Povoljno Pravljnje WEB Stranica
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Povoljno Pravljnje WEB Stranica

Početnik
    Učlanjen
    15.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Povoljno Pravljnje WEB Stranica

[B]POVOLJNO PRAVIM WEB SAJTOVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Povoljno Pravljnje WEB Stranica

Bez uvrede prijatelju, ali ako ne umes da pogodis ni tagove kako valja, kakve ces tek sajtove praviti?

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Hm, verovatno povoljne... ma da pitanje je šta ko podrazumeva pod terminim povoljno.[/font]

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio codemaker
    Bez uvrede prijatelju, ali ako ne umes da pogodis ni tagove kako valja, kakve ces tek sajtove praviti?
    Hehe bas sam i ja htjeo ovo da spomenem, al' stari boem codemaker je to vec uradio

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Posto na veliko?
    `Ocu ja kume da kupim dvajes` komada...
    Iz kopa pesma ori se,
    Sa naseg severa,
    Dok delije su uz tebe
    Ti si nepobediva

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Huh, "ucmekasmo" coveka na njegovo, prvom postu.
    Nadam se da se ne ljuti na malo sale ali to me podseti da pomenem opet i opet.. :

Previse ljudi zamislja da onog momenta kad uspe da prvi HTML fajl napravi tako da se uopste pojavi slika u browseru - postadose web dizajneri i to takvi da sad mogumirno da nude usluge drugima...
    Jos ako poveze nesto malo Flash movies, eto njega vec iskusnog web dizajnera, koji se usudjuje i u novine da da oglas.
    Nikako da shvate da to ne ide bas tako. Previse problema ce imati da resavaju, mnogo iskustva da skupe i mnogo truda da uloze da bi web dizajn bio ono sto ce mu donositi zaradu i sto ce mu dati dobre reference za dalje.

Da ne pominjem afinitete ka grafickom izrazavanju. Moze neko biti ne znam koliko vest u dizajniranju strane, poznavati i Flash do detalja, ako nema za graficki dizajn "cuku" sto kazu - nema od kompletnog web dizajna nista. A vidjam sajtove koji su tehnicki korektno uradjnei a graficki aspekt katatrofa...
    Ja sam ziv primer za ovo sto tvrdim. Poznajem sve sto se poznavati moze u HTML, koristim veoma suvereno i PHP, ASP a i pisem programe koji su zapravo EXE i genereisu HTML strane "on the fly" zavisno od sadrzaja databaza ili zahteva korisnika...
    Ali, po recima mog sina (i verujem mu), dosta sam "tanak" za graficko izrazavanje stranice. Cesto ga zamolim da mi nesto uradi u vezi grafike, jer shvatam da mu nisam dorastao, pa se zaprepastim kako moja glupa strana sada izgleda fenomenalno i profesionalno kad se on masi alata za graficki dizajn...

Sve ovo pisem i zbog momka koji jen postavio topic, ne moze to tek tako, "radim povoljno web strane" - poput "koljem povoljno po kucama" ili "povoljno prodajem kineske kisobrane.."
    Mnogo vise znanja tu treba. Jer, najgore je za takvog dizajnera kad naleti na zahtev neke firme koji ne da nema sanse da ispuni, jer ne ume, nego ne poznaje nikoga u krugu 700km koji mu moze to pomoci da zajedno odrade...

Mnogo se 'leba treba najesti da se covek moze nadati uspehu....

Slične teme

1. pravljnje mp3 melodija za mob???
    Autor planinac u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.02.2009., 22:24
  2. pocetna stranica
    Autor cema u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.06.2004., 16:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor