Skoro sam prevarila...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tweety1980

Zainteresovan član
Poruka
108
Moram nekome da se izjadam i da cujem tuđa iskustva i mišljenja...
7 godina sam u sretnom braku i to stvarno sretnom. Ima tu i tamo nekih nedostataka, ali gdje nema toga.
Poceo me privlaciti muzev radni kolega... Uvijek mi je bio simpatican, drag... Ali, kad sam shvatila da ja dolazim kod muža na posao radi njega, a ne radi muža, shvatila sam da je đavo odnio šalu. Nisam htjela da mi se to desava, pogotovo zato sto mi taj "kolega" nikad nije dao povoda za takvo nesto. Zato sam ga pocela izbjegavati. Nisam htjela da se zaljubim (Uostalom mislila sam da je to nemoguce).
Kad me ne bi bilo nekoliko dana, jedini je on primjecivao da me nema... I ... neznam ni ja kako, on je rekao da mu nedostajem kad ne dolazim cesto, ja se nasalila s njim da mi se javi kad mu budem nedostajala... i on mi se odmah sutradan javi porukom... I tako je to pocelo. Ja mu rekla sto osjecam, on kaze da ni on nije ravnodusan... Culi smo se 2-3 dana tako i onda kad smo pricali shvatili smo da to nema smisla, i da nista ne poduzimamo, jer nije u redu...
Tako smo tjedan dana govorili, a onda se poljubili... I poslje toga smo bili jos jednom zajedno, a svakodnevno smo se culi i svakodnevno govorili da necemo vise (Iskreno, vise on nego ja). I nismo bili nikako poslje, ali smo se stalno dopisivali i razgovarali.
I prije nekoliko dana je on na malo bezobrazan nacin sve to prekinuo... Jedan dan sve bajno krasno, drugi dan : Ne moze on vise... A svaka druga poruka mu je i inace bila: Crnjak mi radi tvog muza...
Ja se grozno osjecam. Stalno mislim na njega... Ludim. Zaljubila sam se pravo...
Muz nista ne primjecuje. Nitko nista ne zna. Ja i on se pred drustvom pravimo da nikad nista nije bilo izmedu nas, a ja poludi. Samo gledam u mobitel i cekam njegovu poruku. A ona ne stize.
Eh, da mi je ovo netko pricao... Pomozite!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top