Kliktanjem do dopune za mobilni

drml

Početnik
Poruka
40
Potrebno je kliktati na linkove i tako zaraditi poene. Kliknes na link sacekas 20 sekundi i zaradis jedan poen.
Poeni se mogu pretvoriti u telefonsku dopunu 064 i 063 i takodje postoji jos tri nacina pretvaranja poena. Postiji i referal program gde se dobija 0.2 poena svaki put kada osoba koju si uveo u servis sakupi 1 poen.
Ono sto je jako bitno da kada se skupi odredjen broj poena pusti se nalog za dopunu kredita za mobilni i u roku od 24 sata kredit se dopuni. Znaci stvar je proverena i radi. Evo i linka.
http://www.reklamomatik.com/index.php?id=drag_mlad
 
Ma bre netreba mi kredit hahaha a mozda cu da izaberem najiskrenijeg ovde forumasa pa preko njega da se uclanim! :lol: Sad mi lepo svi uplatite po 100 din kredita na broj: 064/XX-XX-444 (moj broj najlakse provaliti :lol:) pa da odlucim kome od vas da pomognem da osvojite kredit :lol:
 
Autobus 88:
Tip pokusava da vas navuce da radite za njega... To vam naravno nije rekao... svaki put kad kliknete on dobije 0.2 poena... Nemojte da se zeznete kao ja sto sam...

Evo vam moj link ( ja sam bar bio iskren i kazem vam sta vas ceka )
link za kliktanje


Pa pise gore! Za svakog koga si uveo u posao, kad zaradi jedan poen imas 0.2. Napisano je sve samo treba da citas. Inace pre dva dana sam skupio 500 poena i odobrena mi je dopuna od 100 dinara
 
Neznam do koliko si bodova stigao. Racunaj u proseku oko 30 bodova dnevno. Znaci tvojih 20 i oko 10 od onih koji su izpod tebe. Ja imam bezicni internet i placam mesecno tako da mi nije vazno koliko sam na vezi. Sad sam vec negde na 140 bodova. Racunam da cu do kraja meseca da napravim jos jednu dopunu od 100 dinara. Nije neka lova, bar ne moram da kupujem dopune.
 
jelena92:
ma nisam ja ni procitala sta pise,videla pise nesto mnogo bolje za vas,pa reko da vidim sta.........

Malo sam bio dokon pa sam video da ovde pises kako pusis marlboro, eve i parlament, pijes djus-votku, rakiju i pivo, pises tipa "sta vas briga skim sam se ja *ebala"... A pritom napises da ti se drugarica odvikla od pusenja... Onda si takodje napisala da si probala vutru...

Mislim da ustvari ne pijes (bar ne mnogo) a jos manje pusis (mozda si probala dve-tri kao i svi drugi)... a vutru nisi ni videla... - bolje je da je tako... Ako sam pogresio onda mislim da je to malo mnogo za tvoje godine... veruj mi... ;-) ;-) ;-)

Dobro nije ni moj obicaj, da pratim ljude mada mi je to i posao... lol..., bas tako dobar... :D
 
Ivan015:
Malo sam bio dokon pa sam video da ovde pises kako pusis marlboro, eve i parlament, pijes djus-votku, rakiju i pivo, pises tipa "sta vas briga skim sam se ja *ebala"... A pritom napises da ti se drugarica odvikla od pusenja... Onda si takodje napisala da si probala vutru...

Mislim da ustvari ne pijes (bar ne mnogo) a jos manje pusis (mozda si probala dve-tri kao i svi drugi)... a vutru nisi ni videla... - bolje je da je tako... Ako sam pogresio onda mislim da je to malo mnogo za tvoje godine... veruj mi... ;-) ;-) ;-)

Dobro nije ni moj obicaj, da pratim ljude mada mi je to i posao... lol..., bas tako dobar... :D

A sto mislis da je to mnogo za nju?
 
ponja54:
Evo ja sad probo da bash vidim shta je to i ajde mi sad objasnite kako 30 poena na dan kad ima samo 19 sajtova na koje se moze kliktati a u toku dana mozes samo jednom na taj sajt da kliknes...
Pls objasnite.


:)

Stvar je odlicna pre tri dana su mi odobrili i drugu dopunu. Broj reklama se menaj, trenutno ih ima 19 i mozes svaki dan skupiti 19 poena. Medjutim ako ykljucis nekog i on skupi jedan poen ti imas 0.2, odnosno kad on ima pet sakupljenih tti dobijas jedan poen.
 

Back
Top