Kako u sledecu fazu?

spirittt

Zainteresovan član
Poruka
243
Sve je super dok ne dodjemo kod mene u stan! Onda kad treba da bude nesto kazu mi : eee pa nisam ja takva bla bla..ne moze to tako... Ja pokusam da ne budem navalentan, kao fin sam, ali ni to ne pomaze..Sve sto dobijem je eventualno neki kiss i to je to !!
Dokle tako, pitam ja vas? Kad ce sex?
 
- Pročitaj kako je čovek na temi "yebala bi se al' da joj ne udje" (tema je išla skoro i nalazi se na 2. ili 3. str) rešio sličan problem :-D
- Probaj prvo sa petingom (kad se ona uzbudi obično bude druga priča...)
- Pokušaj da porazgovaraš sa devojkom i da je pitaš u čemu je problem (od ovoga velike koristi biti neće, ali ovo čitaju razni dušebriznici...) :wink:

-I konačno (ovo primenjuj samo u slučaju krajnje nužde):

Napravi se da si užasno povređen i ljut zbog njenog odbijanja i zamoli je da ode kući :twisted:
Ovo, ma koliko glupo izgledalo, retko kada omane... Uplašiće se da te ne izgubi, shvatiće da te je povredila svojim odbijanjem i sl
 
BanovanKorisnik:
- Pročitaj kako je čovek na temi "yebala bi se al' da joj ne udje" (tema je išla skoro i nalazi se na 2. ili 3. str) rešio sličan problem :-D
- Probaj prvo sa petingom (kad se ona uzbudi obično bude druga priča...)
- Pokušaj da porazgovaraš sa devojkom i da je pitaš u čemu je problem (od ovoga velike koristi biti neće, ali ovo čitaju razni dušebriznici...) :wink:

-I konačno (ovo primenjuj samo u slučaju krajnje nužde):

Napravi se da si užasno povređen i ljut zbog njenog odbijanja i zamoli je da ode kući :twisted:
Ovo, ma koliko glupo izgledalo, retko kada omane... Uplašiće se da te ne izgubi, shvatiće da te je povredila svojim odbijanjem i sl

Dobra je fora sa petingom ali neke nece da se upustaju ni u sta osim poljupca. Kad krenem malo po njima sklanjaju mi ruke..
A ovo kad se povredim i naljutim se- probao ja to, i posle par minuta se vratim i krenem ponovo ali opet ista prica!
 
spirittt:
Sve je super dok ne dodjemo kod mene u stan! Onda kad treba da bude nesto kazu mi : eee pa nisam ja takva bla bla..ne moze to tako... Ja pokusam da ne budem navalentan, kao fin sam, ali ni to ne pomaze..Sve sto dobijem je eventualno neki kiss i to je to !!
Dokle tako, pitam ja vas? Kad ce <a href="http://forum.krstarica.com/archive/sex">sex</a>?
Probaj da iskuliras taj prvi dolazak u stan, izdrzi do sledeceg susreta, nek izgleda da ni ti nisi takav momak
 
2pike:
Probaj da iskuliras taj prvi dolazak u stan, izdrzi do sledeceg susreta, nek izgleda da ni ti nisi takav momak

Probao ja i to! Ali obicno se do sledeceg susreta i ne vidimo, zbog obaveza, guzve pa kada opet dodjemo kod mene- ista pricha...
I posle drugog puta vise se i ne trudim oko nje, iako ona mozda tada hoce!
Pojavi se druga neka!
 
Brate, ala si ti površan neki... :lol:
Prvo - koja devojka ti dođe u stan (osim u po' bela dana), a da želi da vidi tvoju Winamp listu (sada više ne prolazi ono sa kolekcijom ploča :mrgreen: )? Danas... Meni se isto dešava, samo obrnuto :roll:
Ali, opet, ne razumem, el ti uopšte poznaješ te "devojke koje upoznaš, s kojima izađeš i sl..."?
Mislim, da li svaku pokušavaš da navataš na jednu noć ili ste pre toga izašli bar nekoliko puta? Ili radiš sa njima, ili su drugarice neke drugarice, sestre, druga...
Stvarno... Pa kako će se te devojke udati, ako se kresnu sa tobom onako, neobavezno? Znaš li ti da to ugrožava izglede za zasnivajne porodice? Ni ja nisam znala, pročitala ovde, na forumu...

