zanima me i suncanica samo nek je meni dobro samo zeleo sam eto tako da napisem sta mi se desilo a to sto je mene kasnije bolelo teme glave pa nisam ja kriv ako me je bolelo stvarno me je bolelo sad kad su mi to izvadili ne boli vise i zdravo........ naravno dugo sam bio bolestann u pocetku hajde reko prodje sve,,,, posle sam bio i uplasen jedno vreme dugo je to sve trajalo ali hvala bogu proslo je.. nemojte da mi zamerite stvarno to je bilo moje iskustvo i ono sta sam ja osecao a ja nisam nikako mogao da napisem da me je bolela NOGA ako me je bolela jako GLAVA i povracao i imao temperaturu 5 nedelja i nisam znao kako se zovem... nisam ja tome kriv
 
Doors of Perception:
Naravno,ne zavrsavaju se sve infekcije na glavi meningealnom sepsom i smrtnim ishodom,WW je verovatno mislila da infekcija ne moze da" preskoci " glavu i ode na telo gde ce dati simptome pa da se opet posle vrati na glavu,mada sad kad se vratim tekstu,on je i imao neke meningealne znake.
Ali je sada izlisno nagadjati znake koje je lekar onda pronasao posto se oslanjamo samo na anamnezu i simptome.

Ma da, jasno, to sam mislila, izvinjavam se ako nije bilo jasno.....
 
ma nisam ja ni rekao a je prelaziolo sa glave na stomak ili suprotno, a i nebitno je a i nisam bre ljudi dete pa sad treba da izmisljam stvari i nemam preca posla nego da idem kod doktora i da mu govorim da mi je lose a treca nesreca moja sto uglavnom lekari se uhvate za jednu stvar a retko koji krene od predpostavke da postoje mozda 2 stvari.. A sto se salmonele tice ove moje (enteritis)!!!, ko god je bre ljudi putovao iz egipta ka srbiji pa ono je stvarno smesno jos avion i ne poleti!! ono vec guzva kod toaleta i tako cela 3 sata......strasnoooooooooo.... i upravu je Withdravnwater jeste posle je to pritiskalo neki nerv koji mi jeste pravio smetnje zadnja 3 meseca i nisam mogao da lociram bol jer je bio toliko glup i depresivan...... hirurg je napravio rez 2 cm, ocistio sve do zdravog tkiva i samo lepo spojio i moje tegobice su prosle... ja znam da je napisano knjiga i knjiga o glavi i sve ali verujte mi iskreno jako je tesko imati neki bol a lekar vas ubedjuje da je bol izmisljen i da je na psihickoj bazi i da je salmonela prosla i da je ovo i da je ono....... verovatno postoje takvi ljudi ali nije bilo moj slucaj
 

Back
Top