KOSTUNICA NA B92.....

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Jedini komentar koji bi mogao da dam , za briljantno izlaganje bivseg (zauvek) premijera, narocito u delu , kada obrazlaze da njegovi biraci ne treba da znaju s kim DSS misli u koaliciju , vec je to suvereno pravo partije.......a onda neka ga kazne posle 4 godine, ako nisu zadovoljni, je :

121508935ab6.jpg
 
Ja nisam mogao da odslusam sve. otisao sam da jedem. Pa sam se vratio pred kraj.
Odmah sam video da nista nsiam propustio. :D
Nece da kaze sa kim ce u koaliciju,hehe. Ima to svoje. Samo ce verovatno da mu bude mnogo zao ako DSS i SRS zajedno ne budu imali 50%+jos nesto. :D
 
inagadadavida:
........ali, upravo ova slika docarava kako sam se osecao nakon sat vremena slusanja Kostunjavog mlohavca......... :roll:
Inagadadavida, čoveče, pa ti si zaista mazohista :shock: Glkedao si i slušao mlohavijusa pun sat. :?: :shock: Čoveče pa dobićeš neku neizlečivu duševnu bolest. To ne bi mogao da izdrži ni Supermen. :wink:
 
Gledao sam. Ne uliva poverenje, zastupa neka teze oko međunarodna prava i podršku stranih zemalja, ali to sve možeš okačiti mačku o rep. Ne kažem da nema istine, ali kako kaže Gojgićeva, džaba podrška Slovačke, Rumunije i Španije kad tu nema Francuske, Nemačke i VB.
Sledio sam se kad je rekao da je Srbija sad ta koja brani međunarodno pravo i UN. Podseti me na jednog pokojnika kojeg baš nisam voleo....
Inače, onako kao što Koštunica zna.
 
urospo:
Jel ima nekog da kaze nesto argumentovano i smisleno u vezi intervjua, kakav je bio i sl. ... ko je gledao naravno.

Evo ja cu da probam da nesto kazem,jer nisam aktivno slusao i nisam slusao ceo interviju.
Uglavnom sva on sto je on rekao oko Kosova i madjunarodnog prava i svih tih povelja,dokumenata ,pichkih materina...sve to ima smisla,ali jasno je da to uopste nije tesko pogaziti ako neko bas bude hteo.
On se kompletno oslanja na to medjunarodno pravo,na medjunarodne norme i prema sopstvenom priznanju nema plan B.
Oslanja se samo na nesigurnu Rusiju i njihova obecanja...i to ne preterano sigurna obecanja,nego sve "AKO ne bude u ovom ili onom interesu".
Pa pomenu i Kinu kada je pricao o VETU...koja Kina,oni su 5 puta stavili veto za poslednjih 60 godina. Kina je tamo negde daleko zanesena svojim privrednim razvojem.
Znaci mnogo se oslanja na taj ruski veto koji je jako klimav i rastegljiv. Mora je da podeli taj oslonca i na Evropu i USA.
Sredinu emisije nisam slusao...pa sam ga slusao pred kraj kako pokusava da objasnio zasto nece da kaze sa kim ce u koaliciju. Cak ni okvirno. Mislim da time gomilu SVOJIH glasaca stavlja u nedoumicu. On inace koliko znam uvek ljude ostavlja u nedoumici.
Za koncert...kako se osecao dobro jer se narod lepo zabavljao,mislim...meni je izgledao na koncertu kao da su ga na silu doveli. Jedva je cekao da prodje. Pa kako su to organizovali jer je nekada bilo zabranjeno,bla bla bla...kao da mi to ne znamo.
Eto...to je ono sto sam slusao. Bilo je tu jos nekih nemustih odgovora,ali se ne secam.
 
Torrente-BG:
Opa bato! Luksuziras se ! Krem sir,pasteta pa ti nije dosta pa majonez.

E a pazi kombinaciju:krem sir,pasteta i majonez.Ne bi me cudilo da kasnije bude scena kao sa one inagadadavida slike.

:D:D:D
Jogurt sve to svari,a ako jogurt ne svari onda obavezno svari unistivac jetre zvani Koka Kola. :D
Znam da deluje SILNO,ali navikao sam se vec godinama. Obozavam sve troje. Kada kupuje negde na ulici da jedem i kada treba zacini da se stave,samo kaze "stavi sve belo" :D:D Shvati kako hoces,hahahaha!
Torente,zovem te sledeci put. Bice i neki prsut ili nesto slicno,pa vruca lepijna,pa sve redom...UF! :D
 
Korner zastavica:
:D:D:D
Jogurt sve to svari,a ako jogurt ne svari onda obavezno svari unistivac jetre zvani Koka Kola. :D
Znam da deluje SILNO,ali navikao sam se vec godinama. Obozavam sve troje. Kada kupuje negde na ulici da jedem i kada treba zacini da se stave,samo kaze "stavi sve belo" :D:D Shvati kako hoces,hahahaha!
Torente,zovem te sledeci put. Bice i neki prsut ili nesto slicno,pa vruca lepijna,pa sve redom...UF! :D

Hajde kontroliši se :grin: :grin:
Jeo sam u 17h i sad mi tu trubiš o lepinji :lol:
 

Back
Top