Bjesovi,Blockout na bini zajedno sa Cecom.Sramota!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qotop:
"Ne znam sta se tebi prividja, ja ne zelim da vidim Block Out sa crnom udovicom na istoj bini."
hm ja se ne secam da sam ih video zajedno na bini ili mozda gresim?
Da li si ti uopste bio tamo i odslusao nastup? Da li si se mozda ikad zapitao kako to da ona "prava opcija" nikad ali nikad nije racunala na BO osim kad treba ici na pendreke? Blok aut je tamo izasao na binu odsvirao Deponiju , Protiv sebe i Finansijsku konstrukciju. Ako ti je lakse poredjaj te pesme u plej listu i poslusaj. Mozda su svi oni koji su "razocarani" imali priliku da se pojave tamo i svojim brojem pobede ove druge, a mozda su ipak ispali hrabriji time da sednu za tastaturu i opice po BO. Naravno da te niko nikad nije terao da slusas BO, ali te molim da ne pricas o stvarima kojima nisi prisustvovao jer ti to ne prilici. To sto je svima pa i tebi centralni dogadjaj bio Ceca & Bora, a ne BO je samo znak da verovatno imamo drugacije poglede na nacin borbe protiv kica. Blok aut je izasao i u lice rekao sta je imao da kaze, bez jednog slova preko toga (Ceca nije vidjena na bini ), pa i po cenu da ih mediokriteti optuze za izdajice (cesta etiketa u Srba).

ovo je sa Block Outovog foruma. u suštini se slažem sa tim likom, pa me je mrzelo da kucam nešto slično
 
Malo politike, malo slanine i eto ti doceka nove godine. Jadno i bedno. Hvalo Bogu... ja se nisam zajebao da odem ispred skupstine.
Corbu sam gledao na stadionu OFK Beograda i na Uscu i propisno se razocarao. Corba se tako ponavlja zadnjih par godina da polako gubi najzagrizenije fanove. A i citanje nekih velikih hitova sa papira... bez komentara. Ali j*biga... boljeg nemamo, necemo valjda slusati Bajagu?!
 
Nikom od pomenutih bendova nije bilo mesto na bini sa cekili.......Kazu da su to uradili zbog para.....da im verujemo???
a057.gif
 
gligi86:
Bjesovima i Blockoutu dvefinitvno nije bilo nije bilo mesto ispred skupstine, jer oni imaji pofilisanu publiku.Kako ih nije bilo sremota da svirju pred Cecinim fanovima.Malo sam razocaran i besan na njih :evil: .Za ove ostale nije ni cudo oni su odavno komercijala (Corba,DLM...............................)

Ma shta da ti kazhem, TUGA, JAD & CHEMER.

Ceca, likusha koja se na raznim "hepeninzima" razmece terminom "pravoslavlje", a nezna ni "Oche nash", nego chita sa papira, mislim da svi na forumu a i shire znaju shta je ona...

Vidim da neki prashtaju chorbi, valjda zbog starih hitova, ali chovek je do maksimuma iskomercijalizovan, i primer "'estradne" politichke podobnosti. Btw. za mene je "estrada" uvek oznachavala neshto pogrdno... A chorba je odavno u "estradi"...

Block Out gotivim, ali nisam znao da su bili na istoj bini...
 
Zaista ne vidim ništa loše u koncertu. Samo kod nas kad se pojave dva umetnika različitih žanrova na istoj bini je to šok. I Slipknot je garant nekad na nekoj dodeli nagrada svirao na istoj bini sa Britney Spears pa niko nije podigao frku i objavio veleizdaju roka. A ono što je najsmešnije oko cele stvari je to da na koncertu nisu bili pomenuti bendovi svi bi kritikovali zašto oni nisu bili. Govorilo bi se kako sjajni bendovi poput Bjesova i Blockouta ne mogu da održe koncert za novu godinu. Ne, zapravo ovo je druga najsmešnija stvar, a najsmešnija je što već znam sve potencijalne odgovore na moj post...
 
DeteSunca:
Zaista ne vidim ništa loše u koncertu. Samo kod nas kad se pojave dva umetnika različitih žanrova na istoj bini je to šok. I Slipknot je garant nekad na nekoj dodeli nagrada svirao na istoj bini sa Britney Spears pa niko nije podigao frku i objavio veleizdaju roka. A ono što je najsmešnije oko cele stvari je to da na koncertu nisu bili pomenuti bendovi svi bi kritikovali zašto oni nisu bili. Govorilo bi se kako sjajni bendovi poput Bjesova i Blockouta ne mogu da održe koncert za novu godinu. Ne, zapravo ovo je druga najsmešnija stvar, a najsmešnija je što već znam sve potencijalne odgovore na moj post...
Koliko sam shvatila ti Britney poredis sa Cecom !!! Pa to je neuporedivo !!! CECA JE BRE NAJVECA SELJANCURA...sa Cecom ne moze niko da se poredi...to je jedinstveno katastrofalno bice u svakom pogledu !!! nasa ``SRPKINJA``...Ona je bre nasa najveca BRUKA !!!Bruka je da Corba i bilo ko od nasih boljih muzicara peva zajedno sa njom ne bini.
 

Back
Top