Sponzoruse nisu glupe

jbte samo si nam TI falila sa jos jednom temom o sponzorusama.....i vidi ovog IDOLA 16 godina ima,,,,,,,AJDE DECO ShIC ShIC imate vas podforum TINEJDZERI pa tamo pricajte o SPONZORUSAMA zna se ko je ovde zaduzen za to....,,,...,,,
 
Copy_Cat:
jbte samo si nam TI falila sa jos jednom temom o sponzorusama.....i vidi ovog IDOLA 16 godina ima,,,,,,,AJDE DECO ShIC ShIC imate vas podforum TINEJDZERI pa tamo pricajte o SPONZORUSAMA zna se ko je ovde zaduzen za to....,,,...,,,
da teto.... chiko..... babo... dedo... gospodjo............

kakva je ovo starosna diskriminacija


BANNNN
dozivotni
 
jao sve mislim da su sponzoruse pod opterecenjem...
sedne pod haubu i cita kosmo, posle legne u solarijum, pa sve nesto sedi, lezi uziva dok je drugi sredjuju, sisaju, farbaju, lakiraju, pa onda ode da kupi krpice sa drugaricama - shoping zenska droga, pa na picence, pa na vecericu, putovanje, e bre, pa ne nicu dzaba ko pecurke, i to je kao neko mucenje?

i onda se uda i ne mrda prstom po kuci, ne zna kako varljaca izgleda, ne zna kako tas nagriza, ne zna kako stipaljka radi, ne zna kako bebino govance smrdi (kiselo valjda, imao sam par prilika da osetim kod drugih, ja sam mlad jos... :) )sve rade kucne pomocnice, i onda neko dodje i sazaljeva ih?

lupi se rukom u glavu
 
zelenooka85:
A koliko se ziva pojede kad vidi drugaricu sredjeniju od nje?
Pa koliko ju je tipova izsutiralo a ona nezna jadna zasto?
Nije to bas tako top naj?

pa nije trik u tome biti najbolja i nejlepsa, vec biti dovoljno lepa za lovatora. e sada oko sutiranja... pa sutiraju se koliko znam i obicne zene, mislim da to nije vezano za ovu pricu o sponzorusama, nasilje u porodici je danas ko dobar dan malte ne- cesta pojava, a bar sponzorusa moze da ode kod sledeceg sponzora, a mnoge zene trpe jer su zavisne na neki nacin od partnera i nemaju gde


ej kaci jos neku slidzu :razz:
 
zelenooka85:
ja kad nesto resim to je reseno
cetri godine sam bila s deckom i znala sam da to nije konacno
sad sam godinu dana s novim,i znam da je konacno
a osim toga puca mi .... za brak
ima muskaraca za izvoz :)
i da nesto iskrsne u ovoj vezi malo se napatis i posle si ok :)


Jos jedna topmodelsica.... :roll: Malo li je....
 

Back
Top