Kakve su to devojke?

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
33.135
U poslednje vreme nalecem na ribe koje imaju jako cudan stav:muskarac ne sme da pokazuje tugu-on mora da bude jak,jer ako pokaze tugu on je slab.Strasno.Kakve su to devojke,jer moze neko da mi pojasni o cemu se radi?
 
Kroasan:
U poslednje vreme nalecem na ribe koje imaju jako cudan stav:muskarac ne sme da pokazuje tugu-on mora da bude jak,jer ako pokaze tugu on je slab.Strasno.Kakve su to devojke,jer moze neko da mi pojasni o cemu se radi?

Bas je to lepo, kada muskarac pokazuje tugu i pusti suzu a devojka ga tesi.To je bas romanticno...!Zasto samo musko mora da tesi zensko lepo je i obrnuto.Ma te sto su takve nisu nikakve,nemaju dusu misle samo na sebe i briga ih za druge.
 
Kroasan:
U poslednje vreme nalecem na ribe koje imaju jako cudan stav:muskarac ne sme da pokazuje tugu-on mora da bude jak,jer ako pokaze tugu on je slab.Strasno.Kakve su to devojke,jer moze neko da mi pojasni o cemu se radi?
Mozda se radi o tome da tim devojkama treba oslonac i ta nazovi jacina koju nemaju :shock: ...bilo kako bilo, mislim da teba da promenis krug zena :lol:
 
Pa znas...ako neko place.. to bas nije lepo videti..
Kad muskarac place...lepo je videti :twisted: bas zato sto se ne vidja svaki dan. Ali, ako je bas tuga teska, a nama slatko - valjda to nije normalno :roll: Ali opet je slatko...ah, bas mi nedostaje tako nesto. Uvek mene neko tesi :D
 
Ja ne volim depresivce koji mi prvo vece kukaju....niti ikad. Ako ja ne placem i ne zalim se....mrph (sto bi rekao Kenny)....valjda svako trazi nekog ravnog sebi. Morala bih mnogo da ga volim i da ga dugo poznajem da bih zaplakala pred njim, i ocekujem i od njega isto. Nikom ne treba da se okruzi sinjim ticama kukavicama....
 
Betty bas se trudim da te razumem ali mi ne ide nikako. Niko ne kaze da treba prvo vece da kuka i bude depresivan, ali svakom coveku svejedno jel musko ili zensko kad tad naidje neka tuga i sta onda??? Treba da glumi i da se folira pred tobom da je najsrecniji tip na svetu, kao ono ma ja sam macho man, nedodirljiv, neumoljiv, ja sam faca, niko mi nista ne moze. Daaaj! Cini mi se da je tvoja emocionalna inteligencija ravna nuli! Tvoj muskarac ne sme biti tuzan, ne sme imati problem nikad?! Da se smeje stalno kao dvorska luda?! Pa sta onda ako se ti nikad ne zalis i ne kukas, neki ljudi jednostavno imaju potrebu da otvore srce i dusu, da kazu sta ih muci, pa i da puste suzu. ali jok tebi treba tip kao iz jedne pesme narodnjacke: "Sta ces nano, umrla mi majka..." a osmeh od uva do uva dok peva to :shock: :?
 
Malo koji momak uopste pokazuje emocije!Uglavnom svi izigravaju neke mangupe,frajere i nije im stalo do zenskih osecaja,a to da neki momak pokaze da mu je stalo i pritom jos bude iskren,e onda svaka cast!Mada licno tvrdim da je ta vrsta vec odavno izumrla!!! :? :evil:
 
Ja nemam nista protiv toga da muskarac otvori dusu,kaze sve sto oseca...........jer ja i svom decku volim da budem i prijatelj,a ne samo devojka!
Pa iako zaplace nema nista lose u tome,to je samo znak da ima u sebi iskrenih emocija.......ali ne volim mekusce!
 

Back
Top