ponovo dilema...........

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Upravo sam odgledao Borisa Tadica.......na "utisku nedelje"...
Mashala, baja je veceras bio u formi kao retko kada.........

Taman sam pre neki dan odlucio da glasam za Cedu, kad me , eto , opet Tadic pokoleba odlicnom retorikom , i programom............

Molim prijatelje sa foruma, da mi pomognu u dilemi, za koga da glasam....... :wink:
 
Ceda ima najbolje sanse da izvuce Srbiju iz krize..
Treba samo da organizuje proizvodnju marihuane u Srbiji-kao sto to radi USA..
Ako USA godisnje na svojim poljima proizvede oko 36 milijardi droge-onda moze Srbija 5 milijardi i tako ce trade balance biti pozitivan..
Ceda treba da pobedi i da nova himna postane -Zivela Trava...
Od Cede Sve Zavisi..
 
inagadadavida:
Upravo sam odgledao Borisa Tadica.......na "utisku nedelje"...
Mashala, baja je veceras bio u formi kao retko kada.........

Taman sam pre neki dan odlucio da glasam za Cedu, kad me , eto , opet Tadic pokoleba odlicnom retorikom , i programom............

Molim prijatelje sa foruma, da mi pomognu u dilemi, za koga da glasam....... :wink:

Gledao sam ga i ja.
I ne znam sta da ti kazem...:D
Ja necu moci da glasam jer necu biti tu,eto...a i inace se ne cimam oko izbora. Glasao sam dva puta u zivotu.
Jednom 2000. a posle toga kad je bilo ono Tadic-Nikolic,kada je Tadic postao Predsednik.
 
savin:
Ceda ima najbolje sanse da izvuce Srbiju iz krize..
Treba samo da organizuje proizvodnju marihuane u Srbiji-kao sto to radi USA..
Ako USA godisnje na svojim poljima proizvede oko 36 milijardi droge-onda moze Srbija 5 milijardi i tako ce trade balance biti pozitivan..
Ceda treba da pobedi i da nova himna postane -Zivela Trava...
Od Cede Sve Zavisi..

Mora ce Ceda da pripazi na svoje prijatelje iz Juzne Amerike koji nece blagonaklono gledati na ovako ozbiljnu konkurenciju. :D :D :D :D :D :D
 
inagadadavida:
Upravo sam odgledao Borisa Tadica.......na "utisku nedelje"...
Mashala, baja je veceras bio u formi kao retko kada.........

Taman sam pre neki dan odlucio da glasam za Cedu, kad me , eto , opet Tadic pokoleba odlicnom retorikom , i programom............

Molim prijatelje sa foruma, da mi pomognu u dilemi, za koga da glasam....... :wink:
Od ta dva, Tadić je bolje rešenje.
 
filatelista:
Mislim da se večeras ponašao državnički. To je razlika između DS i Čede, jer je DS državnička partija, nasuprot, LDP se bori za cenzus sa mogućnošću uticaja na srpsku budućnost kao i Hobiti.
Ne želim da ti sugerišem :wink:

Veceras je stvarno kazem , bio u formi ........majstorski , svaka cast......
Nesto sam pokusao da zamislim u momentu mlohavoh mlitavca , kako prica celu jednu emisiju, i samo sam se stresao..........mislim......strasno bi to smaranje bilo, nehumano :roll:

A i onaj iz LDP, Prokic, ili kako se zvase, koji me inace nervira, se veceras mnogo proseravao na "Pinku"........ne znam sta bi Vesni i Zaretu da ga povedu......bolid :evil:
 
savin:
Ceda ima najbolje sanse da izvuce Srbiju iz krize..
Treba samo da organizuje proizvodnju marihuane u Srbiji-kao sto to radi USA..
Ako USA godisnje na svojim poljima proizvede oko 36 milijardi droge-onda moze Srbija 5 milijardi i tako ce trade balance biti pozitivan..
Ceda treba da pobedi i da nova himna postane -Zivela Trava...
Od Cede Sve Zavisi..

I ja sam za to.
Dosta je seljak sadio slabo profitabilnu psenicu,secernu repu,suncokret.....
;kada Ceda dodje na celo drzave sadice se samo profitabilne kulture:marihuana,mak,koka...... i eto resenja za poboljsanje zivota na selu i zadrzavanje mladih u njemu.Cak mislim da ce gradska deca sva zeleti u selo da se presele.
 
Korner zastavica:
Gledao sam ga i ja.
I ne znam sta da ti kazem...:D
Ja necu moci da glasam jer necu biti tu,eto...a i inace se ne cimam oko izbora. Glasao sam dva puta u zivotu.
Jednom 2000. a posle toga kad je bilo ono Tadic-Nikolic,kada je Tadic postao Predsednik.

Batice , glasacu ja umesto tebe........pa ovo je Srbija :D :D :D
Znam coveka u kontroli....... :wink: .......samo reci sta da zaokruzim :D :D :D
 
inagadadavida:
Veceras je stvarno kazem , bio u formi ........majstorski , svaka cast......
Nesto sam pokusao da zamislim u momentu mlohavoh mlitavca , kako prica celu jednu emisiju, i samo sam se stresao..........mislim......strasno bi to smaranje bilo, nehumano :roll:

A i onaj iz LDP, Prokic, ili kako se zvase, koji me inace nervira, se veceras mnogo proseravao na "Pinku"........ne znam sta bi Vesni i Zaretu da ga povedu......bolid :evil:

Kažem ,bez obzira što sam član DS već skoro pa deceniju, Vesna Pešić je za mene strašan autoritet i demokratski "svetionik". Žena je retko kad omanula, ali gledajući iz ove perspektive, vrlo malo razlike ima u politici LDP i DS (najveće se tiču Kosova) i možda nije realno očekivati da će promenu toliko potrebne svesti i pogleda na ponos, saveznike devedesete, ratove i ostala mantranja promeniti LDP koji se bori za cenzus od DS koji će imati oko 25%
 
sada nemam dilemu za koga da glasam. glasacu za ds. ja ih kapiram kao ekipu najnormalnijih ljudi i opciju za srbiju u ovom trenutku.

inace, kolicina simpatija prema ldp-u kod mene raste kolicinom ljigavosti koju serviraju 'domacini'. kad vidim voju i cecu u paketu, odmah mi cheda postane bliskiji.

istu proporciju gajim i kod odnosa ds-a i radikala.
a posto su mi sada radikali najgora stvar i najveca pretnja u srbiji, konstantna ljigavost, onda zato ovog puta i glasam za ds;)

ako sranye u zemlji potraje...na prvim izborima posle ovih ima da pocnem da zaokruzujem ldp kao extreme varijantu.
 
c011.gif
 

Back
Top