ZVUKOVI...

Khm?
Smeta... ne znam, mislim da mi ne smeta nista. Kakav telefon, boze sacuvaj, ne 'ebem ja to 2%, moze do sutra da zvoni. Ma nista, bombe da padaju okolo...
A, pali... pa sve ono sto ona ispushta i sto je posledica nashe aktivnosti, od skripe kreveta do ehoa prosotra :lol:
Ne, jednostavno volim kad cujem koliko smo nestashni :P
 
moje lice krije dushu starca
moje noge nose mrtvog choveka
mozhesh me zvati kako god hocjesh...

e kad bi moglo da da ****** i ne se.re usput.
poshtovao bih to.
 
Pali me njegov glas... taman i da pricha o bubashvabama.. :lol: shto naravno ne radi...;) ali da radi,ne bih mu zamerila...ima divan glas..i sve shto kazhe u tim momentima meni je sexy... a on zna jako dobro shta treba da kazhe..u svakom trenu ;)
Ne smeta mi nishta.Zaista.Nauchila sam da uzhivam pored njega u potpunosti i ne dozvoljavam da me okolina ometa. :D
 
Jao, i meni smeta kad cujem da korake na nasem stepenistu sto najavljuju njegovu mamu :(..no, srecom pa smo se nekako nastimovali vremenski :)..a prijaju mi svi zvuci sexa..uzdasi, narocito..
 
pasoje:
smeta mi sto hrce dok ja radim
...slusham ja neku zzenu pre neki dan... prica kako sve po kuci ona radi - ali to je neki 1001 posao.... i uz to, ona smatra da je to sve njena duzznost i da bi, u sluchaju da joj muzz pomogne (baci djubre i sl...) smatrala da je on papuchar....
e sad, mozzda joj muzz nije papuchar, ali teshko da je yebe, s obzirom da bih ja u njenoj kozzi pala u 21h i zahrkala... mozzda je to i tvoja pricha... pomozi malo zzeni.... pa ti nece smetati hrkanje... :)
...@tema
....smeta mi kad shkripi krevet.... ali ne moj. nego cimerkin.... skroz smo ga razdrndali.... a ona se zzali kako je bodu federi.... a ja se pravim looda... pa kad chujem kako shkripi, pomislim "opet ce da mi se.re"... al utom isto i zaboravim.
 

Back
Top