Duhoviti muskarci pomozite!
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Duhoviti muskarci pomozite!

Gost 255
    Guest

Podrazumevano Duhoviti muskarci pomozite!

Imam 19 godina i ide mi odlicno sa faxom, porodicom, u svim ozbiljnim temama, ali se ne snalazim sa banalnom stvari za sve vas, a to je sledece.

Imam neku fobiju da kada neko obraca paznju na mene i na ono sto govorim, pa bilo to i obicno caskanje, ja se pogubim skroz, odnosno nekako me je sramota i ne prijatno mi je, i jedva cekam da se razidjemo, a kasnije kontam kako sam lud zbog te ne prijatnosti.

Zanima me kako vi uopste pristupate razgovoru pred nekim ko vam nije clan uze porodice.

Slusam klince od 13 kako se smeju u busu i caskaju i to je jedina stvar koja mi jako fali u zivotu i zbog koje sam nesrecan.

Kako da prevazidjem strah od toga da ce me osmeh izdati, da cu se naglo uozbiljiti i uplasiti.

**** mi se za sve petice u skoli i diplome ako ne uspem da budem normalan kao i vi. Ljudi, budite srecni jer ne znate kako je lose ovako.
    Hvala unapred na savetima.

Obećava
    Učlanjen
    04.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Duhoviti muskarci pomozite!

Citat Original postavio Gost 255
    Imam 19 godina i ide mi odlicno sa faxom, porodicom, u svim ozbiljnim temama, ali se ne snalazim sa banalnom stvari za sve vas, a to je sledece.

Imam neku fobiju da kada neko obraca paznju na mene i na ono sto govorim, pa bilo to i obicno caskanje, ja se pogubim skroz, odnosno nekako me je sramota i ne prijatno mi je, i jedva cekam da se razidjemo, a kasnije kontam kako sam lud zbog te ne prijatnosti.

Zanima me kako vi uopste pristupate razgovoru pred nekim ko vam nije clan uze porodice.

Slusam klince od 13 kako se smeju u busu i caskaju i to je jedina stvar koja mi jako fali u zivotu i zbog koje sam nesrecan.

Kako da prevazidjem strah od toga da ce me osmeh izdati, da cu se naglo uozbiljiti i uplasiti.

* mi se za sve petice u skoli i diplome ako ne uspem da budem normalan kao i vi. Ljudi, budite srecni jer ne znate kako je lose ovako.
    Iskreno, samo se odvoji od kompjutera i pocni vise da izlazis. Postaces vremenom komunikativniji , duhovitiji, jednostavno ces planuti nekom energijom. Videces. Samo imaj vere i uspeces...

Pokusaj da slusas ljude , to mislim da treba takodje i ja da poradim. Samo kod mene ti nije problem da se pogubim.

Samo mirno covek, i bez sekiracije...
    Pozdrav

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

U principu si vec dobio odgovor.
    Pokusaj da budes u vecem drustvu gde niko i ne ocekuje nesto od tebe. Sedeljke na kojima je tesko doci do reci. Slusaj druge, pa kad ti dodje...
    Samo bez nervoze, a to i nije tako strasno.
    Znam dosta pozitivnih likova koji dosta retko se ukljucuju u neke polemike...

Zainteresovan član ramzes022 (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

nemoj da se ljutis i da mislis da se pravim pametan ali posto sam i sam isao na kurs iz psihologije (27 radnih casova iz ciste zaje*bancije da bih skontao neke stvari ozivotu i u zivotu)obicno stidljivost ako se ne prevazidje do 15 ili 16 godina zivota nazalost u 70 % slucajeva ostaje stidljivo dok se samo 30 % "leci".

Pokusaj da budes opusten ma kako to tesko bilo samo BATE OPUSTENO i bas te briga sta drugi misle...

Zainteresovan član iznogud (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Po mom skromnom misljenju nije najbitnije da pricas po svaku cenu vec da to radis kad imas potrebu da nesto kazes.Ovo sto si gore napisao meni deluje sasvim prirodno i normalno.Mislim da ti je mozda vise potrebno da shvatis ko su ti pravi prijatelji sa kojima se osecas prijatno i mozas opusteno da pricas o svemu.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

E, znas kao ja to resavam? Posto sam novinar, stalno sam u kontaktu s ljudima, i najbolji stav koji mozes d aproizvedes o sebi desava se uprvih nekoliko sekundi. Znaci, pridji opusteno, KAO DATI JE CLAN PORODICE (zamisli ako hoces, caleta), i SIROKI OSMEH plus cvrst stisak ruke, i ne brini sta ce o tebi da misle. Ako i nisi sanmopouzdan, ovo ti je mala strateska igrica za kreiranje self/imidzinga, a videces da pali. Ljudi ce prema tebi biti oMA i opusteniji i naklonjeniji ti.
    POZ.

Ističe se timmy (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano timmy

sto vise izlazaka a ako nemas s kime onda se upisi na neke tecajeve recimo ples,folklor itd. gde ces vremenom da udjes u stos

Elita nije_lako (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    587

Podrazumevano

U razgovoru sa ljudima uvek ih gledaj direktno u oci i prestani misliti o svom stavu (fizickom) u tom trenutku, kako izgledas, sta ta osoba misli o tebi, da li ces "odvaliti" neku glupost i sl. Pazljivo slusaj sagovornika, prati temu. Ne ustrucavaj se da izneses svoj stav i misljenje.Ako ti u datom momentu padne na pamet neka dosetka ili sala "ispali je" bez mnogo razmisljanja - samo opusteno,bez usiljenosti i izvestacenosti.Dok se ti odlucis da li da kazes ili ne kazes...pa dok ne uskladis mimiku i gestove sa pricom...od svega ostane splacina.Sve iz prve! Ako je i glupo, barem je tvoje licno - i ponosi se tim :wink: ! I drugi ljudi odvaljuju gluposti, pa prezive.Ne plasi se podsmeha ili potcenjivanja.Budi onakav kakav si sa ukucanima. Jednostavno budi ti, onakav kakav oduvek jesi. Kome je stalo do tebe - stalo, ko nije shvatio koliko vredis - shvatice, ko te ne gotivi - zabole te djon! 8)

Elita nije_lako (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    587

Podrazumevano

:shock:
    Ona je tek sad videla da je pitanje upuceno muskom rodu...sorry! ops: :wink:

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Skoncentrisi se, i pogledaj malo druge!

S vremenom ces primjetiti da su i oni daleko od savrsenosti, i da svi imaju i uspone, ali i padove.
    Koje okolina vidi. I opet, boli ih briga i svi idu dalje.

Onda ces shvatiti da ni ti nisi nista drugaciji - i stvari ce krenuti same od sebe :wink:

Guest

Podrazumevano Re: Duhoviti muskarci pomozite!

Citat Original postavio Gost 255
    * mi se za sve petice u skoli i diplome ako ne uspem da budem normalan kao i vi. Ljudi, budite srecni jer ne znate kako je lose ovako.
    brate i meni je tako al se prihvatish da si lud i onda postanes polako normalan

Slične teme

1. Muskarci,pomozite nam da budemo jos bolje u krevetu!!!
    Autor Mici u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 06.07.2015., 01:23
  2. Muskarci pomozite jednoj devojci
    Autor Samanth@ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 21.01.2005., 16:07
  3. Muskarci pomozite..ima li neko slicno iskustvo??
    Autor gosca26 u forumu Muškarci
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 19.01.2004., 23:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •