pitanje za zenski rod

L

lilica

Gost
Drage moje, posto na raznim muskim forumim citam kako oni traze zene koje su izazovne, znaju da se igraju, da ih privlace, da li se slazete da i muskarci treba da imaju `ono nesto`- smisao da zavode, kako te gledaju, oblace se, smeju, izazivaju...i uopste umeju sa zenama.Mislim iskreno da ih veeeelika vecina to nema, pogotovu ovde na Balkanu, vec izigravaju maco-tipove hladnjikavo-prepotentne, koji cekaju slatke zenske cica mace, a oni su kao cool!Molim vase misljenje o tome////
 
ja sam trenutno u vezi sa strancem (nije sa balkana) mislim da to sto zene ili muskarci traze nije toliko bas vezano za region vec jednostavno za porodicu mada svuda ima tog nekog urodjenog mentalitetaprobaj da zaobidjes takve likove ima i finih momaka samo ih treba pronaci Moji bivsi sa ^balkana ^ su bili izuzetni za druzenje ali nije nam islo u vezi Mislim da se ljudi u Srbiji generalno malo druze pa se malo ljudi i upoznaju
 
lilica:
Drage moje, posto na raznim muskim forumim citam kako oni traze zene koje su izazovne, znaju da se igraju, da ih privlace, da li se slazete da i muskarci treba da imaju `ono nesto`- smisao da zavode, kako te gledaju, oblace se, smeju, izazivaju...i uopste umeju sa zenama.Mislim iskreno da ih veeeelika vecina to nema, pogotovu ovde na Balkanu, vec izigravaju maco-tipove hladnjikavo-prepotentne, koji cekaju slatke zenske cica mace, a oni su kao cool!Molim vase misljenje o tome////
Balkan ti je jedno cudno mestasce... Eh.. Sta reci, naravno da sve zelimo nesto drugacije od onoga sto nam je ponudjeno. Zato, zaviri malo u sebe i vidi sta je ono sto ti je zaista potrebno. Nikada ne odstupaj od toga i videces da ces onda biti u kontaktu samo sa takvim muskarcima :wink:
A sto se tice BALKANAC sindroma... Ja mislim da je to bas slatko :lol:
 
hocete reci da ste potpuno zadovoljne tretmanom zena, da umeju da se udvaraju i imaju stila? Da im je zensko vaznije od nekih drugih stvari u zivotu?Da su za svaki sastanak doterani, umiveni, namirisani, spremni da ti skidaju zvezde s neba...?
 
lilica:
hocete reci da ste potpuno zadovoljne tretmanom zena, da umeju da se udvaraju i imaju stila? Da im je zensko vaznije od nekih drugih stvari u zivotu?Da su za svaki sastanak doterani, umiveni, namirisani, spremni da ti skidaju zvezde s neba...?


Pa zavisi valjda od zenske :wink:
Cico, kakav mamac, takva riba. Ako biras zarozane tipove, chekiraj gde gresis. Mozda pokusavas da od kretena napravis muskarca???
 
lilica:
hocete reci da ste potpuno zadovoljne tretmanom zena, da umeju da se udvaraju i imaju stila? Da im je zensko vaznije od nekih drugih stvari u zivotu?Da su za svaki sastanak doterani, umiveni, namirisani, spremni da ti skidaju zvezde s neba...?
Ne smes tako generalizovati...
Uostalom koliko das toliko i dobijes
 
delimicno se slazem sa lilicom... meni se ZAISTA ne svidja kad me startuje neki KVALIATETAN ali ucirkan tip... pre neko vece sam upoznala dva preslatka mladica i zaista da su bili str8 bilo bi divno, ovako posle takvog pocetka nisam zelela da imam bilo sta sa njima... :( :( :(

zasto vecina likova muva devojke u takvom stanju???

nemoguce je smuvati se sa nekim ko se tako ponasa, a opet nisam glupa da ne vidim neke druge njegove kvalitete...
 
malecka:
delimicno se slazem sa lilicom... meni se ZAISTA ne svidja kad me startuje neki KVALIATETAN ali ucirkan tip... pre neko vece sam upoznala dva preslatka mladica i zaista da su bili str8 bilo bi divno, ovako posle takvog pocetka nisam zelela da imam bilo sta sa njima... :( :( :(

zasto vecina likova muva devojke u takvom stanju???

nemoguce je smuvati se sa nekim ko se tako ponasa, a opet nisam glupa da ne vidim neke druge njegove kvalitete...
Nedostatak samopuzdanja... Nista vise...
 
Drage moje, sve ste vi u pravu...je licno nemam primedbe na svog primerka, prilicno se trudi, nego govorim onako uopsteno.Da otvorimo oci i vidimo sta se oko nas desava.Idete na neki muski forum , i cesto je tema:npr- sta se njima svidja kod zenske, traze izazovne, doterane, da zna da ih privuce, da ovo da ono...a onda mi pukne film i stavim u glavu sliku prosecnog muskog primerka koji vidimo oko sebe -na ulici i u svom okruzenju-i nesto mi ne stima! Ono sto oni zahtevaju od zena je da su ribe-obucene, doterane, zategnute, napirlitane, zanosne i ne znam kakve jos, sto je potpuno O.K. po meni svaka treba tome da tezi, ali, please, sta nude kad su tako zahtevni...Vecina ih je u istom fazonu, a ako je malo smeker, nosina mu je do neeeeba, pa boze moj.
Da se razumemo, ne pljujem po domacem muskom rodu, samo mislim da im fali generalno smeka sa zenskama, a traze puunnoo!!!!!!
 

Back
Top