POSLE 35 GODINA , RUSI I KINEZI STAVILI VETO..

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
.........ALI , NE NAZALOST , NE REZOLUCIJU UN O SANKCIJAMA BRATSKOJ SRBIJI.....

nego na rezoluciju saveta bezbednosti o osudi progona politickih protivnika u BRATSKOM IM MJAMARU :roll: :roll: :roll:

Mocni saveznici Srbije, braca , rodjaci , drugovi i vekovni prijatelji rusi , i kinezi, su napokon slozno istupili protiv svetske nepravde , i hrabro stavili veto na rezoluciju UN, kojom je ugrozen MJAMAR, svetska vukoyebina, koja je , kako se pokazalo bliza srcu i slovenskoj dusi majke Rusije , od vecitih uvlakaca , brace Srba........ :roll:

Mnogo mi je drago zbog Mjamara, sto imaju ljudi tako verne saveznike u Rusiji i Kini , koji su , eto , zrtvovali svoje interese, i rizikuju zaostravanje odnosa sa zapadom, braneci hrabro i beskompromisno , pravo bratskog Mjamara, da i dalje vesa i kamenuje politicke neistomisljenike aktuelnih vlastodrzaca.........

Jeste da nisu mrdnuli qurcem kada je onaj satrap jasio Srbiju, i kada su nam UN uvele sankcije , i unazadile pedeset godina, ali mi je sada srce na mestu......ima ipak pravde na svetu........ZIVEO BRATSKI MJAMAR !!!!!!!!

P.S.
Molim da se tema zaobidje sa pricama o ruskoj mecki Bozani koja se najzad budi iz zimskog sna, kao i kineski zmaj, koji ce , kada prdne , da unisti sve nase neprijatelje......hvala
 
Chávez:
Русија је ставила вето зато што то више није она слаба Русија из 90-их.
А ставиће вето и на независност Косова, ако буде потребно.

Lepo sam zamolio da izostavite gluposti o "ruskoj mecki Bozani",koja se probudila iz zimskog sna.......... :roll: :roll: ......i sada ce svima da se nayebe keve...... :roll:
 
ТНикола:
Због ретардираних људи као што је овај inagadadavida ријетко и долазим на форум јер се гнушам људске глупости и незнања које он свакодневно манифестује.

Maleni, to sto si ti proredio pisanje na "Forumu", je neopisiva steta za isti........ :D :D :D
 
inagadadavida:
Maleni, to sto si ti proredio pisanje na "Forumu", je neopisiva steta za isti........ :D :D :D

Па за тебе јесте велика штета јер ћеш живјети и умријети у незнању. Дебила као ти има мало, али ако се број повећа кренућемо у проређивање.
 
urospo:
Odlicna vest. Dokaz da Rusija i Kina imaju sada kapaciteta i hrabrosti da uloze veto, sto ranije nije bio slucaj. Tako ce biti i u slucaju KiM.
a170.gif
 
Korner zastavica:
Ja se izvinjavam,ali ako se misli na Burmu onda je Mijanmar.

@TNikola

Moze da bude i Narukvica,ne mora da znaci...
:D:D


No,mislim da je Rusija tokom devedesetih ima par ovih "nebitnih" stavljanja VETA.
Vezbali su malo,zagrejavali se...sad kad krenu ima i UN da razjebu ako treba. :D

Ma jok, bre , druze.....ovo je prvi put od 1972 godine da su stavili veto....... :wink:
 
Ma jok bre,stavili su veto dva puta kao od raspada SSSR-a. Inace SSSR i Rusija ima ubedljivo najvise veta od svih clanica SB UN. Cak 170 komaTa. Ameri valjda 76...itd....Kina SAMO 5 komaTa.

Since the collapse of the Soviet Union in 1991, the veto has been used by Russia only twice - once to block a resolution criticising Bosnian Serb forces for denying the UNHCR access to Bihac in Bosnia and once to block a resolution on the finances of UN operations on Cyprus.

Racunam,jedna je recenica, pa ne moram da prevodim. Ako neko bas zahteva neka mi javi da napisem i prevod. :D
 

Back
Top