Vencanje sa trubacima i ciganima ili moderna varijanta?

Pa sad kako se uzme........ja nemam nista ni protiv tih luksuznih varjanti,ni protiv ovih skromnijih.Svako radi kako mu odgovara.Moja svadba nije bila nesto pompezna,ali bili su svi oni ljudi koji su trebali.I to mi je bilo najbitnije........bilo je veselo,lepo......Meni je licno bilo glupo da zovem svu rodbinu,a pri tom da im svima ni imena ne znam(posto smo jako biliski i cesto se vidjamo:-)
i da sada od toga pravim ne znam sta,kada mogu lepo da to sve proslavim uz one koje zaista volim,i cije prisustvo mi jos vise taj dan cini posebnim.
 
ja bik d dadnem svoi glas na venčavanje sas trubači i cigani.jel brez toga neide
dočim se koja odavle mor bit odluči za taku variantu nek me brez pardona cimne na imboks poruke.ćem d odgovorim monumentalno u trenutku
imam vrh ekipu.ja pa mali moj brat okom sum već piso.toj oni štoj svira ćemane ondak žikica na basu i gane na ostali žičami imstrumenti.
imam i trubači iz kuršumliu direkt ima da dojdu sam nek ustreba.nema da fali za naše forumaške snajke.ja ćem se amgažujem ne ma da brigate
 
Kada bih ja, kojim slucajem, pravila svadbu... obavezno bi to bilo na dan Tetke Bibije, 6. maja... Pozvala bih sve komsije iz ulice, rodjake i prijatelje sa svih strana, svu bracnu i vanbracnu decu svih mojih ljubavi, sve bivse zene, sve Cigane iz kraja, pisce koje volim, one koji su mi se nekada osmehnuli, duhove svih dragih koji vise nisu zivi (bili bi kao Kusturicine letece ribe, iznad Kalisa, gde bi bila svadba).
Da, sluzila bi se medovina...
I posle biste rekli: I ja sam tamo bio, i medovinu pio, i jos mi je mokra brada...
 
NatasaNatasa:
Imam puno prijatelja i prilično sam vezana za svoju familiju ..... Ne bih pravila svadbu od 300 ljudi jer je previše, a opet ne bih mogla zbog svih dragih ljudi (koji su mi tu i kad sam srećna i kad sam tužna) da napravim venčanje za samo nas 4ro ...

Mislim da bi svadbica od 100ak ljudi uz tamburice ..... definitivno bila moj izbor ...

kakva penzija:)
 
Ljudi, zar biste zaista tolike pare dali na provod sa gomilom, vama licno, cesto i nebitnih ljudi? Ja sam mislila da su svadbe davna proslost za sadasnjost koju prezivljavamo... Mislim, ne kazem da "parada pijanstva i kica" nema svojih drazi, ali kad pomislim na taj silni novac koji se ulaze... pre bih otvorila stednu knjizicu u nekoj banci ili uzela kredit za kola ili dala kaparu za stan... ili jednostavno sa svojim muzicem otputovala na neko egzoticno mesto! :)
 

Back
Top