Tadic na utisku nedelje, o Cedi ,DSS-u...

sw-darthBEN

Aktivan član
Poruka
1.135
Jedan kulturan razgovor izmedju Olje i Borisa razjasnilo je mnoge stavove demokratske stranke .
Na pitanje Olje kako mu Cheda ne smeta kao koalicioni partner posle izbora u vladi ,a smetao im je u stranci zbog hipoteke u kriminalu ?
Tadic je odgovorio da Chedu nisu iskljucili zbog navodnih prica o kriminalu jer to nigde nije dokazano nego zbog krsenja statuta stranke . I da nikoga ne osudjuje zbog promene politickog misljenja .... (zbog ovoga ce dobiti moj glas za predsednika)

O DSS-u i Kostunici rekao je da ima iste stavove za Kosovo kao oni , i da bi isao sa njima u koaliciju posle izbora kao i sa G17 .

Na pitanje kako misli da ide sa Mladjom u koaliciju ,kad je samo odaljio stranke sa predlogom Bozidara Dj. za premijera ?
Boris je odgovorio da licni interesi nemogu biti iznad drzavnih ...itd..

Ostale izjave prepustam da prenesu ostali koji ce pisati na ovoj temi , a gledali su utisak i voleo bi da cujem komnentare DSS-ovaca na pozive DS-a ?

I sve ostalo sto vam pada na pamet u vezi sa emisijom voleo bi da cujem (procitam) ,moj stav je pozitivan :)
 
Odlična emisija. Tadić se poneo državnički.
Bilo je patetika u nekim izjavama, tipa "predajem se ovom poslu" i takve stvari, ali avaj, niko nije bezgrešan.
Drago mi je što je decidirano rekao da se njegova politici prema Kosovu ne razlikuje od Koštuničine ni za pedalj.
Isto je jutros u kažiprstu ponovio i Boža da u Vladi nema mesta za Čedu zbog tog stava oko Kosova. Dežurnim patriotama, toliko.
Jednostavno je objasnio šta Srbiji znači samo status kandidata za člana, ne samo članstvo i to vrlo slikovito. Euro skepticima, toliko.
Sve u svemu, dobar nastup u kojem je siguran sam, razuverio dobar broj pristalica koalicije LDP i da je DS na putu kojim je krenuo i sam Zoran.
 
Lupio je i on jutros, da je par procenata razlike između DS i SRS, ja mislim da će biti bar 8% u korist radikala, ali videćemo.
Ono što pozdravljam, rekao je da će izneti 15 tačaka koje će biti realizovane do 31.12.2007.
Samo očekujem i da će reći da odlazi ako ne ispuni, time stavlja kao zalog svoje ime i daje reč. Konačno da političari počnu da daju obećanje i da ga realizuju.
 
Важно је напоменути како је у тој емисији, жгољава Оља свршавала док је причала са својим омиљеним ликом. Ко дерпе на бандери - не мо'ш јој скинути кез.
Нека, бар неком да је лепо ...
a130.gif
 
Lacibg:
Важно је напоменути како је у тој емисији, жгољава Оља свршавала док је причала са својим омиљеним ликом. Ко дерпе на бандери - не мо'ш јој скинути кез.
Нека, бар неком да је лепо ...
a130.gif

Al si ti domisljat ,ko svaki radikal kad nema sta da kaze sto je skoro uvek ,onda kenjate i vredjate
 
Lacibg:
Важно је напоменути како је у тој емисији, жгољава Оља свршавала док је причала са својим омиљеним ликом. Ко дерпе на бандери - не мо'ш јој скинути кез.
Нека, бар неком да је лепо ...
a130.gif

Ma pusti, podseti me na mnogo odvratniju scenu, gde bradati Miki sa Palme , svrsava dok prica sa masnim Seseljom..........fuj, bljak......... :roll:
 
jedite_kod_Joa:
Не слушам.Случајно сам налетео и чуо Божу како цијуче,па рек`о `ајде да га чујем шта ће да мути...

Мики Маус је марионета.

Hahahahaha...slucajno,a? :D
Ma ne boj se necemo ti mi nista,ali za ove tvoje ne znam.
A slusaj ovo...
Slusao sam pre par godina nekog golootocanina koji prica kako je sa njim robijao neki koji je stalo pricao "***** ti dugmence".
I ovaj ga jednom pitao sta mu znaci to "***** ti dugmence",a on mu kaze kako je kuci vrteo stanice na radiju i valjda slucajno naleteo na "Glas Amerike" ili "Slobodu Evropu" ili tako neku radio stanicu, i komsija ga cuo i prijavio.
I tako coverk zavrsi na Golom otoku.
Pazljivije i ti sa tim radiom. :D
 
Gledao sam reprizu i emisija je bila dobra, ali Tadic lupa u vezi Mladica i nastavku pregovora. Sto nije rekao zasto Mladic nije uhvacen do 2003 god., zasto tada nisu pravili klimu u javnosti, i kako tu klimu nameravaju sada da naprave. To o nastavku pregovora za 3 meseca i klimi su price za malu decu, ko li u to veruje...
 
jedite_kod_Joa:
Није тачно.И Караџић је на слободи.
Ваљда ће тако и остати...
I njegovog šefa, tatu Zlobu.
To da je Koštunica isporučivao, to bi vredelo gledati. Do danas bi ga tražili po vili Mir, imala Mira malu, ali mračnu špajzu, tu ko se zavuče...
Najveći licemer je bio kad je rekao da nije znao da je Sloba isporučen i onda njegov general Pavković kod Olivere Kovačević kaže da je znao i da je pitao (Koštunica Pavkovića) šta možemo da uradimo.
Sećam se da je ovaj rekao da jedino mogu da sruše helikopter....
 

Back
Top