botovi uCS_u
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: botovi uCS_u

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano botovi uCS_u

Kupili smo 4 CD_a za CS 1.6 Sve radi ali nemozemo da ubacimo botove.Znamo sve kako se ubacuje u igri, ali neide kopiranje sa diska, iliti nijedan *,exe sa nova 3 CD_a neradi. Koji *.exe treba da se pokrene ??? Hvala.

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Ajde recimi koji se sve exe fajlovi nalaze na disku i pogledaj gore topic o cs 1.6 botovima!

RaUl
    Guest

Podrazumevano a cu pitanja

Slusaj brate!
    Ides na C:\\ znas dje je to
    pa na Sierra,pa na cstrike,pa na tvoj bot,pa na notepad dje se upisuju imena botova i stavis imena koja god hoces i oni ce igrati u igri! :wink:

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Ovaj mene ne slusa!

Početnik
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Slusam...slusam !

Vidi ovako...Igra se ne nalazi na C:,vec na drugoj particiji u dir CS,u kojem je CS 1.5 a CS 1.6 (3CD-a) je raspakovan u dir\CS\anon-hl2_wmods u kojem se nalaze exe-i:voice_tweak,SierraUp,opforup,hlupdate,hltv,hlds, hl,dod,czero...a ostalih 3.5GB su *.cfg; *.asi; *.dll...i dr.*.tralala fajlovi..Da pojasnim,o ovoj igri nemam pojma,treba mi za klinca,engleski znam 0.1%...pa mi zato opisite kako da ubacim BOTOVE...kao da imam 5 godina. Hajde momci mozete vi to ! Puno vam hvala.Vozdra.

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Za 1.6 verziju counter-strike sada trenutno postoji samo Akimbot i njega skini.Kada ga skines unzipujes akimbotxxx u temp folder,zatim odes u c:\Program Files\Steam\SteamApps\tvoj email\counter-strike\cstrike i pronadjes fajl liblist.gam,ako nije tu idi u stari cs folder i kopiraj ga.
    Otvoris ga u notepadu i trebalo bi da ga cita ovako
    gamedll "dlls\mp.dll" ,ili nesto slicno ako koristis razne dodatke primera metamod,promenis to u gamedll "dlls\akimbot.dll" .Kopiras akimbot.dll u steamov dlls folder da mi parametaj mogao da ga procita!!Sve awp fajlove prekopiraj u steam/maps(ako taj fajl ne postoji kreiraj ga sam) a sve ostale txt fajlove prekopiraj u steam folder.Toliko od mene za ruznu instalaciju cs botobajer ne postoji normalna!

Slične teme

1. Da li neko zna kako se kreiraju Botovi?
    Autor Rampa u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.03.2015., 13:03
  2. botovi hitno
    Autor u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.12.2003., 20:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku