Ništa ih ne može razdvojiti:

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Velika nacionalna ljubav Srba i Hrvata u Melburnu

f0.jpg
 
Ne znam..ja se secam npr.jedne nadrealistichne situacije iz Montreala 2005.kad sam video na prenosu vaterpola...sad se vishe ni ne secam dal lik sa srpskom zastavom u sred shahovnichara il obrnuto....
Ima momenata kad te prosto iznenadi pristojnost(retko ali ima) a chesto se nazalost desi i Kranj.
Yebiga,velika koncentracija budala na malom prostoru.
 
Nexus 6:
navijaci, tj. huligani, nemaju nacionalnost... :roll:

Baa sam malopre napisao na Fudbalu nesto slicno.
Gledao sam HRT i njihov izvestaj o ovom,bogati,nemilom incidentu.
Kazu kako su srpski nacionalisti napali hrvatske navijace.
Ajdeeeee...!!! :D:D
Mi smo neki nacionalisti,a oni su navijaci.
Da je neka ZNJ televizija,pa da kazes da seruu,nego sto je drzavna televizija,pa ne moze da kaze "sukob srpskih i hrvatski navijaca".
Ma smesni su...mnogo su smesni koliko su iskompleksirani.
 
Korner zastavica:
Obere,navijaci i huligani uopste nisu NISTA SLICNO.
To razgranici,posto znam da si imao zesce rasprave zbog toga na Basketu ili Fudbalu ne mgu da se setim sad.

hehe :)
ma mislim na ono sta taj naziv prvo pobudjuje kod ljudi....
isto kao skinsi - cim kazes skins, odma pomislis na celave nazi budale, ali tu imamo i one sarpovce, red skins blue skins ili koje vec frakcije.....
 
Obersturmfuehrer:
hehe :)
ma mislim na ono sta taj naziv prvo pobudjuje kod ljudi....
isto kao skinsi - cim kazes skins, odma pomislis na celave nazi budale, ali tu imamo i one sarpovce, red skins blue skins ili koje vec frakcije.....

Znas kako,iam to i drugu stanu. Recimo zbog toga sto su skinski,koji su celavu uglavnom,na losem glasu neki misle da su svi koji su celavi skineri. Mis'im...
Tako isto i za navijace. Cim vide da nekoliko njih ide ulicom i peva navijacke pesme odmah kaze HULIGANI,iako momci nikoga ne diraju.
Pa i to mu ide pod stereotip. Jer pre neki dan gledam na TVu,neki englski klub okacio na ulazu na stadion natipse u fazonu: "Ne primamo navijace u Paul and Shark,Lloyd...i jos nekim odevnim markama" :shock:
I...fora je u tome da je murija provalila da su huligani poceli da oblace skupu garderobu da ih ne bi provalili. Kupuju covece svake nedelje nove jakne,cipele i pantalone kada idu na utakmicu.

Odakle im pare pitao bi ja njih...mamicu im *****...:D:D
 
A ovako piseu Crvi. :lol:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=337268

http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=43&idt=118817

__________________________________________________________________________
"Mrzimo Hrvate i izbost ćemo svakog od njih"
Objavljeno prije 6 sati


"VOĐE navijačkih bandi Srba i Hrvata, zaslužne za neupamćene nerede u povijesti Grand Slama, najavile su nove obračune", najnovije su informacije australskog lista The Age.

"Iako nismo prvi počeli, izbačeni smo van. To nije pošteno, već je rasistički." - komentira srpski navijač Saša Alesić koji je sudjelovao u brutalnom sukobu.

No, izjave drugih srpskih navijača prilično su kontradiktorne. Jedan od njih tvrdi da je tučnjava bila pomno planirana danima prije početka Australian Opena. Najesktremniji su SMS-om pozivali na masovnu tučnjavu, a nisu rijetki ni oni koji vjeruju da sukob još nije okončan.

"Danas smo pobijedili, sutra se ponovo vraćamo" - najavio je jedan "navijač" koji je tijekom razgovora s australskim novinarima imao srpsku zastavu.

Organizatori su u strahu od nove eskalacije etničke netrpljivosti, unatoč maksimalnoj angažiranosti osiguranja.

"Mrzimo Hrvate i razbit ćemo im glave nakon meča. Znali smo da dolaze, kao što znamo da će sutra doći u još većem broju. Bit će ih 200, ali nema veze, izbost ćemo svakog od njih." - najavljuje anonimni srpski navijač tijekom razgovora s australskim novinarom.

Naši navijači s druge strane, tvrde kako su Srbi verbalnim uvredama inicirali sukob, koji je vrlo brzo prerastao u opću tučnjavu. No, jedan je Hrvat priznao da mnogi navijači iz obje skupine nisu došli gledati tenis.

"Ovdje sam zbog Hrvata, a ne zbog tenisa. Želimo uzvratiti udarac jer je duga povijest između Hrvata i Srba." - nastavlja.

Mario Ančić koji se u vrijeme nereda borio na terenu stao je u obranu hrvatskih navijača.

"Čudi me što se to dogodilo, pa mi imamo najbolje navijače na svijetu. Oni znaju što je korektno navijanje i ne pamtim da su ikada inicirali nekakav eksces." - kaže naš tenisač.

D.R.
Foto: Herald Sun
 
Ja cuh da su se umesali i grcki navijaci, koji su bili na strani srpskih. Jel' to - to?
Najsmesnije mi je sto su na kraju isterali hrvatske i srpske navijace a Grci ostadose, hehe

Inace, dobri smo dokle god ne zabadamo nozeve teniserima, kao sto je to svojevremeno uradio jedan nemacki navijac Stefi Graf, nasoj Moniki Seles, zar ne?

Ipak smo mi sa Balkana, kao navijaci (a i u svemu ostalom, uostalom), naivni - naspram prekaljenih civilizovanih navijaca iz Evrope... :P
 

kakva gomila bolida. ali na teniskom meču :roll:

giovaniI:
ma sta se mi imamo zavaravati,hrvati su neko ko nas ne podnosi i ko nam to javno porucuje!
a ova bjeda od Tadica ceda se izvinjava optet,kao da gledam,ALI U MOJER IME TO NEKA NE RADI!

u tvoje ime može da se izvinjava predsednik rs ili predsednik bih. tako da nema osnove da se osećaš ugroženo i uvređeno tadićevim postupcima :D
 

Back
Top