Nesto sam jutros skontao

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Mnogo sam dobar covek, i to je moj problem. A na nesrecu zivim u narodu koji je pakostan i koji to ne ume da ceni, koji je zajedljiv, zavistan. Spreman sam da skocim u pomoc nekome koga u opste ne poznajem, i ako mi se sva moja dobrota uvek vrati nozem u ledja. Ljude kod nas hrani tudja nesreca, hrani ih da napakoste drugom i jedva cekaju da naidje neki dobrica da ga sjebu.

Neki skorasnji dogadjaju su me naveli da se presaberem i sagledam cinjenicno stanje, da sagledam da sam celog zivota bio idiot. I ukapiram da je problem u meni, to sto vecito trcim za druge, cinim drugima i konstantno pijem noz u ledja je iskljucivo moja krivica.

Jednostavno moracu malo ja da pocnem da zabadam nozeve da bi nasi ljudi poceli da me postuju.
 
ma samo da nam aca neshto povali konachno pa da prestane da smara.
Aca:
A sto je najgore od svega za 2 sata cu se opet vratiti u stanje dobrice, koji ce da cini drugima i pije nozeve u ledja.
uzmi svako jutro bokal rasola u koji si sipao alevu papriku i biber, izmet slepih misheva i oko anakonde, to pij redovno i necjesh se vracjati u stanje dobrice.
 
AcaBg82:
Mnogo sam dobar covek, i to je moj problem. A na nesrecu zivim u narodu koji je pakostan i koji to ne ume da ceni, koji je zajedljiv, zavistan. Spreman sam da skocim u pomoc nekome koga u opste ne poznajem, i ako mi se sva moja dobrota uvek vrati nozem u ledja. Ljude kod nas hrani tudja nesreca, hrani ih da napakoste drugom i jedva cekaju da naidje neki dobrica da ga sjebu.

Neki skorasnji dogadjaju su me naveli da se presaberem i sagledam cinjenicno stanje, da sagledam da sam celog zivota bio idiot. I ukapiram da je problem u meni, to sto vecito trcim za druge, cinim drugima i konstantno pijem noz u ledja je iskljucivo moja krivica.

Jednostavno moracu malo ja da pocnem da zabadam nozeve da bi nasi ljudi poceli da me postuju.
A di ti je tuj sex? Sto te svi karaju, ili sta?
 
AcaBg82:
Mnogo sam dobar covek, i to je moj problem. A na nesrecu zivim u narodu koji je pakostan i koji to ne ume da ceni, koji je zajedljiv, zavistan. Spreman sam da skocim u pomoc nekome koga u opste ne poznajem, i ako mi se sva moja dobrota uvek vrati nozem u ledja. Ljude kod nas hrani tudja nesreca, hrani ih da napakoste drugom i jedva cekaju da naidje neki dobrica da ga sjebu.

Neki skorasnji dogadjaju su me naveli da se presaberem i sagledam cinjenicno stanje, da sagledam da sam celog zivota bio idiot. I ukapiram da je problem u meni, to sto vecito trcim za druge, cinim drugima i konstantno pijem noz u ledja je iskljucivo moja krivica.

Jednostavno moracu malo ja da pocnem da zabadam nozeve da bi nasi ljudi poceli da me postuju.


Lepi ovo nije za ovaj segment foruma, probaj na psihijatrija i sl

cmok pozz :oops: :oops: :oops: :oops:
 
hmmm...nesto se mislim...je'l bio pre ace na forumu ovako neki baja?...bilo je raznih i "frajera" i "*e*aca", ali ovakvih genioznih likova ...a neeee....takvi se radjaju jednom, predstavljaju avangardu svog drustva, nikad ne budu shvaceni od okoline i onda postanu slavni 200 godina posle smrti(ako u medjuvremenu ne odseku sebi uvo)
 
Evo za acu malo priče i od mene.


Bićeš srećan samo ako se ponašaš onako kako si oblikovan, znači , hajde da ti verujem kao dobrica.

Uvek postoje oni kojima kao takav predstavljaš kvalitet, samo ih treba naći....

Tačno je da upravo ovakvim tvojim načinom razmišljanja razmišljaju mnogi u srbiji i zato i vidiš toliko mnogo pakosti i zlobe, koja nije možda sva iskonska i u tom smislu neophodna (baš kao i tvoja dobrodušnosti) ali je posledica frustriranosti i odstupanja od svoje duše (prodavanje duše djavolu).

E sad, prodavanje u bajkama obično ide uz veliku naknadu , a u životu prodavanje duše ide i iz slabosti za nikakve pare.....

-----------------------------------------------------
Potpuno se slaže dobrodušnost sa nemanjem uspeha kod balkanskih žena, jer balkanska žena traži dokaz od muškarca da će izaći na kraj sa balkanskim okruženjem , a to nije onaj koji se povlači pred drugima ili ima više od dve sise (i za trinaesto prase).
Zato ono večito kukanje kako nema dobrih muškaraca, a dobrog i ne traže , već njima dobrog....tj. onog koji je drugima gad , a njima obad i večno mlad....i pod kontrolom (i zaštitništvo je kontrola ako je muškarac takav da će pružati i držati do svog zaštitništva.....)

Znači ili dobro došao u faustovsku srbiju ili u sizifoviju morbidale pa ko preživi pričaće....
 

Back
Top