I koji vam je, 'ebete sve što ugledate, dobićeš neku sidu pa će posle forum da ti bude kriv :twisted:
 
Ali, pored svega toga, nije ti baš pametno da ga izvadiš i vitlaš, učini da te ona poželi...
Ono "uplašiće se da te ne izgubi" mi nije baš najjasnije, ali valjda to pali na nekim devojkama, nemam pojma..... :( Probaj, ako si baš očajan, što da ne?
 
Lexa:
Brate, ala si ti površan neki... :lol:
Prvo - koja devojka ti dođe u stan (osim u po' bela dana), a da želi da vidi tvoju Winamp listu (sada više ne prolazi ono sa kolekcijom ploča :mrgreen: )? Danas... Meni se isto dešava, samo obrnuto :roll:
Ali, opet, ne razumem, el ti uopšte poznaješ te "devojke koje upoznaš, s kojima izađeš i sl..."?
Mislim, da li svaku pokušavaš da navataš na jednu noć ili ste pre toga izašli bar nekoliko puta? Ili radiš sa njima, ili su drugarice neke drugarice, sestre, druga...
Stvarno... Pa kako će se te devojke udati, ako se kresnu sa tobom onako, neobavezno? Znaš li ti da to ugrožava izglede za zasnivajne porodice? Ni ja nisam znala, pročitala ovde, na forumu...

I koji vam je, 'ebete sve što ugledate, dobićeš neku sidu pa će posle forum da ti bude kriv :twisted:

Pa to su uglavnom poznanice, drugarice nekih drugarica....i sl.
A to je samo slucaj kod mene izgleda...Moj drug npr koju god privede on je odradi! I svaki dan je sa drugom...Ja ne znam kako uspeva..On je samo prosle godine bio sa vise od 50 riba! I skoro svaku je jos i snimao!
A meni da dodje ista ta riba koja se s njim kresala ja ne bi uspeo da je odradim! Ne znam gde gresim....
 
spirittt:
Pa to su uglavnom poznanice, drugarice nekih drugarica....i sl.
A to je samo slucaj kod mene izgleda...Moj drug npr koju god privede on je odradi! I svaki dan je sa drugom...Ja ne znam kako uspeva..On je samo prosle godine bio sa vise od 50 riba! I skoro svaku je jos i snimao!
A meni da dodje ista ta riba koja se s njim kresala ja ne bi uspeo da je odradim! Ne znam gde gresim....

Eee, pa ocigledno nisi iz istog testa, kao tvoj drug....kao prvo, sa takvim devojkama se ne izlazi....upecas je uvece negde ( ne znam gde ti izlazis )....naravno moras, da procenis devojku, dali ona zeli samo kres, zezanje ili nesto drugo...predlozis, da odete do tebe...nemoras, da joj pokazujes ni Win Amp, ni Media Player listu...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_26.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_61.gif
...ako si je upecao na pravi nacin, doce kod tebe samo na kres....

Znaci dobro moras, da procenis ribu, njeno ponasanje, trenutak...da se poklopi....Tvoj najveci problem je sto upecas ribe, koje ne zele kres semu, vec nesto ozbiljnije....a zasto tebi zapadnu takve ribe za oko? Verovatno zbog toga sto ti nije bitan samo kres, kako sam sebe zelis, da ubedis....mozda si samo sunjav, ne umes ...ko bi ti ga znao...

Naravno, moras, da budes malo simpatican ili lepotan, da znas, da "pricas" ono sto takve ribe zele, da cuju, da privlacis...a najbitniji je nacin razmisljanja i samopouzdanje...
Pa ti vidi sta imas, a sta ne....

Nisam kompetentna, da pricam na ovu temu...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_70.gif
 
pasoje:
"Ja pokusavam da ne budem navalentan" al se iz aviona vidi
da mi na celu pise "Kad ce sex??" - da nije ovo?
Zaista !

Mislim da je nesto najgore za muskarca kada istovremeno prodaje finocu i daje utisak dobrog dechka iz komsiluka i kada mu na celu pishe:"Preklinjem te, hocu sex, daj mi, daj mi, daj mi...daaaajj mi".

Nema smesnijeg i bednijeg prizora. Tada zene 'oce samo da ponizavaju, nikako da dadnu...
 
spirittt:
Sve je super dok ne dodjemo kod mene u stan! Onda kad treba da bude nesto kazu mi : eee pa nisam ja takva bla bla..ne moze to tako... Ja pokusam da ne budem navalentan, kao fin sam, ali ni to ne pomaze..Sve sto dobijem je eventualno neki kiss i to je to !!
Dokle tako, pitam ja vas? Kad ce sex?


Nema sexa ........to je PLATONSKA LJUBAV :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top