Šou program u 20h, večeras na RTS II.......!!!!

prof.Grof

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.596
Zavalite se u svoju omiljenu fotelju uzmite grickalice , sipajte piće i provedite u najžešćem humoru veče!

Šou program počinje "filmom"- akcionom komedijom Koaljicija Aljbanaca Preševske doljine a zatim pravo uživanje uz romantičnu komediju Unija Roma............

Uživajte, ne propustite ove dve komedije ! Pozdrav...........
 
inagadadavida:
ne vidim da ce tu biti ista smesnije nego kada gostuje Vucic, ili ona glupaca Jorgovanka........

BTW
gledam sinoc kako se Toma uznemirio sto su ganci osnovali svoju partiju, jer mu to dodje polovina birackog tela.........:):):), pa otisao u Marinkovu baru, i vice :" niko nas i vas ne moze da rastavi..."

:):):):)........to je komedija

A zasto su Romi glasali za radikale ,jer su ih podmitili sa njihovim cuvenim radikalskim senvicem
 
besniris:
Tuga i jad kome mi placamo pretplatu.
Тај харач је неуставан.Батић покренуо поступак о утврђивању уставности тог намета,и још није завршен.Намерно га одуговлаче,како би што више накрали.
Шта ћеш кад имамо ''демократску'' власт...
 
jedite_kod_Joa:
Тај харач је неуставан.Батић покренуо поступак о утврђивању уставности тог намета,и још није завршен.Намерно га одуговлаче,како би што више накрали.
Шта ћеш кад имамо ''демократску'' власт...

kad sam ovo procitao od Dzoa...da on podrzava neki Baticev potez...MOMENTALNO saljem e-mail adminu da me ODJAVI sa Krste.
Ovog momenta! :D


Kad smo vec kod tv pretplate,ja je ne placam. Mada nemam nista posebno protiv tv pretplate osim sto mislim da je PRESKUPA!!! Koliko bese,300 dinara? Ma uzas!
Ta pretplata ne vredi vise od 50 dinara...u vr' glave!
 
Korner zastavica:
kad sam ovo procitao od Dzoa...da on podrzava neki Baticev potez...MOMENTALNO saljem e-mail adminu da me ODJAVI sa Krste.
Ovog momenta! :D


Kad smo vec kod tv pretplate,ja je ne placam. Mada nemam nista posebno protiv tv pretplate osim sto mislim da je PRESKUPA!!! Koliko bese,300 dinara? Ma uzas!
Ta pretplata ne vredi vise od 50 dinara...u vr' glave!
Не подржавам зато што је одлука незаконито наметнута.
РТС је имао свој извор финансија(буџет) који им изгледа није давао довољно пара.Овако имају прилику да згрну много више него што им заиста и треба...То се зове лоповлук.
 

Back
Top